Pokeris

Category:
Icon Gru 21, 2009

black-white-cardsŠis įdomus kortų žaidimas mano gyvenime sukasi jau 5 metus. Ne, ne, aš jo nežaidžiu nuolatos! Taip pat ir kazino esu buvęs tik 3 kartus – vieną kartą darėme fotosesiją su kortomis ir žetonais, kitą kartą šventėme mano žmonos gimtadienį, o paskutinį kartą ten sutikau Naujuosius metus. Tikrai neturiu polinkio į priklausomybę ir kažkokio specialaus azarto jausmo, kuris sugrąžintų mane ten vėl ir vėl.

Ką gi aš darau su pokeriu? (Taip, tai teisingai suformuluotas klausimas – tikrai neturi būti atvirkščiai…)

Aš kuriu informacinius resursus susijusius su interneto pokeriu ir pokerio socialinius tinklus bei bendruomenes. Esu labai smarkiai prisidėjęs prie PokerNews.com imperijos kūrimo ir palaikymo. Aišku, technine prasme, ne investicijomis.

Ši industrija parodė, kad mes, lietuviai, vis dar nesugeba pasiimti tai, kas geriausia ir matome aplink save kiek daugiau nei karietų arkliukai su akių dangalais, kad nesibaidytų… Reiktų žvelgti plačiau ir pamatytume, kokios milžiniškos galimybės verslui plyti internete, kokie pinigų klodai prašosi būti priimti Lietuvoje liberaliau pasižiūrėjus į tam tikrus reiškinius (čia valdžia turėtų…). Man ši sritis davė neblogą darbą, daug bendravimo su užsienio partneriais, neblogą, STABILIAI mokamą oficialų atlyginimą, todėl nenorėčiau niekur keliauti.

Darbas turi būti ne rutininis, kad jo nereikėtų keisti kas 2 metai.

Pokeris Lietuvoje yra labai kriminalizuotas ir blogesnis už narkotikus. Jei kažkas sako viešai – patraukiam žolės, juo niekas nesidomi ir nekreipia dėmesio. Pabandyk tik pasakyti „Pažaiskim pokerį PokerStars ar FullTilt” ir tuoj būsi nuskausmintas 5-15 tūkstančių litų bauda kaip baisinis nusikaltėlis, nes pokerio reklama yra draudžiama Lietuvos teritorijoje, nepaisant to, kad internetui teritorijos neegzistuoja… Norėčiau prisidėti prie Lietuvos žmonių švietimo apie tą žaidimą; norėčiau paaiškinti, kodėl jis dabar žinomas kaip „sportinis pokeris”. Tikiuosi galėsiu tai nevaržomai padaryti.

2 Replies to “Pokeris”

  1. vaidotas parašė:

    Buvo idomu paskaityti. Ir lauksiu kitu irasu!

    Beja, jei kyla kazkokiu problemu, truksta temu ar kazkokiu pluginu write.lt, tai butinai praneskite. Reaguosime operatyviai 🙂

    Sekmes dirbant miela darba!

  2. darbas.lt parašė:

    Nedirbant daug, suprasti mazai ka galima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *