Konteinerių nuoma sandėliavimui ir laikinojo biuro įrengimui

Category:
Icon Bal 9, 2016

konteinerių nuomaLietuvoje sparčiai augantis statybų sektorius skatina statybinės technikos ir įrangos nuomos paklausą. Išskirtinai didelio klientų dėmesio sulaukia konteinerių nuoma. Paprastai statybiniai konteineriai naudojami kaip sandėliavimo ar laikinojo biuro patalpos. Priklausomai nuo konkrečių klientų pageidavimų, konteineriai gali būti įrengiami su gyvenimui būtinais patogumais, papildomomis lentynomis, elektra ar šildymu. Konteinerinių patalpų nuomos paslaugos teikiamos tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims.

Platus konteinerinių patalpų pasirinkimas

Konteinerinės patalpos ir laikini angarai gali būti nuomojami dienai, savaitei ar ilgesniam laiko tarpui. Be to, daugelis nuomos bendrovių siūlo itin palankias kainas, pasirašius ilgalaikes nuomos sutartis. Klientai gali rinktis skirtingos konfigūracijos konteinerius ir pritaikyti juos individualiems savo poreikiams. Nors dažniausiai minėtoji įranga naudojama laikinojo biuro įrengimui ar sandėliavimui, vis dažniau konteineriai pritaikomi ir kitiems sprendimams, pvz., drabužinės įrengimui, saugos postui ar dirbtuvėms, renginių metu – bilietų pardavimo vietoms, konferencijoms, ekspozijoms ir t. t.

Tvirti konteineriai užtikrina patikimą eksploataciją ir tinkamą apsaugą. Konteinerinės patalpos išsiskiria maksimaliu stabilumu ir patogiu naudojimu. Daugelis jų turi kelis langus, įvairias lentynas ir kasdienio naudojimo baldus. Klientui pageidaujant, konteineriai gali būti sujungiami ar montuojami keliais aukštais. Be to, daugelis bendrovių, kurių interesų sritis – konteinerių nuoma, siūlo ir nemokamas įrangos pristatymo ar priežiūros paslaugas.

Sparčiai populiarėjantis sprendimas – konteinerinės patalpos ant ratų. Individualios komplektacijos konteineriai-vagonėliai išsiskiria itin patogiomis perstatymo galimybėmis ir aukštais stabilumo rodikliais. Klientui pageidaujant, tam tikrais atvejais konteineriuose galima įrengti ir sanitarinius mazgus. Sandėliavimui skirti konteineriai turi tvirtus rėmus ir izoliuotas duris. Esant specialiems poreikiams, galima įrengti ir papildomos apsaugos sistemas.

Papildomos paslaugos, statybinės technikos ir įrankių nuoma

Daugelis konteinerinių patalpų nuoma užsiimančių bendrovių siūlo ir plačias statybinės technikos pasirinkimo galimybes. Tai puikus sprendimas tuo atveju, jei planuojate didesnius statybos darbus ir jums reikalingos ne tik sandėliavimo ar laikinojo gyvenimo konteinerinės patalpos, bet ir kokybiška statybinė technika. Profesionalių įrankių nuoma palengvina daugelį statybos darbų, užtikrina greitesnį ir sklandesnį rezultatą. Be to, itin plati įrankių pasiūla leidžia išbandyti visame pasaulyje vertinamų gamintojų įrangą ir dirbti su profesionalia statybine technika. Daugelis nuomos bendrovių vykdo nemokamą statybinės įrangos pristatymą ir garantuoja sklandų sugedusios technikos pakeitimą naujais gaminiais, todėl išvengsite bet kokių statybos darbų trikdžių, o suplanuotus darbus atliksite numatytu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *