Automobilio nuoma: sprendimas sugedus automobiliui

Category:
Icon Lap 4, 2016

trumpalaike automobilių nuomaTaip jau nutinka, kad gyvenime ekstremalios situacijos nutinka tada, kai mažiausiai jų tikimės. Bene viena dažniausių ir, tiesa, nemaloniausių problemų, yra nuosavo automobilio gedimas. Sugesti automobilis gali įvairiai: kai kada tie gedimai būna visai nereikšmingi ir galima toliau tęsti savo kelionę. Bet kur kas rimčiau, jei susprogsta Jūsų automobilio padanga, o naujos bagažinėje nėra, arba sugenda mašinos variklis, stabdžiai bei kt. Tokiu atveju išeitys yra tik dvi – arba skambinti draugui ir kaskart prašyti, kad Jus pavežtų, arba išsinuomoti kitą automobilį. Tokios pakaitinės transporto priemonės yra tikras išsigelbėjimas sugedus mašinai. Kol ją sutaiso, galite naudotis Jums patogia ir tinkančia mašina, nes šiuo metu nuomojami patys įvairiausi modeliai. Tad posakis, jog nėra padėties be išeities, yra visiškai teisingas: net ir sugedus mašinai nepasimeskite ir išsinuomokite automobilį. Šiandien kelionės tęsiasi bet kuriuo atveju.

Nuo ekonominio iki prabangaus modelio

Sakoma, kad kiek žmonių, tiek ir nuomonių, vadinasi ir automobilių nuomos pasiūlai yra taikomi itin platūs reikalavimai. Jei vieniems reikalingas mažas, manevringas ir važiavimams mieste pritaikytas automobilis, kuris sunaudoja nedaug kuro, tai kitiems kur kas aktualesni didesni bei daugiau komforto kelionės metu suteikiantys automobiliai. Dar viena dalis žmonių niekada nesėstų už automatinę pavarų dėžę turinčios transporto priemonės, mat niekas negali pakeisti bėgių jungimo malonumo (juk tai ir yra tikrasis važiavimas!). Kitai daliai žmonių, už jokius pinigus neįsiūlytumei mechaninės pavarų dėžės, juk labiau automatizuotas mašinos valdymas nepakeičiamas tiek mieste, tiek vykstant ilgesniais atstumais. Kad ir kaip bebūtų, skirtingi poreikiai negali būti nei pateisinami, nei smerkiami, kiekvienas renkasi pagal save. Tačiau, sugedus ar dėl kitų priežasčių netekus nuosavo automobilio, dabar galima išsinuomoti pačių įvairiausių modelių automobilius. Tereikia tiksliai suprasti, kokiems poreikiams Jums reikalinga mašina ir pagal tai rinktis geriausią kainos bei praktiškumo variantą.

Palankios nuomos sąlygos

Kai sugenda automobilis, galvoje būna viena mintis, kuo jį pakeisti, kad laiku nuvyktumėte į darbą, namus ar kitur, kur svarbu. Tada tikrai ne laikas galvoti apie draudimą, techninę būklę, naujas dalis. Nelaukite ir pasinaudokite sparčiai populiarėjančia paslauga – trumpalaike automobilių nuoma. Priklausomai nuo individualios situacijos galite išsinuomoti pakaitinį automobilį kelioms dienoms, savaitėms (trumpalaikė nuoma) ar net mėnesiui (ilgalaikė nuoma). Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi, todėl nereikės jaudintis, kad ir laikina mašina suges ar baigsis jos draudimas. Taip pat daugelis automobilių nuomos kompanijų sudaro galimybę rezervuoti automobilį internetu, todėl jo užsisakymui Jums tereikės tik interneto ryšio, nereikės papildomai niekur vykti. Be to, didesnės, o ir daugelis mažesnių kompanijų, siūlo pristatyti pasirinktą transporto priemonę į Jums patogią vietą (tarkime oro uostą, miesto centrą ir pan.).

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *