Ekranas konferencijoje – ne šiaip puošmena

Icon Rgs 30, 2019

ekranai

Laikas nuo laiko organizuojama įvairių konferencijų. Jų tematika skirtinga, dalyviai, pranešėjai taip pat. Vienos suburia lietuvius, kitos tarptautinės. Paprastai į konferencijas suguža tam tikros profesijos atstovai arba žmonės, besidomintys kokia tema.

O koks vienas daiktas bendras visiems šiems renginiams? Ekranas. Kas ekrane rodoma, kaip atrodo vaizdas pristatymų, pranešimų metu, galite sužinoti https://www.videoprojektai.lt/ svetainėje.

Kodėl tai svarbu? Pagalvokime, kokia nauda pranešėjams ir žiūrovams (kitaip tariant, visiems dalyviams):

1) pateikiama ne tik žodinė, bet ir vaizdinė informacija, o tai sufleruoja apie įdomumą, paveikumą ir įsiminimą;

2) pasitelkiant vaizdines priemones lengviau perduoti mintis, ištransliuoti žinutę;

3) išvengiama monotonijomis, kuri tikriausiai tvyrotų, jei pranešėjai tiesiog kalbėtų;

4) pateikiama informacija gali būti iliustruojama pavyzdžiais, kurie dideliame ekrane puikiai matomi;

5) išlaikomas aukštas lygis, juntamas modernumas.

Tad nuo informatyvumo iki įdomumo, nuo lengvesnio pasidalijimo mintimis iki įvaizdžio perteikimo… Visi punktai išpildomi lengviau.

Jei konferencija skirta kokiam nors produktui pristatyti, veikiausiai aktualu parodyti kompanijos identitetą. O galbūt tai kasmetinė konferencija, kurios simbolika, spalvinė gama jau pažįstama. Įvairiausiais atvejais reikalingi skirtingi vaizdiniai efektai, ekranuose rodomi skirtingi dalykai.

Neabejotinai užduosite klausimą: turbūt svarbu, kad įranga būtų kokybiška, kad ja pasirūpintų patikimi specialistai? Taip, šis dalykas tikrai svarbus. Tai suprasdami organizatoriai priima sprendimą NUOMOTIS ĮRANGĄ. Tai pasiteisina visais aspektais – tiek patikimumo, tiek kainos, tiek dešimtimis kitų.

O dalyviai tikisi, kad viskas vyks be trikdžių, kad nereikės nervintis dėl smulkmenų. Tikisi, kad pavyks sklandžiai pakalbėti ir parodyti paruoštą medžiagą. Ji paprastai būna ir įdomi, ir turininga, ir verta rodymo.

Beje, reikia paminėti ir bendrą vaizdą ant scenos. Kiek variantų!.. Sakysim, vienas ekranas pagrindinis, o iš šonų du mažesni. O kur dar apšvietimo sprendimai, kuriais sukuriama norima atmosfera. Žodžiu, sukomponuojama erdvė, kuri ir lankytojams patinka, ir nuotraukose gražiai atrodo (sutikite, šis kriterijus nestokoja reikšmingumo).

Ekranas konferencijoje – ne šiaip puošmena. Tai gali patvirtinti Videoprojektai.lt komanda, daugiau nei dešimtmetį dirbanti renginių ir viedoįrangos srityje. Jei artėja renginys, žinote, į ką kreiptis.

 

 

 

One Reply to “Ekranas konferencijoje – ne šiaip puošmena”

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *