Perka mišką

Icon Lap 16, 2015

perka miškąBuvo toks laikas, kai Lietuvoje žmonės labai pirko mišką. Tai atrodė puiki investicija. Tačiau dabar vis daugiau žmonių savo įsigytą ar net paveldėta mišką norėtų parduoti. Mat, laikui bėgant, pasirodė, kad iš turimo miško gaunama nauda dažniausiai daug kartų mažesnė nei savininkas tikėjosi. Tad šiandien vis daugiau tokių, kurie ieško, kas domisi ir perka mišką, deja surasti miško pirkėją nėra labai paprasta.

Todėl visai neblogas variantas savo mišką parduoti miško supirkėjams, tai yra įmonėms, užsiimančioms būtent miškų pirkimu. Paprastai tokios įmonės klientams moka pakankamai nemažai, kad galėtų įsigytų jų mišką. Dažniausiai suderama miško pardavėjams palankiausia kaina. Tačiau, prieš parduodami savo mišką, turėtumėte išsiaiškinti tikslią nuosavybės kainą. Tada galėsite derėtis tol, kol jums pasiūlys kiek didesnę sumą. Kadangi miškų supirkėjai mišką gali supirkti brangiau, todėl jums tai gali būti pats geriausias variantas, jeigu norite parduoti savo žaliąjį turtą. Žinoma, jums tinkama kaina yra tik viena sandorio pusė. Dar visuomet verta įvertinti ir savo brangų laiką, kurį sugaišite tinkamo miško pirkėjo paieškoms.

Nusprendę kreiptis į miško supirkėjus, interneto paieškos sistemų pagalba susiraskite tuo užsiimančias įmones ir pasirinkite jums patraukliausią. Dažniausiai tokios įmonės savo interneto puslapiuose pateikia trumpas ir paprastas anketas, kurias reikia užpildyti įvedant savo bei miško identifikacijos duomenis. Tai užtruks tik kelias minutes, užtat galėsite sužinoti, kokią sumą miško supirkėjai jums siūlo už jūsų mišką. Bet kuriuo atveju, jeigu mąstote apie savo miško pardavimą, tačiau dvejojate dėl galimos jo kainos, pasirinktoje miško supirkėjų įmonėje tiesiog pasiteiraukite, kiek kainuoja miškas. Tokia konsultacija jūsų niekaip neįpareigoja, o jūs susirinksite jums reikiamą informaciją. Tuo atveju, jeigu siūlomos sąlygos jums tiks, galėsite derėtis ir dėl miško pardavimo.

Labai svarbu, kad sutartos sumos išmokėjimas klientui tikrai neužtruks. Tad jums neteks neaišku kiek ilgai laukti, kol jūsų sąskaitoje atsiras pinigai už mišką. Sudarant sandorį su miško supirkėjais, viskas vyksta greitai ir sklandžiai, be to, jums nereikia sukti galvos dėl įvairių sandorio detalių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *