Traktoriaus pasirinkimas: koks geriausias?

Icon Rgs 27, 2016

Traktoriai internetuLietuviai – taupūs žmonės ir statistika rodo, kad pirkdami net ir ilgus metus tarnausiančią investiciją jie stengiasi kaip tik įmanoma sutaupyti. Tai labai blogas įprotis, kadangi pigumas dažnai asocijuojasi su kur kas prastesne kokybe ir tuo pačiu trumpesniu priemonės funkcionavimo laiko tarpu. Traktoriai internetu – viena iš tų prekių, kuri lietuviams reikalinga. Kadangi mūsų šalyje daug ūkininkų bei žemdirbių – be specialios technikos jie negebės atlikti darbų.

Apklausus Lietuvos ūkininkus – koks svarbiausias kriterijus renkantis traktorių, daugelis jų atsakė, kad kaina. Žinoma, tenka pasitenkinti tokiais finansais kokie yra, tačiau reikia nepamiršti greta įvertinti ir daugelį kitų aspektų.

 1. Traktoriaus galia. Natūralu, kad šis kriterijus yra labai svarbus. Ypač daug žemių turintiems ūkininkams. Kuo priemonė yra galingesnė – tuo greičiau pavyks susidoroti su darbais. Traktoriai internetu yra nuo pačių mažiausių puikiai tinkančių savoms reikmėms iki labai didelių, kurie skirti stambiems ūkininkams.
 2. Traktoriaus kabinos valdymas. Traktorių valdyti bus patogu tik tokiu atveju, jeigu kabina bus lengvai perprantama. Jokio skirtumo ar priekaba bus traktoriaus priekyje, ar gale. Tiesa, kiekvienam vairuotojui patogumo faktorius gali būti skirtingas. Kol vieni geriau jaučiasi sėdėdami kuo aukščiau, tuo tarpu kitiems svarbiausia yra didelė kabina, kad joje būtų kuo daugiau erdvės.
 3. Degalų sąnaudos. Pats traktorius kainuoja gana daug, tad nieko keisto, kad dažniausiai ieškoma tokios technikos, kurios išlaikymas nebūtų labai brangus. Dažniausiai degalų sąnaudos varijuoja priklausomai nuo traktoriaus galingumo ir atliekamų funkcijų. Tačiau net ir radus analogiškai galingus traktorius vienas gali „reikalauti“ daugiau degalų, o kitas mažiau. Visada verta mokėti brangiau už priemonę, o paskui pigiau ją išlaikyti.
 4. Komfortas. Šiuolaikiniai traktoriai tikrai nebe tokie, kokie buvo anksčiau. Dabar darbas yra tikras malonumas. Traktoriuose būna įmontuotas internetas, kondicionavimo sistema, radijas ir visa kita. Žinoma, galima atrasti ir labai paprastų traktorių, tad šiuo atveju viskas remiasi į poreikius bei investicijas. Kuo technika modernesnė – tuo ji brangiau kainuoja.
 5. Papildoma įranga. Beveik visi traktoriai turi galimybę prikabinti priekabą, padargus ir kitus priedus, kurie padeda atlikti tam tikrus darbus. Tiesa, jeigu turite kokių nors specialių poreikių ir reikia užkabinti neįprastus priedus – tokiu atveju gali tekti ieškoti ir atitinkamo traktoriaus. Na, arba bent jau kablio.

Dėl detalesnės informacijos naudinga pasikonsultuoti su pardavėjais. Ilgametė patirtis leidžia greitai perprasti skirtingų žmonių poreikius ir pasiūlyti atitinkamą techniką.

Traktoriai pagal paskirtį detaliau skiriami į:

 • Specialieji
 • Bendrieji
 • Universalieji

Traktoriai pagal važiuoklės konstrukciją detaliau skiriami į:

 • Vikšrinius
 • Ratinius

Traktoriai pagal liemens tipą detaliau klasifikuojami į:

 • Berėmiai
 • Pusiau rėminiai
 • Rėminiai

Traktoriai internetu gali būti perkami iškart arba galima atvykti į saloną ir juos apžiūrėti. Tai didelė technika, kuri atlieka labai svarbų darbą. Būtent todėl nei vienas save gerbiantis verslininkas neparduos nekokybiško gaminio. Jeigu perkate dėvėtą – tuomet smulkmenų lyginimui ir derinimui skirkite kuo daugiau laiko. Tai padės užsitikrinti, kad pasirinktas traktorius tenkina poreikius ir su juo sėkmingai atliksite darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *