Kodėl toks populiarus keleivių vežimas į Daniją ir kitas užsienio šalis?

Icon Kov 15, 2013

vežame į DanijąSu kiekvienais metais Lietuvoje vis daugėja emigrantų. Vis daugiau ir daugiau tautiečių keliauja finansinės ir moralinės gerovės ieškoti užsienio šalyse. O palikus šeimą, draugus ir artimuosius kitoje valstybėje, noromis nenoromis tenka atvykti jų aplankyti, atsiųsti dovanų ar pasikviesti juos į svečius. Lėktuvų bilietai dažnai kainuoja gana brangiai, nebent juos užsakinėsite gerokai prieš kelionę. Tačiau ką daryti, jei netikėtai nusprendėte aplankyti tėvynę? Tuomet geriausias pasirinkimas – keleivių vežimas į Daniją ar kitas šalis. Lietuvoje yra kelios įmonės, kurios mikroautobusiukais vežioja keleivius į pagrindines šalis, kuriose yra išvykę lietuviai. Tai šauni susisiekimo galimybė turinti tikrai nemažai pliusų.

Kaina

Pagrindinė priežastis, kodėl keleivių vežimas į Daniją, Angliją, Airiją ar kokią kitą šalį toks populiarus – pigus kelionės bilietas. Jis dažniausiai tekainuoja 100 eurų, o tokia kaina yra patrauklesnė nei ta, kurią reiktų sumokėti už paskutinę minutę įsigytą lėktuvo bilietą. Tai labai patogu todėl, kad Jums nereikia planuoti savo kelionės dar prieš kelis mėnesius, Jūs galite važiuoti kai tik pasitaikys palanki proga. Mikroautobusiukai šiais maršrutais važiuoja net kelis kartus per savaitę pirmyn ir atgal – tai tikrai patogus laiko tarpas ne tik nuvažiuoti į kitą šalį, bet ir grįžti atgal.

Bagažas

Dar vienas labai patrauklus pliusas keliaujant mikroautobusu – bagažo dydis. Skrendant lėktuvu Jūs tegalite turėti nedidelį rankinį bagažą, o už visus kitus savo lagaminus turite mokėti atitinkamą sumą pinigų, jie turi atitikti oro linijų reikalavimus ir pan. Keliaujant mikroautobusu Jums nereikia sukti galvos, kiek mililitrų skysčių turite pasiėmęs. Galite imti į kelionę Jums reikalingus daiktus ir nebijoti, kad kažko teks atsisakyti prie bagažo tikrinimo punkto. Žinoma, ir keliaujant mikroautobusu bagažui taikomos šiokios tokios taisyklės, tačiau jos tikrai nesukelia nepatogumų ir yra gerokai lankstesnės nei tos, kurios taikomos skrendant lėktuvu.

Patogumas

Kas dažniausiai keleivius jaudina skrendant į kitą šalį? Baimė pasiklysti oro uoste, arba dar baisiau – baimė pasiklysti svetimoje šalyje. Tiesa, kad tokiose šalyse kaip Danija, Anglija, Suomija, Airija ir kt. oro uostai yra didžiuliai ir juose gana lengva pasiklysti. O ką jau kalbėti apie tai, jei Jūsų kelionės tikslas kitame mieste. Tada Jums dar reikės jaudintis dėl to, kaip nukeliauti iki jo. Keleivių vežimas į Danija mikroautobusu yra patogus tuo, kad vairuotojas Jus pristatys į tokią Danijos vietą, į kurią Jums ir reikia. Jūs pasieksite savo kelionės tikslą paprastai ir nereikės jaudintis dėl lagaminų gabenimo. Tokiu pačiu būdu gabenamos ir siuntos į Daniją, kurios greitai ir saugiai pasiekia adresatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *