Svarbiausi SEO paslaugos komponentai

SEO optimizavimasKulniuodami pas SEO paslaugos teikėją dažnai mąstome apie algoritmus ir kitus svarbius šios paslaugos aspektus, bandome įsivaizduoti kaip keisis svetainė, o su ja ir klientų kelias pas mus. Vis dėlto, susitikimo metu išgirstame gana ilgą SEO kalbai svarbų žodynėlį ir galiausiai nesuprantame ko galima tikėtis. Jeigu Jums taip yra nutikę nors kartą gyvenime, kviečiu susipažinti su svarbiausiais SEO paslaugos komponentais.

Vidinis SEO optimizavimas

Norėdami išpešti kuo daugiau Jums naudingos informacijos iš profesionalų lūpų būkite pasiruošę. Vidinis SEO optimizavimas yra svetainės arba kitokio internetinio projekto (portalo, elektroninės parduotuvės ar kitos platformos) pritaikymas prie paieškos sistemų. Šiame etape specialistams tenka dažnai visiškai pakeisti svetainės dizainą, turinį. Pateikiu minimalų SEO paslaugų specialistų žodyną, kuris tikiuosi padės pirmųjų derybų etape suprasti vieniems kitus tinkamai.

 • Svetainės pavadinimas (nenustebkite, kad „programišius” šį reikaliuką įvardins kaip domeno vardą);
 • URL – tai vienas iš tos trijulės raidžių, kurios nepatyrusiai ausiai gali skambėti kaip kosmosas, o iš tiesų reiškia tinklalapio puslapio pavadinimo struktūrą. Iš esmės tai vidinių nuorodų struktūra, raktiniai žodžiai adrese.
 • Nenustebkite, kad svetainės planą ir skyrių struktūrą labiau pažengę anglų kalboje arba tiesiog ieškantys „protingesnių” žodžių vadina „SiteMap”.
 • ALT žymos – nėra toks tamsus miškas kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia kalbama apie nuotraukų ir vaizdo medžiagos aptimizavimą.
 • H1 – H6 žymės (H1 header) nereiškia nieko daugiau nei tekstų paryškinimus.
 • „Robots meta tag” – papildomo failo naudojimas. Dėl jo vis dar vyksta aršios diskusijos. Specialistai nesutaria tarpusavyje ir dažnai taip klaidina klientus. Tad nepagailėkite laiko daugiau pasiklausinėti SEO paslaugos teikėjo nuomonės apie robots.txt rinkmeną.
 • HTML žymos – leidžia įvertinti atitikimą standartams.
 • Title arba META title yra, tiesiog, gudresnis puslapių antraštės apibūdinimas.
 • „Keyword” – raktinis žodis arba frazė.

Taip pat beveik visuomet teks išgirsti klausimą apie svetainės optimizavimą mobiliesiems įrenginiams. Visa rinka žengia šiuo keliu. Todėl rekomenduojama nesnausti, o plaukti pasroviui ir Jums. Juk net portalo Delfi.lt reitingai išmaniuosiuose telefonuose nė iš tolo nesiekia reitingų stacionariuosiuose kompiuteriuose, nes į mobiliuosius įrenginius įbrido tik ten jau gerai kojas apšilus portalui 15min.lt.

Išorinis SEO optimizavimas

SEO paslaugos išorinis optimizavimas sukelia mažiau klausimų ir nesusipratimų, nei vidinis. Čia su specialistu pirmo pokalbio metu rekomenduojama aptarti nuorodų pirkimo klausimus. Jeigu jis pasako, kad tai gerai, bėkite iš kabineto nepabaigę arbatos ir kavos. Tačiau jeigu ekspertas dvejoja ir pateikia bent kelis argumentus, traukdamas diskusiją link kitų išvadų, verta įsiklausyti į jo argumentus.

Taip pat SEO paslaugos aptarimo metu inicijuokite diskusiją apie socialinius tinklus su „Facebook” priešakinėse pozicijose ir turinio rinkodarą. Taip pat kainą ir kitas individualias sutarties sąlygas.

 

 

 

 

Kaip veikia efektyvi SEO reklama?

Kokybiška SEO reklama Jeigu norite, kad jūsų verslas būtų kur kas labiau žinomas ir tuo pačiu pardavimo dydis būtų kur kas intensyvesnis, tokiu atveju Jums reikia kokybiškos reklamos. Šiuo metu galima atrasti labai daug įvairių reklamos galimybių, tad sunku vieningai pasakyti, kuri yra pati geriausia. Kiekviena jų turi savus pliusus ir minusus, kurie apsprendžia pasirinkimą. Akivaizdu, kad šiuo metu pati efektyviausia reklama yra internete. Verta išskirti SEO reklamą, kuri nors Lietuvoje nėra naujiena, tačiau tik po truputį žmonės sužino apie šią galimybę.

SEO reklama – geriausias būdas, jeigu norite internetinėje erdvėje tapti kur kas labiau žinomas. Greta šio žinomumo akivaizdu ir tai, kad taip verslo vardas bus kur kas labiau žinomas ir tuo pačiu padidės pardavimo dydžiai. Išnaudokite šią puikią galimybę praplėsti savo verslą.

Kaip veikia SEO reklama?

SEO tikslas, kad konkretus internetinis puslapis taptų kur kas labiau žinomas Google paieškos sistemoje. Net daugiau nei 96 procentai lietuvių informacijos ieško Google sistemoje. Taigi, jeigu konkretus internetinis puslapis bus pirmose pozicijose, akivaizdu, kad žmonės dažniau į jį užsuks, o tuo pačiu ir pažins verslą. Tam tikri raktiniai žodžiai padeda surasti greičiu konkretų puslapį. Pasinaudokite šia puikia galimybe.

Kas atlieka SEO paslaugas?

Jeigu norite, kad SEO Jums tikrai būtų veiksminga ir efektyvi, tokiu atveju reikia kreiptis į profesionalus, kurie atliks paslaugas. Profesionalų pasiūla yra gana plati. Pradėkime nuo to, kad šiuo metu net ir mažai žinių turintys asmenys teigia, kad gali nesunkiai atlikti tam tikrus darbus. Tai nėra visiškai tikslu, kadangi siekiant kokybės reikia ir žinių. Ieškodami asmens netaupykite pinigų jo paslaugoms. Paprasčiausiai kitu atveju investuosite, o rezultatas bus labai minimalus. Sakykime, įvairios biurų kėdės internete tikrai turi didelę pasiūlą. Jeigu ir jūs jas parduodate bei norite, kad būtų perkama pas jus – tuomet reikia geros reklamos.

SEO reklamos pliusai prieš kitas galimybes

Kadangi egzistuoja daugelis skirtingų reklamos galimybių, daugeliui žmonių reikia paprasčiausių įrodymų bei faktų, kad tai tikrai pats geriausias egzistuojantis pasirinkimas. Kad padėtume paprasčiau apsispręsti – pateikiame pliusus, kurie jums reikalingi nusistatyti kriterijus ir ieškoti tikslingai.

 1. Žinoma, SEO reklama pasiekia tik tikslinius vartotojus, taigi didesnė tikimybė, kad jie pasinaudos reklamuojama preke arba paslauga. Kitos reklamos galimybės matomos ir tiems, kuriems tai visai nėra aktualu. Daugeliu atveju tokia reklama net erzina.
 2. Palyginus su kokybe – tai nėra brangi reklama.
 3. Ji funkcionuoja taip pat ilgai, kaip ir konkretus internetinis puslapis. Galima drąsiai sakyti, kad tai pats ilgaamžiškiausias reklamos būdas.
 4. Galiausiai, garantuojama, kad kur kas daugiau žmonių užsuks į jūsų internetinį puslapį. Jeigu apsilankymai nepasidės padidinti pardavimų, tokiu atveju problema kur kas kitur. Būtent jos ieškoti jums ir reikia.
 5. Kokybiška SEO reklama leidžia patogiai fiksuoti, kokia yra jos nauda. Jeigu matysite, kad pastaroji gana minimali, tokiu atveju galėsite atsisakyti profesionalo paslaugų.

Jeigu norite būti kur kas labiau žinomas ir atrandamas, tuomet jums reikia profesionalių reklamos paslaugų.

SEO paslaugos – siekiantiems aukštesnių pozicijų

SEO paslaugosKiekvienas internetinis verslas neapsiriboja vien tik svetainės kūrimu bei prekių bei paslaugų aprašymu. Labai svarbu yra tai, kad internetinė svetainė potencialiems klientams būtų lengvai randama, ir čia visada praverčia SEO paslaugos, kurias siūlo iš tiesų nemažai specialistų. Nors kartais yra manoma, kad galima išsiversti ir be to, tačiau praktika rodo, kad tokie internetiniai verslai nepasiekia norimo pelno, ir tenka investuoti didelius pinigus į  įvairias reklamos formas.

Užsisakę SEO paslaugas galite būti užtikrinti, kad jūsų internetinę svetainę  interneto vartotojai ras kur kas greičiau bei paprasčiau, tad galite tikėtis kur kas didesnio lankytojų srauto. Užsisakyti tam tikrą reklamos formą neretais atvejais yra pernelyg brangu, ir investuoti į įvairias reklamos formas tenka periodiškai. SEO paslaugos yra užsakomos vieną kartą, o tuomet tereikia palaikyti pasiektus rezultatus, taikant išorinę SEO optimizaciją.

Galite būti tikri, kad profesionalūs specialistai padės jums iškilti į aukštesnes paieškos sistemos pozicijas, ir tai visada yra palanku, nes jums pavyks aplenkti konkurentus. Interneto vartotojai, ieškodami tam tikrų prekių ar paslaugų, paprastai peržiūri tik pirmą, ir kartais antrą paieškos puslapį, o tuomet, jei esate trečiame ar ketvirtame puslapyje, tikėtina, kad lankytojams neužteks kantrybės peržiūrėti tiek paieškos rezultatų. Labai svarbu yra tai, kad atsidurtumėte kuo aukštesnėse paieškos pozicijose, ir tai garantuos didesnį lankytojų srautą.

Jums tereikia susirasti įmonę, kuri teikia SEO paslaugas, ir tai leis jums džiaugtis iš tiesų puikiais rezultatais. rinkdamiesi tinkamiausią specialistą visada galite pasidomėti, kaip atliktas paslaugas vertina klientai, taip pat galite peržiūrėti, kokie yra atlikti darbai, ir tai tikrai leis jums pasirinkti tinkamiausią specialistą.

Neretai yra svarbu ir tai, kiek kainuoja SEO paslaugos, tačiau taupyti tikrai nereikėtų: kur kas svarbiau yra tai, kad paslaugos būtų atliekamos kokybiškai. Šios teikiamos paslaugos yra puiki investicija, ir galite net neabejoti, kad  tai tikrai puikiai pasiteisins. Jums nereikės didelių pastangų, norint iškilti į aukštesnes pozicijas, ir specialistai viskuo pasirūpins už jus.

Žinoma, SEO paslaugos šiek tiek užtrunka, tačiau pakankamai greitai bus galima tikėtis pastebimų rezultatų.  Palaipsniui jūsų internetinė svetainė kils į aukštesnes pozicijas, ir greitai galėsite džiaugtis atsidūrę tarp aukščiausiose pozicijose esančių svetainių. Tai visada užtikrina kur kas didesnį pelną, tad galima drąsiai teigti, kad šios paslaugos yra viena geriausių internetinio verslo investicijų.

Pasirūpinkite, kad potencialiems klientams jūsų internetinė svetainė būtų lengvai randama: kad ir kokia profesionali būtų jūsų internetinė svetainė, ir kad ir kokius patrauklius prekių ar paslaugų pasiūlymus pateiktumėte, visada yra svarbu tai, kad potencialiems klientams jus rasti būtų kuo paprasčiau. Tai užtikrins geriausius pasiekimus, ir galėsite džiaugtis iš tiesų puikiais rezultatais.

Naujo verslo plėtra: SEO paslaugos ir Google reklama

seo paslaugosKeičiantis gyvenimo sąlygoms, vis daugiau žmonių pradeda galvoti apie nuosavą verslą. Tiesa, auganti konkurencija apsunkina net ir pačios geriausios idėjos plėtrą. Jaunieji verslininkai yra priversti sukti galvas, ieškodami būdų, kaip pranokti konkurentus ir pristatyti savo produkciją rinkai. Viena efektyviausių priemonių, vertinama visoje Europoje, yra profesionalios SEO paslaugos ir Google AdWords reklama.

Viena svarbiausių naujo verslo plėtros dalių yra tinkamo segmento parinkimas. Kitaip sakant, apie realią sėkmę bus galima kalbėti tik tuo atveju, jei verslininkas turės aiškią viziją, kuo jo siūlomi produktai ar paslaugos bus naudingi pirkėjui. Jei produkcija kelia abejonių, toks verslas nebus sėkmingas. Kai jau žinote, kuo ketinate sudominti klientus, privalote pagalvoti apie reklamą. Tiesa tokia, kad jei šiai sričiai neskirsite investicijų, nuolatos augančios konkurencijos sąlygos ir didėjantys klientų poreikiai jūsų verslą nustums į prarają. Iš tiesų reklama būtina ne tik naujai pradėtiems verslams, bet ir ne vienerius metus egzistuojančioms ir savo rezultatais stebinančioms bendrovėms. Tiesa, itin plati reklamos kanalų pasiūla verčia suabejoti – kuri priemonė padės pasiekti geriausių rezultatų? Rinkodaros specialistai tvirtina, kad kiekviena reklamos forma turi savų privalumų ir trūkumų, be to, kuo daugiau reklamos kanalų apjungsite, tuo geresnių rezultatų sulauksite. Tačiau, jei vis dėlto reklamos kampanijoms negalite skirti didelių lėšų ir ieškote optimaliausio varianto, generuojančio aukščiausius rezultatus, jums bus reikalingos SEO paslaugos ir reklama Google paieškos sistemoje.

Turbūt jums kyla klausimas – kodėl Google sistema? Atlikti tyrimai parodė, kad būtent čia ieškoma didžiosios dalies prekių ir paslaugų. Google paieška naudojasi daugiau nei 95 proc. Lietuvos interneto vartotojų, todėl tarp populiariausiųjų gretų siekia atsidurti visi – ne tik internetinės prekybos verslą vykdančios bendrovės, bet ir įmonės, prekiaujančios tradicinėse prekybos vietose.

Tinkamai įgyvendintos SEO paslaugos ir AdWords reklama suteiks jums išskirtinį pranašumą – jūs būsite matomi pirmuosiuose Google paieškos sistemos puslapiuose. Atlikti tyrimai patvirtino, kad didžioji dalis interneto vartotojų apsiriboja pirmuose 3 paieškos sistemos puslapiuose pateikta informacija. Tai reiškia, kad jei jūsų įmonės kontaktai yra tolimesniuose rezultatuose, potencialūs klientai jūsų neras. Profesionaliai atlikti SEO darbai užtikrins ne tik aukštas pozicijas paieškos sistemoje, bet ir pasirūpins jūsų svetainės turiniu. Kitaip sakant, jūsų įmonė bus įdomi tiek potencialiems klientams, tiek paieškos sistemos robotams. Be to, kils jūsų bendrovės žinomumo rodikliai. Tiesa, jei norite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, bendradarbiaukite tik su profesionaliomis internetinės rinkodaros įmonėmis.

Virtualūs turai kaimų ir miestelių bendruomenėms

virtualūs turaiVirtualus turas pirmiausiai pristatomas, kaip puiki galimybė reklamuoti verslą – kavines, restoranus, SPA centrus, viešbučius ir kitas uždaras patalpas. Taip, tai tiesa, tačiau egzistuoja ir kitoks virtualių turų panaudojimo būdas. 3D turai – puiki galimybė pristatyti tam tikras geografines vietoves.

Ar esate buvę Tiltų kaime Trakų rajone? O Anykščiuose? O gal teko lankytis Kartenos miestelyje Kretingos rajone? Neteko, bet norėtumėte tai padaryti neišvažiuodami nė kilometro? Čia virtualūs turai tikrai padėtų.

Aišku, nepajausite nė kvapo, nė triukšmo, tačiau vizualiai vaizdą tikrai galėsite susidaryti apie paminėtas vietoves.

Kiekviena kaimo ar miestelio bendruomenė rūpinasi savo vietovės populiarinimu. Jiems rūpi, kad kuo daugiau žmonių čia atvažiuotų per šventes ir paprastomis dienomis. Juk atvažiuojantieji iš kitų miestų reiškia, kad bus perkama kaimo parduotuvėje, paaukojama vietos bažnyčiai, įsigyjamas vienas kitas vietinių menininkų sukurtas dirbinys. Tai tiesioginė finansinė nauda, jau nekalbant apie moralinę naudą, kurią pajaučia kiekvienas kaimelio ar miestelio gyventojas, kai svečiai pasakoja apie jų gimtuosius namus su susižavėjimu ir pagarba.

Virtualus turas – brangus malonumas? Nelabai. Virtualaus turo kaina – apie 900 Lt. Taigi, su seniūnijos ir rėmėjų pagalba tokią sumą surinkti nesudaro didelių problemų. Ar reikalingas interneto puslapis? Taip, jie reikalingas, nes virtualus turas paprastai patalpinamas kūrėjų serveryje, o tik tada perkeliamas į bendruomenės ar miestelio puslapį. Jis lengvai integruojamas ir į kitus, asmeninius puslapius. Taigi, tą patį virtualų turą galima pamatyti ir seniūnijos puslapyje, ir vietos mokyklos tinklalapyje, ir pavienių asmenų puslapiuose. Taip daugiau lankytojų pamato miestelį ar kaimą bent virtualiai.

Virtualūs turai daromi profesionaliai. Reikalinga speciali techninė ir programinė įranga, kad virtualus turas būtų kokybiškas ir įspūdingas. Pirmiausiai padaromos kelios 360 laipsnių fotografijos. Tadas jos sujungiamos į vieną virtualų turą. Perėjimai iš vienos vietos į kitą specialiai pažymimi rodyklėmis ar kitokiais objektais, kad lankytojas galėtų vaikščioti viduje. Yra galimybė įsidėti nuotraukas, video klipus, tekstinę informaciją. Tai suteikia virtualiam turui daugiau interaktyvumo ir įdomumo. Viskas pasiekiama internetu. Galima virtualius turus ir per išmanųjį telefoną peržiūrėti, tik interneto ryšys turėtų būti gana greitas.

Jei kiekviena kaimo ar miestelio bendruomenė turėtų po virtualų turą – visą Lietuvą galima būtų pamatyti net į ją neatvažiavus realiai. Tai labai padėtų pritraukti svečius iš užsienio ar paskatinti emigravusius tautiečius grįžti. Nors trumpam.

Tiltų kaimo virtualus turas

Kartenos miestelio virtualus turas

Anykščių virtualus turas

Mintys apie SEO, interneto reklamą ir verslą

SEO paslaugosVerslas turi daug palydovų, be kurių jam sunkoka brautis per šiuolaikinio verslo džiungles. Negalima pykti, nes tie palydovai yra ir reikalingi, ir kartais žalingi. Ypač tada, kai bandoma jų atsikratyti. Kas tie palydovai? Ištikimiausiai kiekvieną verslą lydi buhalterinės paslaugos, interneto projektų kūrimas, SEO ir spausdintuvų pildymas. Be jų tiesiog neįmanoma prasiveržti ir pasauliui priminti apie save.

Ir tikrai, bandymai jų atsikratyti gali būti lemtingi. Pabandykite patys tvarkyti savo įmonės buhalteriją – pridarysite klaidų ir gausite baudų. Interneto puslapį gali susikurti kiekvienas. Vaikišką. O jums reikia jau net ir ne „suaugusiojo“ lygio o profesionalaus. Be profesionalų interneto puslapių kūrėjų čia irgi neapsieisite. SEO paslaugos taip pat pakeisti savimi nelabai pavyks, nes prisidarysite tiesioginės žalos. Čia reikia daugybės žinių ir patirties, nuolatinio domėjimosi ir patikimos konsultacijos. Spausdintuvas, kuris nespausdina sunervins visus jūsų įmonėje, todėl geriau jau pasirūpinkite, kad jis veiktų nepriekaištingai.

O gal galima viską pasidaryti pačiam? Tikrai galima. Mokykitės būti buhalteriu ir tvarkykite savo buhalteriją – sutaupysite 300-500 litų per mėnesį, kursams išleisite tūkstančius. Taip pat lankykite PHP programavimo kursus ir Photoshop kursus. Taip per metus išmoksite kurti gana profesionalus interneto tinklalapius patys. SEO paslaugos teikiamos įvairių sričių profesionalų, bet čia bus jau sudėtingiau. Jums realiai reikia išmokti SEO pagrindų (mokoma keliuose brangiuose kursuose), rašyti tekstus, dirbti su nuorodomis, analizuoti rinką. Jei SEO dalykų dar išmokti galite, tai tekstų rašymas bus jūsų išsigelbėjimas arba kapo duobė. SEO tekstų rašymas yra toks pats, kaip pardavimo tekstų rašymas, tik pasunkintas – į normalų ir sklandų tekstą jums prireiks įterpti kartais ne visai taisyklingus raktinius žodžius. Su jais tekstas atrodys griozdiškas, rizikuosite savo įmonės reputacija, nes lankytojai – ne kvailiai ir puikiai mato, kas tame tekste yra „perteklius“. Tekstų rašymo, deja, niekas nemoko. Tai nuosavos patirties dalykas. Dėl to niekaip nepavyks SEO paslaugų teikti sau pačiam – nei kokybiškų, nei pusiau kokybiškų. Vieno žmogaus orkestras čia akivaizdžiai pralaimės.

Spausdintuvams pildyti reikia aparatūros, į kurią investuoti neapsimoka, nes labiau apsimokės pirkit naujas kasetes, o ne jas pildytis.

Matote, neapsimoka skirti keletą metų rimtiems mokslams tik tam, kad galėtumėte padaryti savo netiesioginį darbą. Specialistus nusamdyti yra kur kas paprasčiau ir lengviau, o be to ir pigiau. Matuokite viską valandomis, o ne šimtinėmis ir pamatysite, kad laikas yra tikrai brangi valiuta. Nedarykite to, ko nesugebate padaryti normaliai, nesvarbu, ar tai puslapio kūrimas, ar SEO paslaugos, ar įmonės buhalterija. Tegul tai daro tie, kas tai išmano ir moka, nes daro 5 kartus greičiau ir su 100 kartų mažesnėmis klaidų galimybėmis.

Interneto svetainių tekstų rašytojas

Įmonės interneto svetainė – erdvė, kurioje pristatote save. Ji labai svarbi ir reikšminga ne tik Jums, bet ir klientams. Dažnai klientas, užsukęs į svetainę, labai greitai nusprendžia, ar iš šios įmonės jis ketina kažką įsigyti. Kad lankytojai ilgiau pabūtų Jūsų puslapyje ir nuspręstų pasinaudoti Jūsų paslaugomis, Jums reikalinga išvaizdi svetainė ir kokybiškas jos turinys. Pastaruoju variantu įmonės darbuotojai gali pasirūpinti ne visada, nes dažnai visi turi ir taip pakankamai daug savo kasdienio darbo. Be to, ir kalbą bei stilių ne visi puikiai išmano. Todėl naudinga kreiptis į žmogų, kuris tuo užsiima ir puikiai nusimano. Tai yra tekstų rašytojas. Žmogus, kuriantis SEO tekstus ir tekstus interneto svetainėms.

Kodėl verta rinktis profesionalą?

Dažnai nutinka taip, kad konkrečioje įmonėje dirbantys žmonės ne visi turi pakankamai laiko ar nori jo skirti papildomiems darbams. Be to, teksto kūrimas reikalauja ne tik laiko, bet ir šiek tiek pastangų bei fantazijos. Paprastam darbuotojui tai gali būti gana sunki užduotis, tuo tarpu tekstų rašytojas, kuris tuo užsiima nuolat, tokį darbą atliks kokybiškai ir greitai.

Labai svarbu, kad svetainės turinys būtų suprantamas skaitytojui ir patrauklus. Todėl tekstai joje turi būti stilistiškai sutvarkyti ir parašyti taisyklinga kalba. Tai labai svarbu įmonės vardui ir įvaizdžiui palaikyti.

Kaip išsrisinkti?

Ieškote gero specialisto savo svetainės tekstams sukurti? Apsilankykite kolegų ar draugų svetainėse. Jei jose patalpinti tekstai Jums atrodo įdomūs ir tvarkingi, galite pasiklausti, pas ką jie užsakė tekstus. Galbūt jie mielai parekomenduos žmogų, su kuriuo dirba. Jei toks variantas Jūsų netenkina, galite kreiptis į rašytojų agentūrą ar pavienius rašytojus. Savo paslaugas siūlančių profesionalų ir mėgėjų rasite internete. Labai svarbu, kad tekstų rašytojas būtų ne tik greitai štampuojantis tekstus, tačiau iš tiesų norintis Jums padėti. Tai reiškia, kad jam būtų nesunku Jums patarti, kaip geriau sutvarkyti ir patobulinti Jūsų svetainės tekstus. Pagal įmonės pobūdį priimta ruošti svetainei tekstus, kurie papsakoja apie Jūsų įmonę ir jos siūlomas paslaugas. Tekstų rašytojas Jums patars, kokio teksto Jums reikia ir koks atrodys įtikinamesnis. Svarbu, kad tekstai būdų ne nukopijuoti iš Jūsų konkurentų svetainių, o sukurti specialiai Jums, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus.

Kaip užtikrinti kokybę?

Dažniausiai puikus būdas užtikrinti kokybiškas paslaugas ir gerą bendradarbiavimą yra susirasti savo SEO tektų ir svetainių rašytoją. Jei bendraudami su rašytoju puikiai susikalbėjote ir esate patenkintas rezultatu, kreipkitės į jį ir kitą kartą, kai reikės SEO tekstų ar kitų paslaugų. Tokiu būdu užtikrinsite paslaugų kokybę ir gal net nuolatinio kliento nuolaidą.