Draudimas internetu ir 5 priežastys, kodėl vertą jį rinktis

Jeigu esate ar buvote apsidraudęs ir turėjote nelaimingą atsitikimą, tikriausiai tik tuomet įvertinote, kokia brangi yra Jūsų sveikata ar nervai, praradus ar pamačius sugadintą turtą. Dažnai žmonėms reikia tam tikrų smūgių, kad įvertintų, ką turi brangaus ir kaip būtina tai vertinti. Draudimas – ne išimtis. Šiandien jau nėra būtina keliauti į draudimo atstovybę, kad įsigytumėte gyvybės, turto ar automobilio draudimą, viskas gali būti atliekama internetu, net nekeliant kojos iš namų. Draudimas internetu – tai greičiausias būdas apsidrausti. Kodėl taip yra ir kodėl verta juo naudotis, pateikiame penkias priežastis.

  1. draudimas internetuŠią paslaugą galite įsigyti iš bet kurios Lietuvos ar pasaulio vietos, kur yra pasiekiamas internetas.
  2. Įsigyti draudimą galite bet kuriuo paros metu.
  3. Pigiau, nes nereikės skaičiuoti sugaišto laiko ir transporto išlaidų, kad pasiektumėte artimiausią draudimą ofisą.
  4. Visa informacija vienoje vietoje, o kilus klausimams visada galite kreiptis pagalbos į konsultantus telefonu arba el.paštu.
  5. Jūsų gali laukti specialūs pasiūlymai, pasirinkus draudimas internetu paslaugą.

Tai – vieni svarbiausių ir pagrindinių argumentų, kodėl verta draustis internetu. Nereikia pamiršti pridurti ir teiginį, kuris puikuojasi daugelyje draudimo kompanijų šūkiuose, kad draudimas internetu yra patikimas, greitas ir patogus būdas įsigyti norimą draudimo rūšį.

Žmonės šiuo metu gyvena pašėlusius tempu, tad viską stengiasi atlikti taupydami ne tik pinigus, bet ir laiką, kuris, jau kaip ir daugelis suprato, yra pats brangiausias šiandien. Tad ilgai nesvartę ir Jūs stenkitės pasinaudoti  draudimas internetu paslauga. Viskas labai paprastai ir greitai atliekama: pasirenkate norimą draudimo tipą, sistemoje suvedate prašomus pateikti duomenis ir laukiate patvirtinimo iš draudimo kompanijos arba iš karto atliekate apmokėjimą ir el.paštu gaunate draudimo liudijimą, kurį beliks atsispausdinti ir saugoti.

Elektroninės draudimo paslaugos nuolat tobulėja ir sparčiai populiarėja tarp klientų, nes jie vertina savo brangų  laiką ir mielai sutaupo, nes draudžiantis virtualioje erdvėje dažnai jų laukia puikūs pasiūlymai bei dovanos. Juk kiekvienam iš mūsų, kad ir kas atsitiktų, visada malonu jaustis užtikrintai ir saugiai, o tai garantuoja tik draudimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *