Mobilūs kasos aparatai, kuriuose yra POS sistemos – tinkantys darbui bet kurioje aplinkoje

Icon Gru 19, 2020

Jei dirbate lauko kavinėje, turgavietėje ar tiesiog dažnai keičiate prekybos vietą, Jums tikrai pravers mobilūs kasos aparatai. O juose įdiegtos POS sistemos labai pagreitina ir palengvina darbo procesą. Jūsų klientai taip pat labai sparčiai gali atsiskaityti už suteiktas prekes ar paslaugas – naudodamiesi banko kortelėmis. Šiame straipsnyje atskleisime kada verta rinktis mobiliuosius kasos aparatus. Pasakysime į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis šį kasos aparatą. Papasakosime kokias funkcijas turi profesionalus mobilus kasos aparatas. Taip pat pristatysime kuo yra ypatingos POS sistemos šioje, belaidėje, naujos kartos kasoje.

Mobilūs kasos aparatai – kada juos verta rinktis ir ką būtina atkreipti dėmesį renkantis šį kasos aparatą?

Mobiliuosius kasos aparatus tikrai verta rinktis, kai:

  • Pardavėjas nebūna vienoje vietoje ir dažnai priėjęs prie pirkėjo nebeturi galimybės grįžti prie kasos aparato. Tokioje situacijoje pardavimas vyksta tiesiog prie pirkėjo, paimant pinigus, kasos aparatu apdorojant duomenis ir išspausdinant fiskalinį čekį. Taip optimizuojamas konsultanto darbas – jis gali ne tik neidamas prie kompiuterio suteikti informaciją apie prekę, ar tikrinti situaciją sandėlyje, tačiau ir iš karto ją parduoti.;
  • Tenka orientuotis į vietas, kur nėra vietos statyti daugiau kasų ir srautu turi pasirūpinti ne tik pardavėjai-kasininkai, bet ir konsultantai. Konsultantai vaikšto po prekybos salę ir pirkėjus gali aptarnauti iš karto parduotuvės viduje, o ne prie išėjimo.;
  • Tiesiog yra nemėgstama įvairių laidų ir jie gali nepataisomai susipainioti.

Renkantis šį, mobilųjį įrenginį, reikia atkreipti dėmesį į:

Galimybes ir funkcijas, pavyzdžiui, ar:

  • Galėsite keisti kasos aparato mygtukų konfiguraciją;
  • Prijungti brūkšninį kodų skaitytuvą;
  • Lengvai gausite prekių pardavimo sąskaitas;
  • Galėsite per akimirką suteikti klientams nuolaidas.

Mobilūs kasos aparatai, kuriuose yra darbą paspartinančios POS sistemos – patalpinti mūsų internetinėje svetainėje adresu empirija.lt.

 

Profesionalus mobilus kasos aparatas turi šias funkcijas:

  • Galimybę apmokėjimą priimti dalimis, pavyzdžiui, jei restorane pietavo keletas žmonių, tai kiekvienas gali susimokėti tik už savo patiekalus;
  • Prekių paiešką: įvedant trumpą kodą, pasirenkant iš sąrašo, įvedant ar nuskenuojant brūkšninį kodą, ieškant iš sąrašo pagal fragmentą.

Kuo yra ypatingos POS sistemos šioje, belaidėje, naujos kartos kasoje?

Visi įrašai apie parduotas/grąžintas prekes, krepšelius bei išankstines sąskaitas saugomi belaidės kasos atmintyje, o atliktų pardavimo operacijų informacija – fiskalinėje atmintyje. Visa tai vyksta POS sistemų dėka.

Apibendrinant, galima teigti, jog mobilieji kasos aparatai idealiai tinka dirbantiems kintančioje vietoje, pavyzdžiui, užsiimant lauko prekyba. Juos galite apžiūrėti ir dėl dominančio aparato susisiekti su mumis internetu – svetainėje empirija.lt. Dirbame visoje Lietuvoje. Su mobiliuoju kasos aparatu dirbkite bet kurioje vietoje!

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *