Grožis ir sveikataPrekyba

Vyriški bei moteriško kombinezonai internetu: kaip išsirinkti tinkamą?

kombinezonai

kombinezonaiApsipirkimas internetu jums gali sutaupyti daug laiko,  pinigų, o be to nereikia keliauti į prekybos centrą. Bet neatsakingas ir skubotas apsipirkimas internetu galiausiai gali sukelti daug problemų. Jeigu nusprendėte įsigyti vyrišką arba moterišką kombinezoną internetu, pirmiausia įsitikinkite kad perkate tinkamą dydį. Nepagailėkite laiko ir panaršykite internete, tam kad rastumėte geriausią kainą. Prieš pirkdami naudokitės atsiliepimais internete ir draugų bei pažįstamų rekomendacijomis apie konkretų pardavėją arba elektroninę parduotuvę.

Išsimatuokite savo dydį. Skirtingos įmonės siuvančios kombinezonus gali naudoti skirtingus dydžių matmenis , todėl jūs iš tikrųjų negalite vadovautis standartiniais dydžiais tokiais kaip: mažas/vidutinis/didelis/labai didelis, XS/S/M/L/XL, arba dydžių lentele su skaičiais, kurie pažymi tam tikrą dydį. Kadangi jūs neturite galimybės kombinezono pasimatuoti, prieš pirkdami jį internetu – tikslūs jūsų  išmatavimai yra labai svarbūs.

  • Mažų mažiausiai moteris turėtų žinoti savo krūtinės, klubų, bei liemens apimtis. Papildomi išmatavimai, tokie kaip ūgis, vidinė kelnių siūlė, rankų ilgis gali būti taipogi labai svarbūs norint pirkti moterišką kombinezoną internetu.
  • Vyrai turėtų žinoti savo krūtinės, kaklo, liemens bei vidinės kelnių siūlės išmatavimas. Papildomai reikėtų žinoti koks rankų ilgis, pečių plotis, bei bendras ūgis.
  • Pirkdami kombinezoną vaikams, tėvai turėtų žinoti koks yra vaiko ūgis, kokie yra krūtinės, liemens ir klubų apimtys.

Patikrinkite kiekvieno kombinezono dydžių lentelę atskirai.  Dauguma rūbų gamintojų turi standartinę dydžių lentelę, pagal kurią vadovaujasi kurdami visus savo drabužius, tačiau daugelis internetinių parduotuvių parduodančių rūbus bei tame tarpe ir kombinezonus naudoja savo sudarytą dydžių lentelę. Kiekvienas kombinezono modelis šiuo atveju yra išmatuojamas atskirai. Patikrinkite drabužio aprašyme kaip vyriškas arba moteriškas kombinezonas yra išmatuotas.  Jūs galite nustebti, kad vienoje parduotuvėje jūsų dydis yra S, na o kitoje, pagal tuos pačius jūsų išmatavimas, jau galite atitikti M dydį.

Nustatykite savo biudžetą. Tam kad neišleistumėte per daug, jūsų turite tiksliai žinoti  kokią pinigų sumą jūs sau galite leisti apsipirkimo metu. Apžvelkite savo finansinę situaciją ir nuspręskite kiek atliekamų pinigų galite skirti kombinezono įsigijimui.

Ieškokite akcijų.

Paprasčiausias būdas tai padaryti yra užsisakyti  naujienlaiškius elektroniniu paštu keliose internetinėse parduotuvėse. Naujienlaiškiuose dažnai yra siunčiama informacija apie naujai vykstančias akcijas bei sezono iš pardavimus. Arba tiesiog Google paieškoje įveskite frazę “kombinezonai internetu” ir aplankykite kelias parduotuves greitai apžvelgdami  ten vykstančias akcijas.

Pirkite iš patikimų pardavėjų. Didelės internetinės parduotuvės ir tokie oficialūs tinklapiai kaip eBay.com arba Amazone.com yra puikiai pažįstamos ir patikimos parduotuvės. Jei pirksite iš mažesnės elektroninės parduotuvės ar per skelbimų portalus, paieškokite atsiliepimų internete.

Patikrinkite prekės gražinimo sąlygas. Prieš pirkdami kombinezoną, patikrinkite ar pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus už prekę, arba sutinka keisti į kitą prekę jeigu jums netiko dydis, nepatiko spalva arba modelis.

Skirkite pakankamai laiko apsipirkimui internetu ir džiaukitės gražiais, stilingais ir šiltais kombinezonais ištisus metus.

Comment here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: