Kaip atliekama vokų pakėlimo operacija?

Icon Spa 15, 2015

vokų pakėlimasAkys yra sielos veidrodis – šis posakis girdimas dažnai, nes jame yra daug tiesos. Visgi, bėgant laikui, mūsų oda išsitampo ir prie akių susidaro papildomas odos sluoksnis, kuris ir lemia tai, jog akių vokai pasmunka žemyn. Turbūt esate matę ne vieną vidutinio amžiaus žmogų su užkritusiais akių vokais arba paakių raukšlėmis. Dažniausiai, toks žmogus iš savo išvaizdos atrodo gana niūrus arba net piktas. Dažnai galime pastebėti, jog taip atrodo ne tik vidutinio arba senyvo amžiaus žmonės, tačiau taip pat ir jaunas žmogus. Taip gali būti nebūtinai dėl to, kad žmogus pervargęs arba persidirbęs. Iš tiesų, tai gali būti ir dėl genetinių priežasčių – galbūt akių vokų nusmukimas yra paveldėtas. Ką tokiu atveju daryti? Be jokios abejonės, verta kreiptis į gydytojus dėl vokų pakėlimo operacijos.

Ką jums suteiks vokų pakėlimas?

Be jokios abejonės, tinkamai atlikta vokų pakėlimo operacija lems tai, kad jūsų žvilgsnyje bus daugiau gyvybės, atrodysite ne paliegęs ir nuvargęs, tačiau žvalus ir gyvybingas. Pastaruoju metu dažnai galima išgirsti apie kosmetines priemones, kurios neva daro stebuklus ir panaikina nusmukusių akių vokų išvaizdą. Daugelis tokių priemonių nėra efektyvios, nors kai kurios gali suteikti šiokį tokį trumpalaikį efektą. Visgi, pastebėjome, kad vis daugiau žmonių ryžtasi vokų pakėlimo operacijai, kadangi suvokia, jog tai yra vienintelė išeitis turėti gražius vokus senyvame amžiuje.

Kaip viskas vyksta?

Iš pradžių, būsimasis pacientas yra kviečiamas į konsultaciją. Ten bus išklausyti paciento lūkesčiai ir norai, o gydytojas galės įvertinti pokyčius veide ir nuspėti, kokių teigiamų pokyčių galima tikėtis po vokų pakėlimo operacijos. Daugelis specialistų jums pasakys, kad geriausiai vokų pakėlimas tinka žmonėms, kurie jau yra 35 metų arba vyresni. Žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus ir kartais vokų pakėlimo operaciją verta vykdyti anksčiau – dažniausiai, tokiais atvejais, kai vokų nukarimas yra įgimtas.

Galima tos pačios operacijos metu operuoti tiek viršutinius, tiek apatinius vokus. Be jokios abejonės, kai kuriais atvejais užtenka operuoti tik viršutinius arba apatinius. Tačiau, yra viena taisyklė, kuri pakankamai svarbi – jeigu pakeliami kairieji akies vokai, tai turi būti simetriškai pakelti ir dešinieji. Bet kuris plastikos gydytojas jums pasakys, kad tai turi būti daroma vienos plastinės operacijos metu.

Vokų pakėlimas – paprasta ir saugi operacija

Visiška, tiesa, jog vokų pakėlimą galima laikyti viena iš paprasčiausių plastinės chirurgijos procedūrų. Tokios operacijos yra atliekamos nejautrioje odos zonoje – tai reiškia, kad jums bus suleista nuskausminamųjų, tačiau nereikės narkozės. Operacijos metu nejausite nieko ir nereikės nerimauti dėl galimų narkozės komplikacijų. Apskritai, tokia operacija užima visai nedaug laiko – mažiau nei vieną valandą.

Labai svarbus ir gijimo laikotarpis – įprastai, mėlynės gali būti matomos apie vieną savaitę. Be abejo, smulkesni patynimai gali išsilaikyti ilgiau, tačiau vėliau juos bus galima užmaskuoti pudra. Vieną savaitę po operacijos jums bus uždrausta dirbti pasilenkus, nuleidus žemyn galvą, taip pat kelti didelių svorių. Taip pat, per pirmąsias dvi savaites po operacijos patartina nešioti saulės akinius, kad saulė nepaveiktų dar nesustiprėjusių audinių.

Visgi, kaip matote, vokų pakėlimas yra greita ir saugi procedūra, padėsianti jums puikiai atrodyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *