Saulės akiniai – pirkti internetu ar optikos salone?

Icon Bir 8, 2016

saulės akiniaiKokybiški ir stilingi saulės akiniai ne tik rūpinasi mūsų akių apsauga, bet ir padeda pabrėžti individualų stilių, išryškina gražiausius mūsų veido bruožus. Tiesa, ieškodami išskirtinio aksesuaro, neturėtumėte pamiršti tiesioginės šio gaminio paskirties – visų pirma akiniai turi saugoti nuo pavojingų UV spindulių. Neužtenka įsigyti akinių tamsintais stiklais – turite įsitikinti, kad lęšiai atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus ir užtikrina aukštus apsaugos rodiklius. Primename, kad kartais juodas stiklas gali pridaryti daugiau žalos, nei vaikščiojimas saulėje be akinių.

Kodėl reikalingi saulės akiniai?

Buvimas saulėje be akinių ar nekokybiškos produkcijos nešiojimas gali sukelti trumpalaikių ir ilgalaikių regos sutrikimų. Medikai tvirtina, kad saulė ypatingai pavojinga mažiems vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Primename, kad regėjimo sutrikimai gali pasireikšti tik prabėgus keleriems metams. Kad išvengtumėte nemalonių pojūčių ir būtumėte tikri savo akių sveikata, rinkitės kokybiškus, žinomo gamintojo akinius. Džiugu tai, kad šių pasirinkimas išties didelis – galite įsigyti pageidaujamo stiliaus akinius vyrams, moterims ir vaikams, rinktis siaurus rėmelius, aviatorio tipo ar sportinius gaminius. Viskas priklauso nuo individualios jūsų stiliaus pajautos. Tiesa, ekspertai rekomenduoja rinktis didesnių rėmelių akinius nuo saulės, užtikrinančius tinkamą apsaugą iš visų matymo laukų.

Optikos salonų pasiūla ir garantijos

Saulės akiniai parduodami tiek optikos salonuose, pavyzdžiui,Visionexpress, tiek internetinėje erdvėje. Abu pasirinkimai turi savų privalumų ir trūkumų. Visų pirma reikia pripažinti, kad akiniai yra unikalus stiliaus elementas, todėl rinktis gaminį, kurio nesimatavote, visuomet yra rizikinga. Nebent gerai žinote, kas jums tinka. Žinoma, visuomet galima vadovautis laiko patikrinta taisykle, t. y. rinktis atvirkščiai veido formai proporcingas konstrukcijas, tačiau siūlome išbandyti ir originalius rėmelius – gali būti, kad būsite maloniai nustebinti. Šiuo atveju optikos salono privalumai yra akivaizdūs – čia galėsite išbandyti pasirinktus saulės akinių modelius ir pasitarti su specialistais dėl lęšių suteikiamos apsaugos. Primename, kad daugeliui akinių modelių suteikiamos ilgalaikės kokybės garantijos.

Internetinės parduotuvės patogumas

Svarbiausias internetinės erdvės privalumas – mažesnės kainos ir patogesnis apsipirkimas.Čia galite rinktis iš itin plačios akinių nuo saulės pasiūlos, be to, pasirinktas prekes galite lyginti tarpusavyje. Daugelis internetinėje erdvėje parduodamų modelių kainuoja kiek pigiau, kadangi pardavėjui nereikia mokėti salono nuomos mokesčių. Dar vienas privalumas – pasirinkta prekė gali būti pristatoma į namus, todėl taip taupote savo laiką. Deja, negalima paneigti ir kitos medalio pusės – patikusių akinių negalėsite pasimatuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *