Praktiški patarimai tobulam mergvakariui

mergvakario atributikaJei artėja Jūsų geros draugės, sesers ar giminaitės mergvakaris, be abejo norite, kad šventė būtų įdomi, įspūdinga ir nusisekusi. Pateiksime 10 praktiškų patarimų, kurie padės išvengti nesklandumų ir surengti įsimintiną šventę.

  1. Nutarkite, koks bus šventės biudžetas – pagal tai galima parinkti ir pramogas. Ne visuomet „brangu“ reiškia „įdomu ir nepakeičiama“. Puikią šventę surengti galima ir su labai kukliu biudžetu.
  2. Sugalvokite mergvakariui temą. Paprastai merginos pasipuošia seselių, angeliukių, velniukių, policininkių, jūreivių kostiumais, tačiau pasvarstykite ir kitas galimybes, pasirinkite kiek originalesnį variantą.
  3. Apsvarstykite, ar tikrai kiekvienai mergvakario dalyvei verta nuomotis drabužius. Karnavalinių kostiumų nuoma kainuoja santykinai brangiai, taigi galbūt papuošite tik vienintelę nuotaką, o sau pasirinksite tik akcentus? Pavyzdžiui, jei būsite kapitonės – jūreivių kepurėles ar skareles.
  4. Šventę planuokite iš anksto, bent likus 1-2 mėnesiams iki mergvakario, kitaip galite nusivilti, nes vietos, kuriose norėjote švęsti, ir paslaugos, kuriomis norėjote pasinaudoti, gali būti jau užsakytos.
  5. Jeigu neatsiranda nė vienos merginos, turinčios laiko suplanuoti mergvakarį, geriau nusisamdykite šventės planuotoją – šios paslaugos nėra tokios brangios, o ir organizatorė pateiks naujų, originalių minčių. Ramiai, užsiėmusias savo kasdieniais darbais, galėsite laukti šventės.
  6. Jei esate mergvakario pagrindinė organizatorė, visų darbų neužsikraukite sau. Nutarkite, kuri iš mergvakario dalyvių bus atsakinga už programą, už paslaugų užsakymą, už šventės puošmenas, rūbus, maistą, gėrimus, dovanas mergvakario „kaltininkei“ ir kitus dalykus.
  7. Daugiau investuokite į pramogas, o ne į puošmenas ir kitus antraeilius dalykus. Tačiau, žinoma, nepamirškite simbolinių dovanėlių jaunajai. Puikiai tiks kelnaitės-stringai, šmaikštūs namų ūkio reikmenys, pavyzdžiui, kočėlai, vyriškojo pasididžiavimo formos rašikliai, švilpukai, antspaudai ar žvakutės ir t. t.
  8. Pasistenkite sugalvoti kuo daugiau veiklos, kad per mergvakarį visą laiką netektų užsibūti vienoje vietoje. Pramogaukite ir gamtoje, ir mieste, ir namuose, vykite į barą, kavinę ar klubą. Svarbu, kad šventė nebūtų nuobodi.
  9. Užsakykite kokių nors ekstremalių pramogų arba tai, ko būsima nuotaka dar nėra išbandžiusi – surenkite pilvo šokio, striptizo ar burleskos pamoką.
  10. Nesivaikykite stereotipų – praktika rodo, kad mergvakaris puikiai praeina ir be tokių atributų kaip striptizo šokėjas bei vyriškojo pasididžiavimo formos tortas. Svarbiausia – būkite kūrybingos!

Senovinis mergvakaris:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *