Paskolų refinansavimas dabar turi nemažai privalumų

Paskolų refinansavimasKiekvienas turintis daug skolų dabar jas sumažinti gali netgi kelis kartus. Paskolų refinansavimas yra vienas iš tų būdų, kuris įsiskolinusiam asmeniui palengvina skolų naštą. Paprastai kalbant, refinansavimo atveju kredito teikėjas perima asmens įsiskolinimus iš kitos kredito įstaigos. Tada klientas nusikrato senų skolų, už kurias mokėjo dideles palūkanas ir įmokas. Žinoma, naujas kreditorius skolos nenurašo – klientas lieka skolingas jam, tik toliau jau moka mažesnes įmokas. Mažesnės įmokos mokamos dėl to, kad dauguma refinansavimo paskolas siūlančių kreditorių nustato žymiai mažesnes palūkanas. Taip pat kiti paskolų teikėjai siūlo ilgesnį skolos grąžinimo grafiką, dėl kurio susidaro mažesnės mėnesio įmokos.

Paskolų refinansavimas turi ir kitų privalumų.

Jeigu ketinate pasinaudoti refinansavimo galimybe, tai turėtumėte žinoti, kad ir refinansavimo kreditams neretai taikomos įvairios nuolaidos. Pavyzdžiui, refinansavimo metu, kuomet perkeliami visi įsipareigojimai, kreditorius gali pasiūlyti ir pirmų mėnesių atostogas. Aiškiau kalbant, dabar yra tokių akcijų, kuomet po refinansavimo klientas naujam kreditoriui įmokų neturi mokėti pirmus mėnesius – jas pradeda mokėti po kurio laiko. Viskas tiesiog nurodoma kredito sutartyje. Paskolų refinansavimas internetu naudingas tuos, tad tos skolos gali būti perkeliamos žaibiškai, nes kaip ir vartojimo kreditai – refinansavimo paskolos išduodamos nuotoliniu būdu vos per keliolika minučių.

Tiesa, reikia akcentuoti, kad kartais refinansavimo paslaugos trunka kiek ilgiau nei imant paprastą greitą kreditą. Taip yra dėl to, kad kai kurie kreditoriai atižiau vertina asmenų įsiskolinimus. Jie surenka daugiau informacijos, atidžiau ją patikriną specialiose informacinėse sistemose ir t.t.

Paskolos refinansavimas negali būti atliekamas pažeidžiant VKĮ.

Vartojimo kredito įstatymo keliami reikalavimai taikomi ir refinansavimo paskoloms, nes tai yra tas pats kas vartojimo kreditai. Refinansavimo paskolos tiesiog skirtos senų skolų apmokėjimui ir tiek. Kreditingumas bet kokiu atveju turės būti įvertinamas itin kruopščiai, o taip pat kiekvienas paskolų teikėjas, kuris refinansuoja paskolas, turi pasitelkti ir 40 procentų pajamų taisyklę. Jeigu jūs norite sumažinti skolas, tai refinansavimo paslaugomis pasinaudoti galėsite tik tuomet, jeigu įrodysite, kad esate sąžiningas, finansiškai pajėgus ir visada laiku mokantis įmokas klientas.

Greitas kreditas

greitas kreditasTuo metu, kai nusprendžiama, kad greitas kreditas yra reikalingas įsigyti, visada verta iš anksto pabandyti išsiaiškinti, kokią tikslią naudą jis galėtų suteikti užsakovui ateityje. Juk dažniausiai tik atsakingai įvertintas greitas kreditas pagelbėja pasinaudoti visais, įmanomais jo privalumais. Tarkime, viena iš aktyviausiai vertinamų detalių yra apibūdinama galimybė užsisakyti labai skirtingose ribose varijuojančias pinigų sumas. O pasirinkus sau pačią tinkamiausią iš jų, daugeliui žmonių pavyksta labai nesunkiai šias naująsias finansines įplaukas investuoti į pageidaujamą nuosavybę. Juo labiau, kad šiuolaikiniai gamintojai bei įvairūs paslaugų teikėjai beveik kiekvieną dieną sukuria vis įdomesnių produktų. Be to, jie beveik visuomet gali būti užsakomi už kainą su nuolaida. Svarbiausia, kad vykdant tokių, geriausiai tinkančių produktų paieškas, būtų stengiamasi atsakingai įvertinti jų pardavimo sąlygas.

Taigi, jei yra būtina įsigyti minkštą, iš tiesų dailų kilimą savo namams, tačiau kišenėje niekaip nepavyksta rasti reikalingos sumos pinigų, naudinga pabandyti pasidomėti pačiose įvairiausiose prekybos vietose teikiamais pasiūlymais klientams. Juk kartais laiku pastebėjus, kuris prekybininkas siūlo įsigyti puikiai tinkantį, reikalingą kilimą, be to, jį parduoda už visiškai prieinamą kainą, pasirodo tiesiog privalu pasistengti papildyti savo asmenines santaupas bei jau netrukus grožėtis savo namuose esančia naująja nuosavybe. Visgi, tokie pirkiniai leidžia ir šilčiau gyventi, ir savo būstą paversti jaukesniu, ir pagelbėti nesusižeisti galbūt dar tik ropojantiems po grindis mažiems kūdikiams. Juo labiau, kad beveik kiekvienas asmuo, vos tik jam iškilus kiek didesniam poreikiui pasiskolinti, gali užsisakyti atitinkamą paslaugą. Ir jau netrukus greitas kreditas internetu turėtų būti pervedamas į kliento paraiškoje nurodytą sąskaitą.

Jeigu paaiškėja, jog yra tiesiog privalu šiek tiek pasiskolinti, taip pat būna labai svarbu įvertinti, kokio dydžio paskola gavėjo galėtų būti be jokių problemų apmokama. Be to, per kokį laiko periodą jam pasirodytų įmanoma tai atlikti nesusiduriant su būtinybe kreiptis finansinės pagalbos iš netoliese esančių pažįstamų ar tiesiog užsakant naujų kreditų, padedančių padengti būtinas, ankstesnės skolos įmokas. Juk tik tuomet pavyksta net neabejoti, jog konkrečiu metu pasiskolinta suma turėtų suteikti iš tiesų nemažai naudos. Juo labiau, kad kai kurių, paskolinti savo klientams galinčių juridinių asmenų suteikiamas greitas kreditas akcija būna atpiginamas netgi ir per pusę. Paprasčiausiai šeimai, norinčiai šiek tiek pasiskolinti, reikia peržvelgti jai konkrečiu metu pačius priimtiniausius pasiūlymus teikiančias įmones.

Žinoma, kartais norint pasiskolinti, atrodo net neįmanoma išsiversti ir be privalumų, kuriuos suteikia greitas kreditas be palukanu. Tačiau įprastais atvejais tokio pobūdžio savybėmis pasižymintį pasiūlymą susirasti nebūna lengva. Jam paprastai prireikia iš tiesų nemažai atidumo. O tam, kad šioms paieškoms prireiktų tikrai ne viso mėnesio laisvo laiko, vertėtų prisijungti prie interneto tinklo. Juo labiau, kad tai padaryti dažniausiai pavyksta beveik bet kuriuose, šiuolaikiniuose namuose, biure ar netgi gyvenamojo miesto centre. Be to, kartais pasirodo nesunku atlikti išskirtinio kredito paiešką remiantis jau išbandžiusių atitinkamas paslaugas žmonių teikiamais patarimais. Juk pastaruosius nurodymus šiuolaikiniai, jau patyrę tokioje srityje asmenys neretai viešina su malonumu. Todėl beveik visų pageidaujamas greitas kreditas internetu gali būti ne tik įsigyjamas, bet ir iki menkiausių detalių peržvelgiamas.

Taigi, jei į galvą ateina mintis kiek pasiskolinti, dažniausiai tikrai neverta baimintis atitinkamos idėjos. Tiesiog šiuos planus įgyvendinti vertėtų kiek įmanoma atsakingiau. Juk tai padarius, vėliau pavyksta nė trupučio nesuabejoti savo įvykdyto sprendimo iš tiesų nemaža nauda. Ir dar turėtų būti ilgai džiaugiamasi faktu, jog pasirinktas greitas kreditas per sutartą jo grąžinimo laikotarpį tikrai nesukėlė jokių nepageidaujamų nepatogumų.

 

Kreditai: bendroji informacija, su kuria privalu susipažinti kiekvienam, besidominčiam šia galimybe

kreditaiBe pinigų – nei žingsnio. Maistas, transportas, komunaliniai mokesčiai, pramogos, medicinos išlaidos – tik keletas išlaidų šaltinių, kurie pareikalauja kasdien atverti piniginę. Gerai, jei pastarojoje pūpso solidus banknotų pluoštas, tačiau dažnam tenka susidurti su finansiniais sunkumais. Kreditai – viena iš populiariausių pastarųjų sprendimo būdų, kurį pasirenka tiek studentai, tiek ir pensininkai. Tiesa, kredito gavėjas rizikuoja susivilioti iš pažiūros lengvais pinigais ir įklimpti į dar didesnę finansinę duobę. Kaip nuo to apsidrausti? Pradėkime nuo bendro suvokimo, kas gi tie kreditai yra ir kaip veikia skolinimosi sistema.

Kreditas – tam tikra pinigų suma, kurią kredito teikėjas sutartyje numatytam terminui (nuo kelių mėnesių iki kelių metų) paskolina gavėjui. Ilgą laiką itin populiarūs buvo greitieji kreditai – nedidelė pinigų suma, pasiskolinta trumpam laikotarpiui. Tos pačios paskolų bendrovės, reaguodamos į besikeičiančius klientų poreikius, pradėjo siūlyti ilgalaikes paskolas su ilgesniu grąžinimo terminu – asmeniui suteikiama galimybė gauti didesnę pinigų sumą ir grąžinti ją per ilgesnį laikotarpį. Reikia suvokti, jog   kreditas – tai verslas, kuriame laimi abi pusės. Paskolos gavėjui suteikiama galimybė išspręsti finansines problemas, o kredito teikėjas už suteiktą paslaugą gauna atlygį – palūkanas. Palūkanos – tai tam tikra procentinė dalis nuo pasiskolintos sumos. Menėsinį įmokos dydį, tai yra sumą, kurią privalu kas mėnesį pervesti į kredito teikėjo sąskaitą, sudaro tam tikra paskolos dalis ir palūkanos. Tiesa, klientai neretai viliojami reklamomis, skelbiančiomis, jog galima pasiimti nemokamą kreditą. Tikriausiai visi suvokia, jog pinigų už dyką niekas nedalina – minėtų akcijų metu siūlomos paskolos be palūkanų, tai yra grąžinama tiek, kiek buvo pasiskolinta. Tokiu atveju rekomenduojama atidžiai išanalizuoti sutarties sąlygas ir įsitikinti, ar nėra paslėpto „kabliuko“.

Kreditams, suteikiamiems paskolų bedrovių, taikomi mažesni reikalavimai nei bankuose bei kreditų unijose. Aišku, skolinama ne bet kam – tikrinamas paskolą norinčiojo gauti mokumas: asmuo turi gauti pastovias, nustatyto dydžio pajamas. Tiesa, tarp savo paslaugas siūlančių kredito teikėjų atsiranda ir tokių, kurie suteikia, tarkime, paskolas mainais už tam tikrą užstatą (pavyzdžiui automobilį). Tad nepaisant to, jog visi aplinkui jums ir sakys, kad paskolos negausite, vilties nepraraskite ir išbandykite visas prieinamas galimybes (aišku, turėkite realų planą, kaip paskolą grąžinsite). Kreditai nėra suteikiami asmenims, turintiems „suteptą“ kredito istoriją – kitų negrąžintų paskolų, skolų už įvairių paskolų teikėjų suteiktas paslaugas ir kita.

Kreditai, kaip finansinių problemų sprendimo įrankis, savaime yra gėris. Pavojingu jie tampa tada, kai kalbame apie nesąmoningus ir neatsakingus asmenis.

 

 

Greita paskola įvairiems poreikiams bei sprendimams

Tenka pripažinti, jog pinigai yra šio pasaulio varomoji jėga. Kuo daugiau jų turėsi, tuo daugiau pasiekti galėsi. Materialinis turtas suteikia daug naudos, tačiau šia nauda ne visuomet galima pasinaudoti. Kai pinigų pristinga, jų tenka skolintis. Tam geriausiai tinka greita paskola, nes būtent ji padeda patenkinti įvairius poreikius bei sprendimus.

Kai stinga pinigų, kartais sunku susimokėti mokesčius. Jei iki algos liko vos kelios dienos, o didžiulės sąskaitos neduoda ramybės, reikia ieškoti lengvos paskolos, kuri suteiktų pakankamai lankstų sprendimą. Tai ne ilgalaikė išeitis, tačiau toks sprendimas gali padėti ištempti dar ne vieną dieną. Paskola suteiks finansinę paramą, tad apmokėti visas sąskaitas galėsite be jokio vargo ir jokių sudėtingų įsipareigojimų. Pinigus kredito bendrovėms grąžinsite per iš anksto sutartyje numatytą terminą. Kadangi tokios paskolos palūkanos nėra didelės, šis sprendimas tampa pakankamai lanksčia išeitimi ne vienai situacijai išspręsti.

Pritrūko pinigų naujam pirkiniui? Dabar tai ne bėda, kadangi pasiskolinti pinigų galima net ir tokiais tikslais. Tiesą sakant, paskolą išduoti gali beveik visais atvejais, tad įsigyti naują automobilį ar prabangų televizorių neturėtų būti sunku daugeliu atvejų. Greita paskola, suteikia greitą problemos sprendimo išeitį, tad nauju pirkiniu pasimėgauti galima vos per keliolika minučių. Ir tam nereikia jokių ypatingų įsipareigojimų, kadangi pinigus grąžinti reikės ne visus iš karto, o dalimis kiekvieną mėnesį.

Visi svajojame apie keliones, tačiau joms reikia skirti nemažą dalį savo finansų. Jei atostogauti būtų taip paprasta, nereikėtų ištisus metus leisti nuobodžiai ir vangiai. Laimei, viena kita paskola gali padėti išspręsti net ir šią problemą. Taupymo procesas vasarai gali pasirodyti it sunkus išbandymas, tačiau dabar galima iš anksto gauti norimą pinigų sumą kelionei, o ją grąžinti bus galima ir vėliau. Tai itin patogu, kadangi atostogomis pasimėgauti galima tada, kada labiausiai jų reikia.

Svarbu atminti, jog greita paskola nėra lengvų pinigų šaltinis. Ja negalima piktnaudžiauti. Pasiskolinti galima beveik bet kada, tačiau grąžinti šią sumą privaloma laiku ir su iš anksto nustatytomis palūkanomis. Jei šis susitarimas pažeidžiamas, gresia skolos, o skola niekada neatneša žmogui finansinės laisvės. Skolinkitės protingai!

Greitos paskolos – pagalba reikiamu metu?

Tikriausiai jau visi į valias prisiklausė ir prisižiūrėjo reklamų apie greituosius kreditus. Televizija, internetas, stendai, stotelės, visur mirga įvairiausių spalvų ir dizaino iškabos, nors reklama gal ir skirtinga, bet visas jas vienija vienas… Raktiniai žodžiai, tokie kaip „Pinigai reikiamu metu“, „Pirmas kreditas nemokamai“, „Geriausios paskolos grąžinimo sąlygos tik pas mus“. Sprendžiant iš to, kiek pinigų bendrovėms kainuoja tokios reklamos, tampa aišku, jog tai veikia, turbūt didžioji dalis gyventojų bent kartą turėjo reikalų su bent vieną tokia įstaiga, o dalis ir su keliomis ar net dar daugiau. Kodėl?

Ar žmones vilioja daugiau nei 100 procentų uždėtos palūkanos? Tikriausiai ne, problema kitur – žmonės, imdami kreditą, mažiausiai galvoja apie gražinimą ir sąlygas, o derėtų…. Niekam ne paslaptis, jog didžioji dalis klientų yra studentai ir vos pilnametystės sulaukę asmenys, kadangi mėnesio eigoje mažai kas galvoja apie paskolos grąžinimą, o atėjus paskutiniai gražinimo dienai daugumai pristinga pinigų. Pasiimti lengva, o  su grąžinimu prasideda sunkumai, atrodo žadėtos lanksčios sąlygos susitarimai, žmogiškas bendravimas dingsta tada, kai išaušta grąžinimo data. Būtent tada žmonės pastebi koks buvo sutartas palūkanų procentas. Galbūt dauguma imdami kreditą tikisi, jog po kelių mėnesio ateis geresni laikai, deja, tokiai pat daugumai tenka atėjusiais laikais labai nusivilti su kabančiu kelių tūkstančių kreditu virš galvos. Taigi paskolos atrodo ne tokia ir gera išeitis.

Tiek reklamų, tiek skambių frazių, o atrodo vienintelė verta dėmesio reklamose girdima frazė yra „Skolinkis atsakingai“, žinoma žmonėms, o ypatingai studentams, paskolos internetu yra lengvas grobis geram gyvenimui artėjantį mėnesį, deja tokio grobio pasekmės dažniausiai būna skaudžios: išieškojimas, antstoliai, arba net savižudybė. Geriausiu atveju geraširdžių tėvų įsikišimas ir finansinė pagalba.

Taigi reklamose viskas skamba labai gerai, patirtis rodo jog blogai, tai kaip yra su tais greitaisiais kreditais? Ar tai tikrai pinigai reikiamu metu? Taip, tai pinigai reikiamu metu, kai jums trūksta 200 litų iki naujo kompiuterio, o atlyginimas tik už savaitės, taip kai jums trūksta 600 litų netikėtai kelionei, o atlyginimas tik už dviejų savaičių, o draugai ir giminės šiuo metu jums padėti negali.

Tačiau jeigu jūs neturite stabilių pajamų, jūsų finansinė ateitis po mėnesio ar kelių yra dar miglota, o jūs norite nors paprasto automobilio, kelių gerų vakarėlių su draugais ar kitokių laisvalaikio išlaidų kurių negalite sau leisti įprastai, tai yra duobė jūsų kitam mėnesiui.

Išvada – paskolos internetu tikrai yra „Pinigai reikiamu metu“, tačiau didesnį dėmesį reikėtų atkreipti į frazę „skolinkis atsakingai“, negu į kažką panašaus kaip „Lengvi pinigai dabar“. Ir tuomet nebereikės prašyti artimųjų pagalbos arba dirbti kelis mėnesius dykai, norint padengti išieškojimo išlaidas. Skolinkitės atsakingai ir neapsikraukite nereikalingu finansinių galvos skausmu, jeigu ir be to galima išsisukti.

Ar greitas kreditas tikrai yra toks greitas?

Visur skubame, lekiame, stengiamės taupyti brangų  laiką, todėl, nejučia pritrūkus pinigų, juos gauti norime čia ir dabar. Deja, realiame gyvenime nemokamų pinigų nebūna – prireikus finansinės paramos, tenka skolintis. Įprasta manyti, jog greitas kreditas nėra išeitis, tačiau tai vienas greičiausių ir patikimiausių būdų neįpareigojančių pinigų gavimui.

Vis labiau priimtina manyti, jog pasaulį valdo pinigai, be kurių gyventi būtų neįmanoma. Su mažomis lėšomis sunku būtų siekti svajonių, pasirūpinti mylima šeima ar tiesiog įsigyti kasdieninių prekių. Būtent todėl greitieji kreditai nepavydėtinomis gyvenimo situacijomis pateikia greitą problemos sprendimą. „Pasiskolink šiandien, o pinigus grąžink rytoj“ – šiuo principu besivadovaujančios kreditų bendrovės kiekvienam klientui stengiasi pasiūlyti išeitį, kuri neįpareigoja ir padeda nutolinti piniginių lėšų problemas. Tai galima padaryti itin greitai ir be jokio vargo.

Finansinės problemos kiekvieno asmens kasdienybėje yra neišvengiamos. Nuolatinis taupymas, bei pinigų kaupimas tampa įpročiu, tačiau ką daryti, jei norimai prekei įsigyti vis dėlto trūksta pinigų? Kur jų ieškoti? Laimei,greitas kreditas gali pasiūlyti tai, ko negali kiti. Tai didelės paskolos vos per kelias minutes nuo paraiškos užpildymo. Skirkite vos kelias minutes registracijos procesui ir pasirinkto dydžio kreditą galėsite gauti bet kada ir bet kur – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kreditą galėsite ne tik greitai įsigyti, bet ir grąžinti.

Dažnai girdimi gandai apie ilgą kredito grąžinimo terminą gali sutrikdyti, tačiau šiandien visa tai galite pasirinkti patys. Apsilankę kreditą teikiančios bendrovės internetinėje svetainėje, peržvelkite paskolos teikimo sąlygas bei jos grąžinimo terminą. Įsitikinsite, jog greitas kreditas yra ypatingas ir todėl, kad tiek jo dydį, tiek grąžinimo terminą pasirinkti galite patys, tuo tarpu įmokos dydis bei palūkanos apskaičiuojamos automatiškai. Taip galėsite ne tik greitai pasiskolinti, bet ir grąžinti paskolą. Tai iš tiesų yra labai patogu kiekvienam, atidžiai savo finansus planuojančiam asmeniui.

Pasiskolinti tiek mažą, tiek didelės apimties paskolą  dar niekada nebuvo taip paprasta. Greitieji kreditai suteiks Jums finansinę paramą tada, kai Jums labiausiai to reikės. Tai greita, patogu ir finansiškai naudinga kiekvienam.

Kai pinigų prireikia staiga

greitos paskolos internetuVisiems pasitaiko netikėtų situacijų, kai pinigų prisireikia greitai, o atlyginimas, kaip tyčia, tik po savaitės… Vieni skuba skolintis iš draugų, kiti parduoda nenaudojamus daiktus, o treti renkasi greitąsias paskolas. Greitos paskolos internetu tampa daugelio išsigelbėjimu, ištikus kad ir nedideliems finansiniams nesklandumams. Ar sunku tokią paskolą gauti? Toliau pateikiame trumpą gidą visiems, kuriems gali prireikti tokių finansinių paslaugų.

Internetas

Visų pirma, norint greitos paskolos internetu, reikia turėti kompiuterį ir interneto ryšį. Internetu taip pat galima pasinaudoti ir įvairiose interneto kavinėse ar bibliotekose. Labai svarbu, kad interneto ryšys būtų kokybiškas ir netrūkinėtų – priešingai, gali sutrikti visas paskolos ėmimas. Teikiamos greitos paskolos internetu visa para – taigi problemų paskolą pasiimti net vidury nakties neturėtų kilti.

Apie paskolos pervedimo įvykdymą besiskolinantysis yra informuojamas taip pat internetu –  nurodytu elektroniniu paštu ir trumpąja SMS žinute.

Banko sąskaita

Greitos paskolos yra pervedamos tiesiai į besiskolinančiojo asmens banko sąskaitą. Taigi, norint paskolos internetu, reikia turėti ne tik banko sąskaitą, bet ir galimybę prisijungti prie internetinės bankininkystės.

Kaip nurodyti savo banką?

Kaip jau buvo minėta, greitos paskolos internetu yra pervedamos tiesiai į besiskolinančiojo banko sąskaitą. Tačiau pirmiausia, kad kreditorius sužinotų, į kokią sąskaitą pervesti besiskolinamą sumą, reikia iš tos sąskaitos į kreditoriaus nurodytą banko sąskaitą pervesti vieną centą. Tai visiškai saugi procedūra, kurią naudoja beveik visos kreditorių kompanijos.

Per kiek laiko gaunama paskola?

Greitos kreditų teikimo paslaugos taip vadinamos būtent dėl to, kad pinigai besiskolinančiojo sąskaitą pasiekia itin greit. Nuo paraiškos paskolai gauti užpildymo iki tol, kol pinigai pasiekia besiskolinančiojo sąskaitą, praeiti gali nuo kelių minučių iki maksimaliai pusės valandos – jei viso paskolos ėmimo proceso metu įsivėlė klaidos, kurias reikėjo pakartotinai ištaisyti.

Galimas paskolos dydis

Greitos paskolos nebūna itin didelės – pirmą kartą skolinantis dažniausiai suteikiamas kreditas iki vieno tūkstančio litų. Sėkmingai grąžinus paskolą iki nurodyto termino, antrą kartą galima skolintis jau didesnę sumą. Skirtingos kreditų kompanijos siūlo ir skirtingo dydžio paskolas, tačiau maksimalios paskolos internetu gali būti tik iki dešimties, išimtinais atvejais – dvidešimties tūkstančių litų.

Kada reikia grąžinti paskolą

Imamo kredito dydį pasirenka pats besiskolinantis asmuo. Trumpiausia siūloma kredito trukmė dažniausiai būna savaitė, ilgiausia – du mėnesiai. Žinoma, šis laikotarpis gali priklausyti ir nuo paskolos sumos dydžio. Derėtų prisiminti, kad kuo ilgesnis kredito terminas, tuo didesnės bus paskolos palūkanos – jos skaičiuojamos pagal tai, kiek laiko kreditorius ,,laukia“, kol skola bus grąžinta.

Prireikus, dauguma kredito kompanijų suteikia galimybę paskolos grąžinimą atidėti. Ši paslauga kainuoja, o kaina priklauso nuo to, kuriam terminui atidedama paskola. Minimalus paskolos atidėjimo laikotarpis – viena savaitė, savaitei atidėti paskolą vidutiniškai kainuoja papildomus penkiasdešimt litų.

Kaip grąžinti pasiskolintus pinigus

Gražinti pasiskolintus pinigus yra net keli variantai. Vienas patogiausių – pinigus pervesti, prisijungus prie asmeninės elektroninės bankininkystės. Imant bet kokį kreditą, kreditorius visada nurodo, į kokią sąskaitą reikia grąžinti pinigus.

Jei naudojantis internetine bankininkyste pinigus pervesti nepatogu ar nėra galimybės, yra ir kitų būdų. Norint paskolą grąžinti grynais pinigais, tereikia nueiti į bet kokio banko filialą ir atlikti pavedimą ten. Tam reikės žinoti sąskaitos, į kurią reikia grąžinti pinigus, numerį ir jį nurodyti banko darbuotojui.

Greitos paskolos internetu atidavimo pratęsimas apmokamas taip pat analogiškais būdais: atliekant pavedimą asmeninėje internetinėje bankininkystėje arba apmokant banke. Kai kurios kreditorių firmos suteikia galimybę apmokėjimus atlikti ir pašto skyriuose.