Pigūs plastikiniai langai

Icon Bir 16, 2015

pigūs plastikiniai langaiRenkantis plastikinius langus dažniausiai norime, kad jie būtų kokybiški ir gražūs. Tai turbūt du svarbiausi aspektai, tačiau nereiktų pamiršti, kad svarbu ir medžiagos, kurios turi būti nekenksmingos aplinkai bei nekenkiančios aplinkinių žmonių sveikatai. Langai turi būti kokybiški, nes būtent žiemos laikotarpiu yra svarbu, kad langai nepraleistų šilumos. Kokybiški langai gali užtikrinti nuo 30% – 50% namų šilumos šaltuoju laikotarpiu.  Dažniausiai yra teigiama, kad kokybiški langai yra brangūs, tačiau ir pigūs plastikiniai langai, taip pat gali būti kokybiški ir patikimi.

Net ir brangūs langai gali tapti pigūs plastikiniai langai jei tik yra taikoma „plastikiniai langai akcija“.  Plastikinių langų kainos dažniausiai yra žemesnės nei medinių langų, o taip pat ir tarnavimo laikotarpis yra žymiai ilgesnis. Plastikiniai langai išpardavimas yra puikus būdas įsigyti plastikinius langus žemesne kaina. Turbūt vienas iš didžiausių pasirinkimų yra plastikiniai langai Vilniuje.

Patys svarbiausi aspektai pagal, kuriuos reikėtų rinktis langus yra: stiklo paketas, kuris nepraleidžia šilumos, taip pat apkaustai, kurie padeda apsisaugoti nuo vagių, na ir žinoma kokybiškos medžiagos, kurios padeda apsisaugoti nuo lango išsikraipymo. Patys geriausi langų profiliai yra aliuminio, po to klijuoto medžio, trečioje vietoje plastiko, kuris yra dengtas aliuminiu, ketvirtoje plastiko ir paskutinėje medžio. Norint suderinti visus išvardintus aspektus su mažiausia kaina būtina konsultuotis su šios srities specialistais, nes kiekvienu atveju yra tam tikri aspektai, kurie turi tam tikrus individualius išskirtinumus, todėl negalima visos reikiamos informacijos susirasti internete skaitant įvairius atsiliepimus, straipsnius ar kitą informaciją, todėl konsultacijos specializuotose langų pardavimo parduotuvėse yra būtinos, juk nesinori mokėti papildomų išlaidų.

Renkantis langus būtina išmatuoti vieną arba kelias angas ir tuomet nusipiešti langų sudalinimą. Turint šiuos duomenis galima pradėti langų paieškas.  Pigūs plastikiniai langai Vilnius kainos yra labai įvairios, tačiau galima teigti, kad kainos prasideda nuo maždaug 80 €. Kaina priklauso nuo lango dydžio, medžiagų iš kurių pagamintas langas, kamerų skaičiaus, stiklo paketo sudėties. Langams gali būti reikalingi demontavimo ir montavimo darbai. Demontavimo kainos yra nuo 6€ iki maždaug 30€ už vieną langą. Montavimo darbai yra brangesni kainos prasideda nuo 15€ iki maždaug 50€.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *