Greita paskola įvairiems poreikiams bei sprendimams

Tenka pripažinti, jog pinigai yra šio pasaulio varomoji jėga. Kuo daugiau jų turėsi, tuo daugiau pasiekti galėsi. Materialinis turtas suteikia daug naudos, tačiau šia nauda ne visuomet galima pasinaudoti. Kai pinigų pristinga, jų tenka skolintis. Tam geriausiai tinka greita paskola, nes būtent ji padeda patenkinti įvairius poreikius bei sprendimus.

Kai stinga pinigų, kartais sunku susimokėti mokesčius. Jei iki algos liko vos kelios dienos, o didžiulės sąskaitos neduoda ramybės, reikia ieškoti lengvos paskolos, kuri suteiktų pakankamai lankstų sprendimą. Tai ne ilgalaikė išeitis, tačiau toks sprendimas gali padėti ištempti dar ne vieną dieną. Paskola suteiks finansinę paramą, tad apmokėti visas sąskaitas galėsite be jokio vargo ir jokių sudėtingų įsipareigojimų. Pinigus kredito bendrovėms grąžinsite per iš anksto sutartyje numatytą terminą. Kadangi tokios paskolos palūkanos nėra didelės, šis sprendimas tampa pakankamai lanksčia išeitimi ne vienai situacijai išspręsti.

Pritrūko pinigų naujam pirkiniui? Dabar tai ne bėda, kadangi pasiskolinti pinigų galima net ir tokiais tikslais. Tiesą sakant, paskolą išduoti gali beveik visais atvejais, tad įsigyti naują automobilį ar prabangų televizorių neturėtų būti sunku daugeliu atvejų. Greita paskola, suteikia greitą problemos sprendimo išeitį, tad nauju pirkiniu pasimėgauti galima vos per keliolika minučių. Ir tam nereikia jokių ypatingų įsipareigojimų, kadangi pinigus grąžinti reikės ne visus iš karto, o dalimis kiekvieną mėnesį.

Visi svajojame apie keliones, tačiau joms reikia skirti nemažą dalį savo finansų. Jei atostogauti būtų taip paprasta, nereikėtų ištisus metus leisti nuobodžiai ir vangiai. Laimei, viena kita paskola gali padėti išspręsti net ir šią problemą. Taupymo procesas vasarai gali pasirodyti it sunkus išbandymas, tačiau dabar galima iš anksto gauti norimą pinigų sumą kelionei, o ją grąžinti bus galima ir vėliau. Tai itin patogu, kadangi atostogomis pasimėgauti galima tada, kada labiausiai jų reikia.

Svarbu atminti, jog greita paskola nėra lengvų pinigų šaltinis. Ja negalima piktnaudžiauti. Pasiskolinti galima beveik bet kada, tačiau grąžinti šią sumą privaloma laiku ir su iš anksto nustatytomis palūkanomis. Jei šis susitarimas pažeidžiamas, gresia skolos, o skola niekada neatneša žmogui finansinės laisvės. Skolinkitės protingai!

Skelbimų gausa

Daug žmonių turi nereikalingų daiktų, siūlo įvairias paslaugas, parduoda nekilnojamąjį turtą per skelbimus. Galima sakyti, kad skelbimai – puiki išeitis, jei norite ką nors parduoti ar pirkti.

Talpinkite skelbimus virtualioje erdvėje

skelbimaiMažai kas viešina skelbimus laikraščiuose, nors čia skelbimai nemokami. Tai pateisinama, nes žmonės šiais laikais rečiau perka spaudą, naujienos perskaitomos internetinėje erdvėje. Galima teigti, kad jei talpinami skelbimai internete, tai padidėja tikimybė parduoti prekę ar paslaugą. Be to, dažnai teikiama galimybė matyti, kiek kartų peržiūrėtas Jūsų skelbimas, todėl žinosite, ar tai, ką siūlote, yra paklausu.

Daugybė portalų

Internetinėje erdvėje yra daug portalų, kuriuose galima talpinti skelbimus. Vieni žinomesnių tinklalapių – skelbimai 123, skelbimai jums, bet yra dar daug kitų. Pasirinkite vieną jų ir ten paviešinkite savo skelbimą. Turėtumėte žinoti, kad yra mokami ir nemokami skelbimai, pastaruoju atveju už skelbimą nereikės mokėti nė cento. Nepaisant to, yra žmonių, kuriems atrodo patikimiau mokami skelbimai, jie mano, kad tokius portalus peržiūri daugiau lankytojų. Kiekvienas renkasi pagal save. Suprantama, kad, kai yra galimybė rinktis, tai atsižvelgiama ir į portalo patogumą, dizainą, nes nuo to gali priklausyti, ar lengvai bus randami Jūsų skelbimai.

Įvairus skelbimų pobūdis

Nereikėtų galvoti, kad skelbimų portaluose parduodami tik nereikalingi rakandai, čia yra ir itin gerų pasiūlymų. Dažnai talpinami nekilnojamo turto skelbimai (gyvenamųjų namų, butų, garažų, sodų ir pan.) – tai patogu ne tik parduodančiam, bet ir potencialiam pirkėjui, nes gali apžiūrėti nuotraukas. Antai darbo skelbimai yra naudingi ir darbdaviui, ir ieškančiam nuolatinio pragyvenimo šaltinio. Įvairių paslaugų (grožio, vertimo, juridinės, buhalterinės ir kt.) nemokami skelbimai taip pat teikia abipusę naudą, nes pirkėjai gali rasti pigesnių paslaugų, o paslaugos siūlytojai nemokamai reklamuotis. Jei žūtbūt norite atsikratyti nereikalingo ir ne itin vertingo daikto, tai galite jį tiesiog padovanoti, tam pravers skelbimų portalai. Ne tik iškuopsite namus, bet ir kažkam padarysite gera.

Paieška pagal miestus

Jei Jus domina įvairūs prekių, paslaugų ar nekilnojamo turto skelbimai konkrečioje vietovėje, tai galite paieškos sistemoje įvesti skelbimai mazeikiuose, skelbimai kaune, skelbimai uzsienyje  ar pan. Vieta yra aktualiausia tuo atveju, kai ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą. Galbūt seniai svajojate dirbti Klaipėdoje ir nuolat jausti jūros kvapą, gal gavote darbą būtent čia, todėl suprantama, kad Jums reikia kuo skubiau pasirūpinti gyvenamąja vieta.

Būkite budrūs

Ne visi pardavėjai yra sąžiningi ir patikimi, todėl nepasikliaukite skelbimu, kuris kelia įtarimą. Dažnai skelbimų portaluose skelbiasi ne tik įmonės ar pagal patentą dirbantys žmonės, bet ir nelegalias paslaugas ar prekes siūlantys aferistai. Gali būti, kad pervesite pinigus į nurodytą banko sąskaitą, o daikto negausite, todėl geriau akis į akį susitikti su pardavėju, pačiam apžiūrėti prekę ir tik tada pirkti. Su paslaugų kokybės patikrinimu yra šiek tiek sudėtingiau, nes rezultatas matysis tik po kurio laiko. Labai rizikuojate, jei pasikliaujate nežinoma, bet itin pigiai plaukus kerpančia kirpėja, manikiūrininke, kuri už kelis litus siūlo sutvarkyti Jūsų nagus nepriekaištingai. Gali būti, kad Jūsų nagai ir plaukai po paslaugų atlikimo bus neigiamai paveikti, t. y. nagai pradės lūžinėti, o plaukai bus taip iškarpyti, kad nežinosite, kaip juos sutvarkyti. Tad būkite atidūs, nepasikliaukite bet kuo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad skelbimai yra naudingi ir ieškančiam, ir siūlančiam. Prekės, paslaugos internetinėje erdvėje yra nesunkiai parduodamos ir randamos.

Kai pinigų prireikia staiga

greitos paskolos internetuVisiems pasitaiko netikėtų situacijų, kai pinigų prisireikia greitai, o atlyginimas, kaip tyčia, tik po savaitės… Vieni skuba skolintis iš draugų, kiti parduoda nenaudojamus daiktus, o treti renkasi greitąsias paskolas. Greitos paskolos internetu tampa daugelio išsigelbėjimu, ištikus kad ir nedideliems finansiniams nesklandumams. Ar sunku tokią paskolą gauti? Toliau pateikiame trumpą gidą visiems, kuriems gali prireikti tokių finansinių paslaugų.

Internetas

Visų pirma, norint greitos paskolos internetu, reikia turėti kompiuterį ir interneto ryšį. Internetu taip pat galima pasinaudoti ir įvairiose interneto kavinėse ar bibliotekose. Labai svarbu, kad interneto ryšys būtų kokybiškas ir netrūkinėtų – priešingai, gali sutrikti visas paskolos ėmimas. Teikiamos greitos paskolos internetu visa para – taigi problemų paskolą pasiimti net vidury nakties neturėtų kilti.

Apie paskolos pervedimo įvykdymą besiskolinantysis yra informuojamas taip pat internetu –  nurodytu elektroniniu paštu ir trumpąja SMS žinute.

Banko sąskaita

Greitos paskolos yra pervedamos tiesiai į besiskolinančiojo asmens banko sąskaitą. Taigi, norint paskolos internetu, reikia turėti ne tik banko sąskaitą, bet ir galimybę prisijungti prie internetinės bankininkystės.

Kaip nurodyti savo banką?

Kaip jau buvo minėta, greitos paskolos internetu yra pervedamos tiesiai į besiskolinančiojo banko sąskaitą. Tačiau pirmiausia, kad kreditorius sužinotų, į kokią sąskaitą pervesti besiskolinamą sumą, reikia iš tos sąskaitos į kreditoriaus nurodytą banko sąskaitą pervesti vieną centą. Tai visiškai saugi procedūra, kurią naudoja beveik visos kreditorių kompanijos.

Per kiek laiko gaunama paskola?

Greitos kreditų teikimo paslaugos taip vadinamos būtent dėl to, kad pinigai besiskolinančiojo sąskaitą pasiekia itin greit. Nuo paraiškos paskolai gauti užpildymo iki tol, kol pinigai pasiekia besiskolinančiojo sąskaitą, praeiti gali nuo kelių minučių iki maksimaliai pusės valandos – jei viso paskolos ėmimo proceso metu įsivėlė klaidos, kurias reikėjo pakartotinai ištaisyti.

Galimas paskolos dydis

Greitos paskolos nebūna itin didelės – pirmą kartą skolinantis dažniausiai suteikiamas kreditas iki vieno tūkstančio litų. Sėkmingai grąžinus paskolą iki nurodyto termino, antrą kartą galima skolintis jau didesnę sumą. Skirtingos kreditų kompanijos siūlo ir skirtingo dydžio paskolas, tačiau maksimalios paskolos internetu gali būti tik iki dešimties, išimtinais atvejais – dvidešimties tūkstančių litų.

Kada reikia grąžinti paskolą

Imamo kredito dydį pasirenka pats besiskolinantis asmuo. Trumpiausia siūloma kredito trukmė dažniausiai būna savaitė, ilgiausia – du mėnesiai. Žinoma, šis laikotarpis gali priklausyti ir nuo paskolos sumos dydžio. Derėtų prisiminti, kad kuo ilgesnis kredito terminas, tuo didesnės bus paskolos palūkanos – jos skaičiuojamos pagal tai, kiek laiko kreditorius ,,laukia“, kol skola bus grąžinta.

Prireikus, dauguma kredito kompanijų suteikia galimybę paskolos grąžinimą atidėti. Ši paslauga kainuoja, o kaina priklauso nuo to, kuriam terminui atidedama paskola. Minimalus paskolos atidėjimo laikotarpis – viena savaitė, savaitei atidėti paskolą vidutiniškai kainuoja papildomus penkiasdešimt litų.

Kaip grąžinti pasiskolintus pinigus

Gražinti pasiskolintus pinigus yra net keli variantai. Vienas patogiausių – pinigus pervesti, prisijungus prie asmeninės elektroninės bankininkystės. Imant bet kokį kreditą, kreditorius visada nurodo, į kokią sąskaitą reikia grąžinti pinigus.

Jei naudojantis internetine bankininkyste pinigus pervesti nepatogu ar nėra galimybės, yra ir kitų būdų. Norint paskolą grąžinti grynais pinigais, tereikia nueiti į bet kokio banko filialą ir atlikti pavedimą ten. Tam reikės žinoti sąskaitos, į kurią reikia grąžinti pinigus, numerį ir jį nurodyti banko darbuotojui.

Greitos paskolos internetu atidavimo pratęsimas apmokamas taip pat analogiškais būdais: atliekant pavedimą asmeninėje internetinėje bankininkystėje arba apmokant banke. Kai kurios kreditorių firmos suteikia galimybę apmokėjimus atlikti ir pašto skyriuose.

Buhalterinės paslaugos

Buhalterinės paslaugos – tai dalykas, kuris yra reikalingas kiekvienai įmonei. Deja, kai kurie įmonių vadovai mano, kad tai tėra papildoma našta, tik atimanti įmonės pajamas. Visgi neretai realybė yra tokia, kad buhalteriai bendrovėms suteikia gana daug naudos ir kartais net yra vadinami viena i pagrindinių įmonės sudedamųjų dalių. Taigi kokie yra gerai vykdomų buhalterinių paslaugų pliusai?

Visų pirma, tai tvarkingai vedama buhalterinė apskaita suteiks Jums galimybę atsikvėpti metų gale, kuomet reikės mokėti mokesčius. Daugelis bendrovių, kurios teikia buhalterines paslaugas, visus reikalingus darbus atliks už Jus. Pradedant nuo pajamų deklaravimo, mokesčių apskaičiavimo baigiant bankinių pavedimų paruošimu. Taip pat Jūsų buhalteris turėtų pasirūpinti ir įmonės atstovavimų tokiose institucijose kaip Sodra ar Valstybinė mokesčių inspekcija.

Natūralu, kad pradedančiajam verslininkui pirmieji žingsniai sprendžiant įmonės finansinius klausimus gali būti pakankamai sudėtingi. Tuomet geriausia yra klausti profesionalų pagalbos. Visgi bėda yra ta, kad paprastai profesionalų konsultacijos šia tema kainuoja bent kelis tūkstančius litų. Aišku ši informacija bus ypatingai naudinga ir pravers Jums ateityje, tačiau vargu ar būdami tik pradedantieji verslininkai galite leisti sau tokią investiciją į save. Štai kur Jums gali padėti buhalteriai. Paprastai šios srities profesionalai ne tik moka tvarkyti popierius, bet žino kaip spręsti vieną ar kitą finansinę problemą, tad jei samdotės buhalterį, visų pirmą nemokamos konsultacijos galite prašyti iš jo.

Buhalterinės apskaitos paslaugos yra labai naudingos ir todėl, kad aiškiai matote ataskaitas, kuriose parašytos tiek įmonės pajamos ir išlaidos. Atsakingas tokių ataskaitų studijavimas leis įmonei optimizuoti savo veiklą, mažinant nereikalingas išlaidas.
Taip pat buhalterija yra naudinga ir todėl, kad sutaupo Jūsų laiką. Įvairių bankinių pavedimų paruošimas, ypač didelėje įmonėje, gali trukti nemažą laiko tarpą, todėl jei šį darbą patikėsite samdomam buhalteriui arba buhalterių biurui, pastebėsite, kad per dieną galite atlikti žymiai daugiau darbų.

Taigi buhalterinė apskaita ir visos kitos buhalterinės paslaugos yra ypatingai naudingos kiekvienam verslui. Jos jokiu būdu neneša nuostolio Jūsų verslui, netgi atvirkščiai – teisingai jas išnaudojant, jos gali padėti padidinti bendrovės pelną.

Vaikų ugdymas

Vaikų auklėjimas yra darbas, sunkus darbas, kuriame rezultatų reikia laukti itin ilgai. Įsivaizduokite, jei vaikas būtų verslas, ar turėtumėte kantrybės 20 metų dirbti be atlygio, nuolatos stresinėje situacijoje ir be jokių ilgesnių atostogų? Sunkokas užsiėmimas, tačiau žmonės ryžtasi didžiausiam gyvenimo iššūkiui – išauginti dorą ir sąžiningą visuomenės narį, kuris savo veiksmais nedarytų gėdos tėvams ir savo bendruomenei.

Jei gražiai elgtis galima išmokyti skiriant daugiau dėmesio įvairių sugebėjimų ugdymui, tai yra viena sritis, kuri be galo rizikinga. Kaip išmokyti vaikus tinkamai elgtis su pinigais? Kaip jiems paaiškinti pagrindines finansines tiesas ir principus. 7 klasėje juos pradeda mokyti apie tai, bet pinigai vaiko gyvenime pasirodo jau nuo 2 metų, kai seneliai ar tėvai padovanoja taupyklę ir įmeta į ją pirmuosius pinigėlius. 3-4 metų vaikas jau bando skaičiuoti iki 5 o vėliau iki dešimties. Jau įdomu, kas parašyta ant tų sukauptų pinigėlių, kodėl vieni sunkesni, kiti lengvesni, o treti iš vis popierėliai, kuriuos visai smagu būtų sukarpyti…

Finansinis vaikų ugdymas prasideda tada, kai vaikas pradeda skaičiuoti. Iki tol jis yra tik vežiojamas po parduotuvę ir bandoma paaiškinti, kad ne viską, ką jis mato, tėvai gali duoti. Parduotuvė vėliau tampa tikru išbandymu tiek vaikams, tiek tėvams, tiek aplinkiniams. Vaikai mato tiek daug dalykų, kurių iš karto nori. Vaikai mato nuolatos besiožiuojantį vaiką, kuris nežino, ko nori ir nesupranta, kad viskas kainuoja pinigus. O aplinkiniai mato tėvus, kurie nesusitvarko su savo vaikais ir nemoka paaiškinti, kad viskas kainuoja pinigus…

Vaikų ugdymas pažinti pinigų pasaulį yra sudėtingas ir ilgalaikis procesas, kuriame reikia ir tobulintis ir gilinti žinias. Tam reikalui galima susirasti nemažai straipsnių internete, arba paskaityti knygą „Tėvai, vaikai ir pinigai: kaip mokyti vaikus elgtis su pinigais“. Ši knyga pateikia nemažai vertingų patarimų, kaip vaikams paaiškinti ne tik kiek kas kainuoja, bet ir kas yra atlyginimas, paskola, motyvacija, palūkanos ir kiti kasdieniniame gyvenime dažnai pasitaikantys piniginiai reikalai, aplink kuriuos sukasi pasaulis.

Daugiau apie knygą galite pasiskaityti internete VaikaiIrPinigai.lt.