Nesutariate su skolininku? Jums padės skolų pirkimas

Category:
Icon Lap 30, 2021

Jeigu turite skolininką, kuris ilgai negrąžina skolos arba vengia atsiskaityti už gautas paslaugas ir prekes, verta pasidomėti, kas yra skolų išieškojimas ir skolų pirkimas. Tai yra būdas atgauti savo pinigus ir daugiau nebeturėti reikalų su nemokiu klientu.

Kodėl verta parduoti skolą?

Turėti skolininką yra labai nemalonu. Daugybė žmonių nemėgsta tokių situacijų, nes reikia nuolat apie skolą skolininkui priminti, o tai dažniausiai yra nemalonu abejoms pusėms. Todėl nemažai žmonių linkę skolas tiesiog dovanoti. Gal tai ir yra galimas variantas, kai skola nedidelė. Tačiau ką daryti, jeigu suteikta didelė paskola, o skolininkas net neketina jos grąžinti. Pardavę tokią skolą ne tik sutaupysite laiko, nes Jums daugiau nebereikės ja rūpintis, bet ir galiausiai atgausite savo pinigus. Taip veikia skolų pirkimas.

Kokius dokumentus reikia pateikti?

Tam, kad galėtumėte parduoti skolą, reikia turėti ją įrodančius dokumentus. Tam tinka įvairios sutartys, elektroniniai susirašinėjimai, paskolų lapeliai, raštiški susitarimai ir visi kiti dokumentai bei faktai, kurie įrodo, kad skolininkas yra Jums skolingas arba yra neatsiskaitęs už prekes ar paslaugas. Šie dokumentai bus kaip skolos įrodymas, kuris reikalingas skolos pardavimui.

Kur kreiptis dėl tokios paslaugos?

Skolų pirkimą ir išieškojimą organizuoja antstoliai ir skolų išieškojimo agentūros. Todėl, jeigu Jums reikalingas skolų pirkimas, ieškokite tik patikimo paslaugų tiekėjo. Nepamirškite rinktis tik legalias ir oficialias paslaugas. Apie tai, kad siūlo tokias paslaugas, galite sužinoti internete. Išsirinkę patikimą tiekėją, susisiekite dėl skolos pirkimo. Tam reikės pateikti visą reikalingą informaciją apie skolą ir visus ją pagrindžiančius dokumentus. Tuomet ši Jūsų užklausa bus peržiūrėta ir gausite atsakymą, ar Jūsų skola gali būti parduota. Kartu su atsakymu gausite ir kainos pasiūlymą. Įprastai ji yra mažesnė nei bendra skolos suma.

Ar galima parduoti fizinio asmens skolą?

Kartais manoma, kad skolų išieškojimas gali būti susijęs tik su juridiniais asmenimis. Taip yra todėl, jog dažniausiai versle atsiranda tokios paslaugos poreikis. Žinoma, jog tai yra lengviausiai įrodomos skolos, tačiau skolų išieškotojai dirba ir su fiziniais asmenimis. Jeigu fizinis asmuo Jums yra skolingas ir turite tai patvirtinančius dokumentus, galite kreiptis dėl skolos pardavimo ir atgauti savo pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *