Hostelis „Litorina“ Palangoje

Icon Kov 5, 2013

Palanga vasarą sutraukia pusę Lietuvos. Jūra, grynas oras, paplūdimys, į jūros pusę palinkusios pušys taip žavi lietuvius, kad šie bent savaitgaliui stengiasi atvažiuoti į Lietuvos pajūrį. Nesvarbu, kad Turkijoje pigiau, o Egipte šilčiau… Lietuviškas paplūdimys išlieka mylimas ir mėgstamas visų.

Palanga – ne guminė, ir sutalpinti visus norinčius nedidelis miestelis sunkiai gali. Kambarių nuoma Palangoje klesti kiekvieną vasarą – įvairūs viešbučiai, nakvynės namai, apartamentai ir kambariai laukia svečių iš kitų Lietuvos miestų ir užsienio. Hosteliai taip pat. Hostelis „Litorina“ Palangoje laukia poilsiautojų grupių, kuriems gali pasiūlyti labai geras nakvynės kainas – po 20 litų nakčiai už žmogų. Tai labai gera kaina sezono metu.

Hostelis „Litorina“ Palangoje įsikūręs Plytų gatvėje, kuri yra šalia pagrindinės Basanavičiaus gatvės. Nuo hostelio iki jūros – vos 10 minučių pėsčiomis. Tai ideali vieta ir poilsiui, ir pramogoms, kurių Palangoje, kaip visada, gausu. Hostelis – trijų aukštų pastatas, kuriame yra 7 jaukiai įrengti kambariai, laukiantys kultūringų poilsiautojų grupių.

6 hostelio kambariai yra dviviečiai. Taip pat yra ir vienai dviejų kambarių apartamentai. Dviviečiai kambariai turi dvi lovas, kuriose gali miegoti po du žmones, todėl šis hostelis tinkamas dviems poroms arba 3-4 asmenų šeimai. Kaina – nuo 80 litų, tad vienam žmogui reikia prisidėti po 20 litų prie nakvynės. Tai nėra dideli pinigai, turint omenyje, kad kavinėje pavalgyti kažin ar pavyks už 20 litų…

Kambaryje yra viskas, ko reikia poilsiautojams – stalas, elektrinis virdulys kavai ir arbatai virti, indai, spinta rūbams ir daiktams, televizorius. Norintys gaminti maistą tai gali padaryti pirmame aukšte esančioje bendroje virtuvėje. Yra ir poilsio kambarys, kuriame galima pažiūrėti televizorių ir pabendrauti su svečiais. Hostelis labai tvarkingas ir jaukus, tad čia laukiami švarą ir tvarką mėgstantys svečiai, kurie padėtų išlaikyti tokią pačią atmosferą.

Pigių kambarių nuoma Palangoje – rimtas verslas, kuriam apgyvendinimo įstaigos ruošiasi visus metus. Hostelis „Litorina“ gali pasiūlyti idealų kainos ir kokybės santykį. Svečiams tereikia tik atsivežti gerą nuotaiką ir… orą. Apgyvendinimu pasirūpins „Litorina“.

Rezervuokite vietas iš anksto, nes norinčių apsigyventi yra labai daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *