Kodėl biure reikalingi saldainiai?

Category:
Icon Rgs 25, 2021
halloween candy and decorations
Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com

Visi žino, kad biure galima rasti skanėstų: jų galima rasti pas administratoriai, o taip pat saldainiai slepiasi ir darbuotojų stalčiuose. Bet kodėl? Kam iš tikrųjų reikalingi saldumynai biure ir kokią funkciją jie atlieka?

Saldainiai – socialinė paskata

Kiekvienam darbuotojui patariama biure turėti saldainių – tai tiesiausias kelias į pokalbį su kolegomis ir tarpusavio ryšių plėtojimą. Itin naudinga saldainių turėti, jei esate naujokas. Rinkitės šokoladinius, aukštos kokybės saldainius. Idealu, jei jie bus kuo nors išskirtiniai – tai puiki tema neįpareigojančiam pokalbiui. Taigi, saldainiai padės pralaužti ledus bendraujant ir palaikyti socialinius ryšius. Panašų efektą suteikia ir į biurą užsukusių klientų vaišinimas saldumynais.

Daugiau šokolado – geresnė nuotaika

Ką tik baigėsi įtemptas susitikimas? Net ir po ilgų derybų nepavyko pasirašyti sutarties? Mažas saldainis tikrai sušvelnins situaciją ir pagerins emocinę savijautą. Tiesiog skirkite akimirką atsipalaidavimui ir pasimėgaukite visą gomurį užvaldančiu saldumu. Tai puikus būdas suteikti sau energijos ir trumpam pabėgti nuo neigiamų emocijų. Ypač tinka juodojo šokolado saldainiai – jie skatina džiaugsmui ir gerai nuotaikai svarbių hormonų gamybą organizme.

Saldainiai padeda kontroliuoti svorį?

Skamba tikrai prieštaringai, tačiau dirbant saldainiai tikrai gali turėti teigiamą poveikį svorio kontrolei. Žinoma, geriausia rinktis juodojo šokolado saldainius su kuo daugiau kakavos. Jie puikiai numalšina alkį, be to, turi vertingų riebalų ir ląstelienos. Šokolade taip pat yra antioksidantų, kurie paskatina medžiagų apykaitą, be to, vos pajutę, kad žarna žarną ryja, galėsite numalšinti alkį skanėstu, tad organizmas išvengs pripratimo badauti ir kaupti atsargas. Tai itin dažna nutukimo problema, su kuria susiduria biuruose dirbantys darbuotojai.

Energijos pliūpsnis

Manote, kad daugiausiai energijos darbo dienai suteikia puodelis kavos? Anaiptol, saldainiai yra tikra energijos bomba. Juose yra daug angliavandenių, kuriuos organizmas greitai pasisavina. Taigi, jei ryte ima miegas, o po pietų – tingulys, saldainis puikiai pataisys situaciją ir suteiks darbui reikalingos energijos. Tiesa, nepiktnaudžiaukite saldainių kiekiu, jie suteikia naudos tik tada, kai yra vartojami saikingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *