Apatinis trikotažas. Kaip nustebinti vyrą?

Apatinis trikotažas moterims – labai svarbi garderobo dalis. Nors galima pagalvoti, kad moterims rūpi tik batai ir suknelės, iš tiesų apatinio trikotažo manija serga gana daug moterų ir merginų.

Kartais apatinis trikotažas – kasdienė aprangos dalis, tačiau neretai ir tampa puikia pramoga mylimam vyrui, staigmena šventės proga ar dovana, kuri pradžiugina abu partnerius. Merginos ieškoti gražaus ir seksualaus apatinio trikotažo dažniausiai pradeda artėjant įvairioms šventėms bei šiltuoju metų sezonu. Norinčioms atrasti kažką naujo ir įspūdingo, .

Korsetai

Dažnai moterys aikčioja žiūrėdamos senovinius filmus – jas žavi prašmatnios suknelės, kuriomis puošdavosi senų laikų damos. Korsetai – tarsi dar viena žavinga aprangos detalė iš tų žavingų laikų. Ne viena moteris pagalvoja apie šį dailų apdarą, tačiau ne kiekviena ryžtasi nusipirkti. Korsetas gali tapti puikia staigmena mylimam vyrui Valentino dienos proga ar Jūsų metinių išvakarėse. Kuklesnės gali rinktis storos medžiagos korsetus, papuoštus nėriniais ir kaspinėliais, tuo tarpu norinčios kaip reikiant įkaitinti aistras – mieliau renkasi permatomus korsetukus, kurie vakarui suteiks nepatirtos aistros.

Peniuarai

Itin moteriškas seksualus apatinis trikotažas – peniuarai. Tai lengvi šilkiniai ar iš poliamido medžiagos pasiūti drabužiai pridengti pečius. Tai tarsi nedideli švarkeliai, kurie kaip reikiant kaitina kiekvieno vyro kūną. Norinčios savo mylimąjį nustebinti tokiu drabužėliu turėtų daugiausiai dėmesio skirti dydžiui. Labai svarbu pataikyti išsirinkti sau tinkamą drabužį. Mat per mažas peniuaras atrodys, juokingai, o ne seksualiai, tuo tarpu per didelis – privers jaustis nepatogiai.

Kojinės

Moterų seksualaus apatinio trikotažo vizitinė kortelė – seksualios kojinės. Nereikia ir romantiškų privačių vakarų – prisegamas ar ne kojines mėgsta daugelis merginų ar moterų. Tai ypač patogus apatinis trikotažas šiltu metų laiku. Dieną jos gali praversti kuomet vilkėti pėdkelnes reikalauja etiketas, o vakare pasirinkus atitinkamą gaminį galite kojinių pagalba pavirsti žavinga viliokle.

Labai svarbu nesumaišyti ir žinoti, kokias kojines rinktis kokiai situacijai. Kasdieniam nešiojimui tiks vidutinio storumo juodos ar kūno spalvos kojinės, tačiau jos aistrų vakare greičiausiai nesukels. Namuose, norėdamos padaryti vyrui siurprizą prie dailaus korseto priderinkite nėriniuotas ar tinklines prisegamas kojines. Ir vyras apsidžiaugs, ir Jūs jausitės kaip tikra nimfa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *