Garbanoti plaukai: jų priežiūra ir puoselėjimas

garbanoti plaukaiKiekviena moteris nori didžiuotis vešliais ir gražiais plaukais. Nesvarbu, plaukai trumpi ar ilgi, norint, kad jie atrodytų gražūs, reikalinga nuolatine plaukų priežiūra. Deja, labai dažnai moterys ir merginos daro nemažai plaukų priežiūros klaidų. Pavyzdžiui, naudoja plaukų priežiūros priemones, kurios netinka jų plaukų tipui. Juk ne retai parekomendavus draugei gerą kaukę, įsigyjame ją ir mes, nors net nepasidomime, ar ji tikrai tinka mūsų plaukams. Pavyzdžiui, ar žinote, kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų visada sveiki ir gražūs? Garbanoti plaukai reikalauja paisyti kelių priežiūros taisyklių.

Tinkamas plovimas

Pirmoji taisyklė, nuo kurios turėtų prasidėti garbanotų plaukų priežiūra, yra tinkamo dažnumo plaukų plovimas. Pavyzdžiui, jei Jūsų kaimynė įpratusi plaukus plauti kiekvieną rytą ar bent kas antrą, nebūtinai reiškia, jog toks dažnumas tinka ir Jūsų plaukams. Garbanoti plaukai yra gerokai sausesni ir dažniau lūžta nei normalaus tipo plaukai, todėl specialistai įspėja, jog garbanės savo plaukus turėtų labiau prižiūrėti ir jų dažnu plovimu varginti tikrai nereikėtų. Be to, labai svarbu naudoti tinkamą vandens temperatūrą. Plaukai nemėgsta didelių temperatūrų permainų, o ypač garbanoti plaukai, kurie yra tokie jautrūs. Stenkitės plauti plaukus ne per daug šaltu vandeniu, bet ir ne tokios temperatūros, kuri galėtų nudeginti galvos odą. 

Priemonių naudojimas

Dabar, kai kiekviename prekybos centre ir firminėse kosmetikos parduotuvėse gausu įvairiausių plaukų priežiūros priemonių, išsirinkti tinkamas, gali būti sunku. Ne visuomet visa eilė kosmetikos, kuri puikuojasi lentynose, yra Jums tinkama. Pavyzdžiui, garbanoti plaukai nereikalauja itin didelių vonios procedūrų, todėl plaukų vaškas ar plaukų kremas, ko gero, nebus Jūsų plaukų geriausias kremas. Netgi šampūną reikėtų rinktis atsargiai. Geriausiai paskaičius etiketes išsirinkti tą, kuris tikrai tinka Jūsų plaukų tipui. Specialistai rekomenduoja kaip ir galvos plovimo, taip ir šampūno garbanotiems plaukams nenaudoti per dažnai. Kartais, kai norisi išplauti plaukus, galima naudoti tik kondicionierių ir jo tikrai pakaks, kad plaukai vėl atrodytų švarūs ir stiprūs.

Tinkamas elgesys

Kaip ir kitiems plaukų tipams, taip ir garbanotiems plaukams įvairus plaukų modeliavimas gali lemti susilpnėjusį ir skilinėjantį plauką. Garbanoti plaukai jau savaime yra tarsi sumodeliuoti – jie puikiai atrodo ir dažniausiai specialistai pataria tokius plaukus turinčioms moterims nevarginti savo plaukų šukuosenomis. Tačiau visgi, jei norisi šiek tiek paįvairinti plaukų išvaizdą, reikia žinoti, kaip tai tinkamai daryti. Pavyzdžiui, ne reta mergina mėgsta ištiesinti savo garbanas, tačiau tam griežtai nepatariama, kad būtų naudojamas plaukų tiesinimo priemonės. Jei plaukai paslankūs ir pasiduoda tiesinimui, to užteks, papildomų priemonių naudoti tikrai nereikia. Be to, stenkitės plaukų per daug nekaitinti ir nedžiovinti, nes tuomet jie praras savo žvilgesį ir dažniau lūžinės. Tai svarbu atsiminti ir toms, kurios mėgsta po vonios procedūrų išdžiovinti savo plaukus. Garbanoti plaukai lengvai džiūsta natūraliai, jie nesulimpa ir nesiriebaluoja, todėl patartina jų nekankinti karšta feno oro srove. Leiskite jiems išdžiūti patiems ir pamatysite, jog gražiai pasipūtę plaukai nustebins Jus savo natūralia išvaizda.

Moteriškas apatinis trikotažas

Išvaizda moterims yra labai svarbi. Tai ne tik drabužiai, aksesuarai, makiažas, bateliai, bet ir apatinis trikotažas. Kiekvienai moteriai tai labai svarbi išvaizdos dalis. Juk dažniausiai tai drabužėliai, kurios mato ir kitas, labai svarbus žmogus. Būtent dėl to žmogaus moterys renkasi dailius, nėriniuotus ar siuvinėtus apatinius, kurie ne tik patrauktų akį, bet ir gundytų tą laimingąjį. Visgi, kaip išsirinkti tokius apatinius, su kuriais atrodytumėte ypač seksualiai ir elegantiškai?

Spalva – svarbus akcentas

Vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis apatinį trikotažą – tai spalva. Labai svarbu išsirinkti ne tik mėgiamą, bet ir Jums tinkančią spalvą. Pvz., jei esate itin įdegusi, ant kūno dailiai atrodys ryškus apatinis trikotažas ar net baltos spalvos. Prie kiek mažiau rudo kūno puikiai tinka ir moterų taip mėgiami tigriniai ar leopardiniai apatiniai. O štai balta oda pasižyminčioms moterims verta rinktis šviesias, akių nerėžiančias spalvas be ryškių akcentų.

Dydis ir formos

Dar vienas labai svarbus akcentas, renkantis apatinius –  Jūsų dydis. Dažnai atsitinka taip, kad skirtingi gamintojai taiko savo dydžių sistemą ir nepaisant to, kad daugelis Jūsų liemenėlių yra 75C dydžio, vis tiek negalite pirkti naujos nepasimatavusi. Dažnai nutinka taip, kad net jei ir ant etiketės prašyta, kad tai Jūsų dydis, liemenėlė gali ne visai Jums tikti. Dažnai nutinka taip, kad kiek kitokia liemenėlės forma reiškia ir nepatogumą ją nešiojant. Todėl nepatingėkite pasimatuoti prieš įsigydama naujų apatinio trikotažo prekių.

Renkantis naujus apatinius taip pat labai svarbu žinoti, kokie modeliai Jums labiausiai tinka. Mėgstate uždaresnes liemenėles ir aukšto liemens kelnaites, greičiausiai Jums tiks klasikinio modelio komplektas, kuriais prekiaujama daugelyje apatinio trikotažo parduotuvių. Tačiau jei esate išskirtinių išmatavimų, apatinius rinktis teks ypač atsakingai. Nesidrovėkite pasiteirauti pardavėjų, kur yra nestandartinių dydžių apatinis trikotažas, kad galėtumėte įsigyti tikrai gerą ir kokybišką prekę.

Kaip pirkti?

Vis dažniau žmonėms apsiperkant internete, jau lengvai pasiekiamas ir apatinis trikotažas internetu. Tokiose interneto parduotuvėse kaip varle.lt ir kitose galite rasti platų apatinių pasirinkimą. Kad pirkti internetu patogu ir greita, patvirtins kiekviena moteris ar mergina, tačiau reikia nepamiršti, jog apatinis trikotažas reikalauja kruopštaus apsipirkimo. Ieškodamos sau tinkamos prekės internete, nesidrovėkite pasitarti su parduotuvės konsultantu, kuris mielai Jums padės išsirinkti geriausiai Jums tinkančią prekę, patars dėl dydžių ir medžiagos.

Apsipirkimas sex shop’e

Kartais ima noras išmėginti ką nors naujo įvairiose srityse, ne išimtis ir seksas. Tačiau vaizduotė ne visada tokia stipri, kad būtų galima patiems kažką sugalvoti, tačiau išeitis yra – sex shop.

Sex shop lankymas daugeliui vis dar yra tabu dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai įvardijama priežastis yra nemalonus jausmas, kylantys dėl praeivių žvilgsnių ar netyčinio susitikimo su pažįstamais asmenimis ir panašios situacijos. Trumpai tariant, sex shop kai kuriems asmenims sukelia gėdos, drovumo jausmą.

Keičiantis ir sparčiai tobulėjant technologijomis, sex shop taip pat neatsilieka. Jie siūlo ne tik aukščiausio lygio malonumą sukeliančias sekso prekes, tokias kaip vibratoriai moterims ar žiedai vyrams, kiti žaislai seksualiai nusiteikusioms poroms, bet ir keliasi į internetinę prekybą.

Internetiniai sex shop leidžia drovesnėms poroms ar pavieniams asmenims nevaržomai, laisvai ir patogiai išsirinkti jiems priimtiniausius sekso žaisliukus. Be to, renkantis galima pasidomėti, kokie vibratoriai yra tikrai kokybiški, kurie lubrikantai maloniausi ir rasti panašios informacijos, nes internete yra gausu apžvalgų, įvertinimų, pagal kuriuos galima nesunkiai išsirinkti tikrai geros kokybės Jūsų lūkesčius atitinkančius sex shop parduodamus daiktus.

Norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą sekso prekes turėtumėte rinktis ne tik Jūs, bet kartu ir Jūsų antroji pusė. Dažnai kuomet renkasi tik vienas iš partnerių kitam partneriui nėra taip malonu, kaip buvo tikimasi, tad investicija į geresnį seksą neatsiperka, o atneša net ir žalos. Dar kartą pakartosime, kad to puikiai išvengia poros, kurios vibratorių ir kitų reikmenų įsigijimą iš sex shop aptaria iš anksto ir renkasi kartu.

Kaip jau supratote, sex shop nėra neigiamas dalykas, kurio reikėtų vengti, o jei Jums nedrąsu – galite apsirūpinti gero sekso prekėmis internetu ir niekas nė nesužinos (išskyrus Jus ir Jūsų antrąją pusę), jog Jūs naudojate sex shop paslaugomis ir prekėmis bei puikiai žinote ne tik teoriškai, bet ir praktiškai kam ir kaip naudojami lubrikantai, vibratoriai ir kiti seksui pagerinti bei paįvairinti skirti suaugusiųjų reikmenys.

Patarimas: nepirkite daug įvairių erotinių prekių iš karto – bandykite jas po vieną. Pabandykite įsijausti į įvairias situacijas sekso žaidimų metu. Pats lytinis aktas nėra labai ilgas, tačiau su sekso žaisliukais visą malonumų procesą galite pratęsti ir valandą, ir ilgiau. Tai suteikia kur kas daugiau malonumo, gerų emocijų. Kai vieną iš sekso prekių išbandote keletą ar net keliolika kartų, galite pagalvoti apie kitą. Įsigiję kitą, taip pat pabandykite pasinaudoti įvairiomis situacijomis, kad įsitikintumėte, kas partneriui labiausiai patinka. Vėliau galite sujungti abu žaislus, ypač, jei jie susiję su skirtingomis erogeninėmis zonomis (pavyzdžiui vibratorius ir botagėlis naudojami skirtingoms kūno vietoms „jaudinti“). Sekso žaislai nėra tas daiktas, kurį visi priima vienodai, dėl to pažįstamų ar draugų atsiliepimai gali sudaryti klaidingą supratimą. Čia galioja taisyklė – geriau vieną kartą pajausti, nei dešimt kartų pamatyti…

Veiksmingoji „Fohow“ produkcija

Jei esate girdėję kompanijos „Fohow“ pavadinimą, tikriausiai būsite susipažinę su „Fohow“ produkcija. Jau ne viena karta užsaugo ir sėkmingai naudoja gydomųjų savybių turinčius preparatus, kad stiprintų savo organizmą, gydytų įvairių formų ligas. Žmonės džiaugiasi Kinijos korporacijos išradimais, o jie tuo tarpu plečia savo rinką ir nori, kad kuo didesnė žmonijos dalis gyventų ilgiau ir mėgautųsi gyvenimo džiaugsmu.

„Fohow“  produkcija pasižymi gydomosiomis savybėmis. Ji padeda atstatyti organizmą po ligų ar operacijų, gydo įvairių tipų susirgimus bei padedama mums išlikti žvaliems. Šių preparatų atsiradimo istorija jau pradėjo skaičiuoti trečią dešimtmetį. Taigi dar 1992 m. Kinijoje pirmą kartą pasaulyje pasirodė sukurti pagal tradicinės Rytų medicinos principus produktai, turintys aukštesniųjų gydomųjų grybų ląstelių turinį. Ir taip atsirado nauja biologiškai veiklių maisto papildų karta – greitai veikiantys imuninės ir energinės sistemų biologiniai reguliatoriai.

Gaminiai buvo nuolat tobulinami ir po dešimties metų ieškojimų sukurti skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš gydomųjų aukštesniųjų grybų (kordicepsas, linčži, reiši, šiitake bei kt.) ląstelių turinio. Šie sukurti produktai įgijo naują vardą – trečios kartos maisto papildai. Tai nėra nei tiesioginiai vaistai, nei daugeliui pažįstami maisto papildai. Šie gaminiai yra tarsi tarpinė grandis tarp medikamentų ir įprastų maisto papildų, kurie geba atlikti ne tik valymo ar papildymo funkcijas, tačiau plačiai naudojami ir kaip efektyvų reguliuojamąjį ir sveikatinamąjį poveikį turintys preparatai.

Kompanija „Fohow“ puikiai vykdo savo misiją Žemėje. Jie stengiasi ir padeda palaikyti sveikatos palaikymo kultūros plėtojimą visame pasaulyje. Nuolat kuria ir tobulina, kad pasiektų ir žmonėms perduotų laimingą ir sveiką gyvenseną ateinančioms kartoms.

„Fohow“ produkcija turi tris pagrindinius veiksmingus žmogaus organizmui poveikius:

  1. Pagrindinė ir vieną svarbiausių funkcijų – organizmo valymas.
  2. „Fohow“ preparatai ne tik valo organizmą, bet taip pat jį papildo būtinomis maisto medžiagomis.
  3. Taip pat atlieka imuninės sistemos ir viso organizmo biologiško reguliavimo funkcijas.

Taigi naudodami „Fohow“ produkciją stiprinsite savo organizmą bei papildysite jį reikiamomis medžiagomis ir elementais (daugelyje produktų yra garsusis itin stiprus antioksidantas kordicepsas, kuriame yra beta karotino, vitaminų E, C, mineralų – seleno ir cinko, koenzimo Q 10, imunomoduliuojamųjų polisacharidų bei kitų medžiagų). Taigi būkite sveiki ir rūpinkitės savo sveikata!

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Kvepalai kvepia pigiau?

Atrodo, kad jau atėjo laikas, kuomet prabangos preke laikyti kvepalai tapo kasdienine ir neatsiejama, beveik kiekvienos ir kiekvieno, kosmetinės sudedamąja dalimi. Ar tai reiškia, kad pradedame kvepėti pigiau? Juk ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti brangius ir prabangius, aukštos kokybės kvepalus. Kvepalai pigiau – viena dažnesnių užklausų interneto paieškoje. Gal galima teigti, kad ne visi pasiryžę mokėti daugiau už gerus kvepalus? O gal ieškoti ko nors pigiau internete tampa mada? Dar visai neseniai panašių dalykų tikrai nebuvo, o paskutiniu metu kvepalais prekiaujančios interneto svetainės tiesiog klesti. Apie tai, kad internetu kvepalai pigiau atsiliepimai labai greitai sklinda iš lūpų į lūpas.

Kodėl ir kada tikrai pigiau?

Verta išsiaiškinti, kodėl kai kur kvepalai pigiau kainuoja nei firminėje parduotuvėje ir ar tikrai verta ieškoti ir pirkti pigiau. Nieko stebėtino, jei kokybiškus kvepalus įsigysite su nedidele nuolaida, tokia privilegija gamintojai kartais palepina savo VIP klientus, tačiau kvepalai, kuriems taikoma penkiasdešimties ir daugiau procentų nuolaida, turėtų kelti įtarimą. Netikėtai galite suprasti, kad įsigijote gražiai įpakuotą kvepalų kopiją. Visai nesvarbu, ar tai kvepalai moterims, ar vyrams, jei jie populiarūs, visada atsiras kažkas, kas sugebės gražiai supakuoti „vandenį“.

Kvepalai pigiau internetu perkantiems taip pat normalu. Nieko nuostabaus. Pirkėjas prekes gauna paštu ar per kurjerių tarnybą tiesiai iš sandėlio, kuriam išlaikyti, papuošti, patraukliai apšviesti, nereikia didelių lėšų, taigi – antkainis mažesnis nei parduotuvėje. Kai kurios interneto parduotuvės pačios pastabose nurodo priežastį, kodėl perkant kvepalus pas juos, mokėsite mažiau. Įvardina jau minėtas priežastis: patalpų nuomą, pardavėjų samdymas, tiesiog paprasta, elementariai tvarkoma interneto svetainė, kuriai nereikia daug išlaidų.

Kvepalai pigiau gali kainuoti ir vadinamose „duty free“ parduotuvėse oro uostuose, kuo tikrai pasinaudoja ne tik sumanūs lietuvaičiai, aprūpindami šiomis prekėmis savo draugus ir artimuosius. Visai neseniai tai buvo viena geriausių lauktuvių, dabar vis dažniau tenka išgirsti, kad kainos ten „ne ką mažesnės, nei bet kur kitur parduotuvėse.“

Paskutinį kartą kvepalai pigiau Kaune (taip pat ir daugelyje kitų vietų) buvo vos prieš kelias dienas, per visuotinį išpardavimą viename didžiajame prekybos centre. Tuomet kam pasisekė, tam pasisekė ir tikrai įsigijo norimą prekę bent šiek tiek pigiau. Tik reiktų atkreipti dėmesį, kad visgi brangiausi, vardiniai kvepalai ir tada be didelių arba visiškai be nuolaidų.

Nors tai ir populiari prekė, tačiau kvepalai visiems anaiptol nėra būtinumo prekė. Priešingai, yra žmonių, kurie kvepalų visai nenaudoja, taigi ir reklama, kad parduodami kvepalai pigiau, jų visai nemasina. Kartais, kvepalų ignoravimo priežastimi yra alergija tam tikroms sudedamosioms jų dalims. Tuo atveju, tenka atsisakyti įprastinių kvepalų, kuriuos dažnam atstoja, taip vadinamas, tualetinis vanduo. Tiesa sakant visa ši tema sukasi būtent apie jį. Kvepalai, kaip tokie, naudojami tik aukštuomenėje dėl dviejų priežasčių. Pirmoji ta, kad jie yra gerokai brangesni, nei „kvepalai“, t.y. tualetinis vanduo. Antroji, be abejo, prestižas ir tam tikros nerašytos tradicijos. Visai nesunku įsivaizduoti miniatiūrinius kvepalų buteliukus ir lašeliais naudojamą skystį juose.

Kokia išvada peršasi? Pirmiausia ta, kad daiktus vadiname ne tais vardais. Kvepalai pigiau yra ne tikrieji kvepalai, o jau jų pakaitalas. Antra, pigiau, bet ne visiškai pigiai galima nusipirkti gerą, kokybišką ir originalų produktą. Taigi, ar tikrai gerą ir tokią pačią prekę, kurią matome firminėse kosmetikos parduotuvėse, perkame pigiau?

Papuošalai internetu – apsipirkti paprasta ir patogu

Vis dažniau drabužius perkame internetu, tačiau ar jau žinote, kad egzistuoja ir papuošalai internetu? Džiugu, jei atsakymas teigiamas, todėl galite toliau nebeskaityti, tačiau jei tai – Jums vis dar naujiena, galime maloniai pradžiuginti, kad nuo šiol ir papuošalai moterims, ir papuošalai vyrams parduodami ne tik Basanavičiaus alėjoje Palangoje ar Pilies gatvėje Vilniuje, bet ir internete, kur galite apsilankyti bet kuriuo metų ar paros laiku, visas 24 valandas per parą. Paprasta ir patogu.

Aišku, iškart iškyla klausimas, kodėl turiu pirkti internetu? Vienas teigiamas aspektas jau buvo įvardintas – Jums nereikia net kelti kojos iš namų, kad nauji kaklo papuošalai papuoštų Jūsų dekolte, o žiedai dabintų rankos pirštus. Čia taip pat parduodami ir rankų darbo papuošalai. Tad jei turite išskirtinį stilių, ar prijaučiate unikaliems kūriniams, rankų darbo papuošalus tikrai įvertinsite.

Kiek daug sutaupote laiko ir papildomų išlaidų kurui ar viešajam transportui, jei nereikia belstis į kitame miesto gale esančią bižuterijos parduotuvę ar juo labiau – kitą miestą.

Apsipirkdami internete galite užsisakyti patinkančių parduotuvių naujienlaiškius. Tai – puiki priežastis gauti naujienas, jeigu mėgstate apsipirkinėti per akcijas ar išpardavimus. Apie juos sužinosite pirmieji. Tikėtina, jeigu būsite lojalus pirkėjas, galite gauti dovanų.

Papuošalai internetu –  tai viskas vienoje vietoje. Atskirai pateikiami papuošalai moterims, atskirai – papuošalai vyrams. Prekės sugrupuotos pagal kategorijas, tam nesunkiai rasite, kur yra kaklo papuošalai, kur apyrankės ar ieškomi žiedai. Jums nereikia sukiotis tarp atskirų lentynų, klausytis į ausį šnopuojančio kito kliento ar klausyti aktyviai prekę bandančio įsiūlyti konsultanto. Paspaudžiate vieną mygtuką – ir prekė jau guli Jūsų virtualiame prekių krepšelyje. Atsiskaityti už norimus papuošalus taip pat nesudėtinga, tereikia prisijungti prie banko sistemos.

Internete galite apsipirkti bet kuriuo laiku, nes parduotuvės neturi darbo laiko, joms nesvarbu, kaip esate apsirengę ar susišukavę. Apsipirkti galite iš bet kurios pasaulio vietos, kur turite prieigą prie interneto.

Juk ir ne veltui statistika rodo, kad šiandien beveik 30 % Lietuvos interneto vartotojų apsipirkinėja internete. Tikėtina, kad papuošalai internetu taip pat įeina į šį skaičių. Tad ar Jūs jau esate vienas iš jų?

Apatinis trikotažas internetu

Kodėl apatinis trikotažas parduodamas internete? Juk tia viena iš intymiausių ir individualiausių garderobo detalių, kuri turi tikti idealiai. Juk žinome, kad idealių kūno formų beveik nebūna, tad yra daug šansų, kad nusipirkta liemenėlė gali būti nepatogi… Nepaisant to apatinis trikotažas internetu parduodamas itin gausiai.

5 priežastys, kodėl apatinį trikotažą pirkti reikėtų būtent internete:

  1. Didesnė pasiūla. Jei esate Vilniuje, ar Kaune, tikriausiai žinote bent 5 apatinių rūbų parduotuves, kuriose po 3 valandų ieškojimo tikrai išsirinksite sau tinkančio apatinio trikotažo komplektą. Ką daryti tiems pirkėjams, kurie gyvena nuošaliau arba neturi tiek laiko apsipirkinėjimams? Interneto parduotuvėse yra kur kas daugiau prekių, nei „gyvoje“ apatinių rūbų parduotuvėje.
  2. Patraukli kaina. Elektroninės prekybos pliusas yra tai, kad nereikia išlaikyti sandėlio, biuro, salono ir 5 konsultantų. Viskas atliekama labai paprastai vos vieno ar dviejų žmonių, nes prekės yra užsakomos tada, kai jų reikia. Dėl to ženkliai sumažėja prekių kaina.
  3. Aiški informacija apie prekę. Pagrindinė rūbų prekybos internete taisyklė yra kuo daugiau informacijos apie prekę. Pateikiamas ne tik tikslus dydis, išmatavimai, bet ir audinio sudėtis. Jei parduotuvėje šiais duomenimis galima manipuliuoti, tai internete jie yra vieni svarbiausių apsisprendimo pirkti motyvatorių.
  4. Galimybė pakeisti prekę. Apatinis trikotažas yra individualus, tad įsigijus galima pamatyti, kad gaminys netinka. Tokiu atveju yra galima prekę pakeisti kitu modeliu arba tiesiog kito dydžio preke. Aišku, tai sudaro šiek tiek nepatogumų, tačiau toks būdas garantuoja, kad pirkėjai įsigyja kokybišką ir tinkamą rūbą.
  5. Galimybė prekę grąžinti. Teoriškai prekes galima grąžinti ir parduotuvėje, jei išsaugote pirkimo čekį. Praktiškai grąžinama yra labai retai, nes pirmiausiai susiduriama su itin neigiama parduotuvės darbuotojų reakcija. Interneto prekybos taisyklės visoje Europos Sąjungoje numato konkretų 7 darbo dienų terminą, per kurį galima grąžinti net ir kokybišką prekę. Tiesa, kartu su įpakavimu ir etikete. Grąžinus apatinį trikotažą, atgaunami sumokėti pinigai.

Apatinis trikotažas nėra skubos prekė, todėl galima susitaikyti su interneto prekybos trūkumais. Didžiausias jų – gan ilgas prekės pristatymo laikas nuo užsakymo.

Lietuvoje šiuo metu veikia apie 40 interneto parduotuvių, prekiaujančių apatiniu trikotažu ir dar kelios bendrinių prekių parduotuvės, tad konkurencija yra pakankamai didelė. Kuo didesnė konkurencija, tuo geriau pirkėjams.