Iphone 7 kaina – kur rasti geriausią?

iphone 7

Norėdami įsigyti naują buities, elektronikos prietaisą ar bet kokią kitą prekę, dažnai pasikliaujame intuicija ir reikiamą gaminį perkame pirmoje pasitaikiusioje parduotuvėje. Tačiau neretai tenka graužti nagus, kuomet pamatome, kad kitoje vietoje tas pats daiktas kainavo kone perpus mažiau arba buvo parduodamas išskirtinėmis sąlygomis. Suprantama, kad aplankyti visų internetinių svetainių ar prekybos centrų – neįmanoma, o sugaišus tiek laiko ir jėgų, mažesnė prekės kaina atsiperka ne visuomet. Būtent todėl geriausia alternatyva norint kaip įmanoma greičiau sužinoti geriausią įmanomą prekės kainą – svetainė Kainos.lt. Čia galima palyginti tų pačių prekių kainas skirtingose prekybos vietose naršant viename puslapyje. O kad būtų aiškiau, kaip naudotis šia platforma, pateikiame pavyzdį.

Viena dažniausiai gaunamų svetainės užklausų pastaruoju metu – Iphone 7 kaina. Natūralu, kad žmonės ieško būdų sutaupyti perkant aukštesnėmis kainomis pasižyminčius prietaisus ar prabangos prekes. Taigi, įsivaizduokime, kad šiuo metu ieškome naujo Iphone 7 ir tam pasitelkiame puslapį Kainos.lt. Ką daryti?

Visų pirma, siūlome nedaryti klaidos ir nebandyti iškart naršyti paieškos sistemose, įvedus raktinę frazę Iphone 7 kaina. Tokiu atveju jums atsivers ištisos platybės su skirtingų parduotuvių pasiūlymais, kuriuos išanalizuoti sugaišite marias laiko. Be to, ne paslaptis, kad daugelis internetinių parduotuvių moka pinigus už reklamą, kad atsidurtų paieškos sistemos viršuje. Taigi, jei tam tikros svetainės yra pačios pirmos pagal jūsų paieškos raktines frazes, tai tikrai nereiškia, kad jose prekių kainos iš tiesų bus mažiausios.

Jei jus domina Iphone 7 kaina ar bet koks kitas gaminys, tereikia apsilankyti www.kainos.lt svetainėje ir įvesti prekės modelį. Sistema automatiškai parodys visus pasiūlymus, kuriuos dar ir galėsite atsifiltruoti nuo mažiausių arba didžiausių viršuje.

Šaunu tai, kad Kainos.lt sistema rodo ne keleto, o visų pagrindinių dominančios kategorijos pardavėjų pasiūlymus, todėl kainų palyginimas yra patikimas ir išsamus. Pavyzdžiui, paieškoje įvedus Iphone 7 kaina, rasite daugiau nei 10 puslapių su skirtingų parduotuvių turimais modeliais. Tai tikrai padės apsispręsti ir norimą gaminį įsigyti pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

 

Skelbimų gausa

Daug žmonių turi nereikalingų daiktų, siūlo įvairias paslaugas, parduoda nekilnojamąjį turtą per skelbimus. Galima sakyti, kad skelbimai – puiki išeitis, jei norite ką nors parduoti ar pirkti.

Talpinkite skelbimus virtualioje erdvėje

skelbimaiMažai kas viešina skelbimus laikraščiuose, nors čia skelbimai nemokami. Tai pateisinama, nes žmonės šiais laikais rečiau perka spaudą, naujienos perskaitomos internetinėje erdvėje. Galima teigti, kad jei talpinami skelbimai internete, tai padidėja tikimybė parduoti prekę ar paslaugą. Be to, dažnai teikiama galimybė matyti, kiek kartų peržiūrėtas Jūsų skelbimas, todėl žinosite, ar tai, ką siūlote, yra paklausu.

Daugybė portalų

Internetinėje erdvėje yra daug portalų, kuriuose galima talpinti skelbimus. Vieni žinomesnių tinklalapių – skelbimai 123, skelbimai jums, bet yra dar daug kitų. Pasirinkite vieną jų ir ten paviešinkite savo skelbimą. Turėtumėte žinoti, kad yra mokami ir nemokami skelbimai, pastaruoju atveju už skelbimą nereikės mokėti nė cento. Nepaisant to, yra žmonių, kuriems atrodo patikimiau mokami skelbimai, jie mano, kad tokius portalus peržiūri daugiau lankytojų. Kiekvienas renkasi pagal save. Suprantama, kad, kai yra galimybė rinktis, tai atsižvelgiama ir į portalo patogumą, dizainą, nes nuo to gali priklausyti, ar lengvai bus randami Jūsų skelbimai.

Įvairus skelbimų pobūdis

Nereikėtų galvoti, kad skelbimų portaluose parduodami tik nereikalingi rakandai, čia yra ir itin gerų pasiūlymų. Dažnai talpinami nekilnojamo turto skelbimai (gyvenamųjų namų, butų, garažų, sodų ir pan.) – tai patogu ne tik parduodančiam, bet ir potencialiam pirkėjui, nes gali apžiūrėti nuotraukas. Antai darbo skelbimai yra naudingi ir darbdaviui, ir ieškančiam nuolatinio pragyvenimo šaltinio. Įvairių paslaugų (grožio, vertimo, juridinės, buhalterinės ir kt.) nemokami skelbimai taip pat teikia abipusę naudą, nes pirkėjai gali rasti pigesnių paslaugų, o paslaugos siūlytojai nemokamai reklamuotis. Jei žūtbūt norite atsikratyti nereikalingo ir ne itin vertingo daikto, tai galite jį tiesiog padovanoti, tam pravers skelbimų portalai. Ne tik iškuopsite namus, bet ir kažkam padarysite gera.

Paieška pagal miestus

Jei Jus domina įvairūs prekių, paslaugų ar nekilnojamo turto skelbimai konkrečioje vietovėje, tai galite paieškos sistemoje įvesti skelbimai mazeikiuose, skelbimai kaune, skelbimai uzsienyje  ar pan. Vieta yra aktualiausia tuo atveju, kai ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą. Galbūt seniai svajojate dirbti Klaipėdoje ir nuolat jausti jūros kvapą, gal gavote darbą būtent čia, todėl suprantama, kad Jums reikia kuo skubiau pasirūpinti gyvenamąja vieta.

Būkite budrūs

Ne visi pardavėjai yra sąžiningi ir patikimi, todėl nepasikliaukite skelbimu, kuris kelia įtarimą. Dažnai skelbimų portaluose skelbiasi ne tik įmonės ar pagal patentą dirbantys žmonės, bet ir nelegalias paslaugas ar prekes siūlantys aferistai. Gali būti, kad pervesite pinigus į nurodytą banko sąskaitą, o daikto negausite, todėl geriau akis į akį susitikti su pardavėju, pačiam apžiūrėti prekę ir tik tada pirkti. Su paslaugų kokybės patikrinimu yra šiek tiek sudėtingiau, nes rezultatas matysis tik po kurio laiko. Labai rizikuojate, jei pasikliaujate nežinoma, bet itin pigiai plaukus kerpančia kirpėja, manikiūrininke, kuri už kelis litus siūlo sutvarkyti Jūsų nagus nepriekaištingai. Gali būti, kad Jūsų nagai ir plaukai po paslaugų atlikimo bus neigiamai paveikti, t. y. nagai pradės lūžinėti, o plaukai bus taip iškarpyti, kad nežinosite, kaip juos sutvarkyti. Tad būkite atidūs, nepasikliaukite bet kuo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad skelbimai yra naudingi ir ieškančiam, ir siūlančiam. Prekės, paslaugos internetinėje erdvėje yra nesunkiai parduodamos ir randamos.

Pigūs pokalbiai užsienyje su TravelSIM

pigūs skambučiai užsienyjeKeliaujantys žmonės žino kaip brangu gali būti naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis užsienio šalyse. Išvykęs atostogauti į bet kokią, ypač tolimesnę, užsienio šalį,  neretai net pagalvoji ar verta įjunginėti savo telefoną nes pigūs pokalbiai užsienyje kartais atrodo kaip gana sunkiai įgyvendinama svajonė.

Brangius skambučius į Lietuvą visų pirma įtakoja milžiniška tarptinklinio tarifo kaina. Būtent ji yra viena iš priežasčių, dėl kurių skambinti ar naršyti internete būnant už gimtinės ribų gali būti didelė prabanga. Taip pat neretai reikia mokėti didelius mokesčius už SMS žinutės gavimą ar skambučio priėmimą. Visgi, užkietėję keliautojai jau keletą metų gali džiaugtis universaliu problemos sprendimu – tarptautinių mobiliojo ryšio paslaugos leidžia visame pasaulyje bendrauti mobiliuoju telefonu už skatikus.

Tarptautinė mobiliojo ryšio kortelė „TravelSim“ yra orientuota į daug keliaujančius žmones. Su tokia SIM kortele Jūs gausite sąlyginai geras sąlygas bendrauti visame pasaulyje, taip sumažindami pokalbių kaštus net ~50-90%.

Be jokios abejonės tai reiškia, kad skambučiai užsienyje į bet kokį pasaulio kampelį vėl pasidarys prieinami ir Jums nereikės rūpintis dėl atėjusios milžiniškos sąskaitos už mobilųjį ryšį.

Aišku skambučių tarifai užsienyje vis dar priklausys nuo konkrečios šalies, tačiau nesunku suprasti, kad „TravelSim“ tikslas yra užtikrinti kuo mažesnes pokalbių kainas kiekvienoje šalyje, o „roamingas“ neleidžia sudaryti vieno visur galiojančio tarifo, kadangi jis būtų lygus pačiam brangiausiam galiojančiam tarifui. Antra vertus kiekvienoje šalyje besikeičiantys pokalbių tarifai didelių problemų nesudaro, kadangi juos visuomet galima sužinoti interaktyvaus žemėlapio pagalba.

Dar vienas „TravelSIM“ pliusas yra tas, kad ši SIM kortelė užsienyje Jus gelbės visada, kai Jums tik prireiks išvykti. Tikėtina, kad panašūs (arba mažesni) tarptautiniai tarifai išsilaikys dar daug metų, todėl pigūs skambučiai į Lietuvą iš užsienio bus įmanomi visuomet. Svarbiausia – turėti sąskaitoje užtektinai pinigų.

Tad pigūs pokalbiai užsienyje yra gana realus dalykas ir norint jį įgyvendinti nereikia ilgai žvalgytis į vietinių Lietuvos operatorių pasiūlymus. „TravelSim“ šiuo atveju yra vienas iš geriausių problemos sprendimo būdų, ypač jei namie būnate ypatingai retai.

Autobusų bilietai. Valstybės kompensuojamos nuolaidos

Neseniai praūžusi krizė pratuštino ne vieno iš mūsų kišenes. Sumažėjo perkamoji galia, padidėjo įsiskolinimų našta. O dar ir šildymo sezonas įsibėgėja… Kainos auga kaip ant mielių. Neatsilieka nuo kitų ir degalų kainos. Po Naujųjų jau žadamas dyzelino akcizo didinimas. Kokią įtaką tai turės degalinėse parduodamo kuro kainoms ar viešojo transporto bilietams, manau aišku kiekvienam. Augant degalų kainoms brangsta ir autobusų bilietai.

Pažeidžiamiausi visuomenės sluoksniai ypač pajunta kainų padidėjimą. Autobusų bilietai iš sostinės į kurortinius miestus, tokius kaip Klaipėda, Palanga, Šventoji ar Druskininkai, tampa neįperkami. O juk norisi ir pailsėti, ir gimines, artimuosius aplankyti. Na bent jau per šventes. Sostinė Vilnius taip pat vilioja atokesnėse Lietuvos vietovėse gyvenančiuosius. Valstybė tam tikroms žmonių grupėms, tokioms kaip pensininkai, studentai, moksleiviai, kompensuoja dalį autobusų bilietų kainos. Tereikia pasinaudoti taikoma lengvata.

Aukštųjų mokyklų dieninių skyrių studentams, profesinio mokymo įstaigų dieninių skyrių moksleiviams tarpmiestiniuose maršrutuose autobusų bilietai kainuos net penkiasdešimt procentų mažiau. Tokia bilieto kainos dalis kompensuojama. Tereikia pateikti galiojantį studento ar mokinio pažymėjimą. Autobuso bilietas kainuos perpus pigiau ir asmenims, kurie pripažinti iš dalies darbingais bei asmenims, kurie yra senatvės pensijos amžiaus ir jiems nustatytas vidutinių specialiųjų poreikių lygis. Jie privalo pateikti neįgaliojo ar pensijos gavėjo pažymėjimą. Penkiasdešimties procentų valstybės kompensuojama nuolaida tarpmiestiniuose maršrutuose taikoma ir asmenims nuo septyniasdešimt iki aštuoniasdešimt metų, konservatorijų ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviams, vaikams nuo septynerių iki dešimties metų amžiaus, LR nepriklausomybės gynėjams, politiniams kaliniams ir tremtiniams, kariniams savanoriams, jaunesniems nei septyniasdešimt metų ir laisvės kovų dalyviams. Tereikia nepamiršti pateikti atitinkamo dokumento ar pažymėjimo, kad lengvata būtų pritaikyta.

Net aštuoniasdešimties procentų nuolaida taikoma visiems neįgaliems vaikams iki 18 metų amžiaus ir juos lydintiems asmenims, nedarbingais pripažintiems arba senatvės pensijos amžiaus sulaukusiems asmenims, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis ir juos lydintiems asmenims, aštuoniasdešimties metų amžiaus ir vyresniems asmenims, LR nepriklausomybės gynėjams, kariams savanoriams, kuriems sukakę septyniasdešimt metų ir vyresniems, žuvusių LR nepriklausomybės gynėjų šeimų nariams. Visiems išvardintiems asmenims taip pat reikia pateikti atitinkamą dokumentą ar pažymėjimą.

Visa aktuali informacija apie keleivinio transporto lengvatas pateikiama Valstybinės kelių transporto inspekcijos svetainėje. Tad, jei susiruošėte į kelionę, nepamirškite pasidomėti ir Jums priklausančiomis lengvatomis.

Kodėl papuošalai internete – pigesni?

Kaina yra visada svarbi. Netiesą sako tie žmonės, kurie sako, kad jiems nesvarbu kaina, o tik kokybė. Kartais už žemos kokybės prekes prašoma kaina yra pernelyg didelė, todėl ji tampa itin svarbi. Jei kokybė labai gera, o kaina – maža, kyla įtarimas, kad kažkas čia ne taip. Gal prekės vogtos arba jau paskutinės? Bet kuriuo atveju pigesnių prekių ieško dauguma žmonių.

Papuošalai yra viena iš tų prekių, kurios savo kaina gali nustebinti. Viskas čia susiję su tauriųjų metalų kiekiu ir rankų darbu. Jei didžioji dalis darbo padaroma mašinų, kaina bus mažesnė.

Papuošalai internete užima garbingą vietą šalia prekybos apatiniu trikotažu ir rūbais. Tai dažniausiai prekės moterims, nes būtent jos mėgsta puoštis labiau. Nepaisant to, vyriški papuošalai irgi randa savo nišą. Papuošalai internete yra pigesni ir štai kelios priežastys – kodėl.

Saugumas. Paprastą parduotuvę reikia saugoti, tuo tarpu prekiaujant internetu niekas nežino, kur tas papuošalų sandėlis.

Darbuotojai. Norint išlaikyti papuošalų parduotuvę, reikalingi bent keli darbuotojai – 2 konsultantai-pardavėjai, buhalteris, vairuotojas. Interneto parduotuvės savininkas visa tai gali daryti ir pats. Tiesa, buhalteriją teks patikėti tik profesionalams. Bent jau pinigus surinkti pardavė. Norint išlaikyti papuošalų parduotuvę, reikalingi bent keli darbuotojai – 2 konsultantai-pardavėjai, buhalteris, vairuotojas. Interneto parduotuvės savininkas visa tai gali daryti ir pats. Tiesa, buhalteriją teks patikėti tik profesionalams. Bent jau pinigus surinkti pardavėjas gali ir pats, nereikia kasos aparato, kitų grynųjų operacijų procesui reikalingų priemonių ir pastangų.

Vitrinos. Papuošalai parduodami specialiuose stikliniuose paviljonuose, kurie apšviečiami ryškia šviesa. Paviljonuose taip pat montuojama ir apsaugos sistema, tad tokie įrengimai parduotuvei atsieina ne vieną tūkstantį. Tuo tarpu parduotuvę internete galima susikurti vos už 1000-5000 litų priklausomai nuo prekių kiekio. Jos palaikymas ir išlaikymas kainuoja nedaug, todėl tokia virtuali vitrina apsimoka kur kas labiau.

Lankytojai. Parduotuvėje pritraukti lankytojų yra gana sudėtinga. Turi paskelbti apie akciją ir nuolatos rodytis viešumoje. Lankytojai – visi, kam įdomu pasižiūrėti į juvelyriką, bet tai nereiškia, kad jie kažką nupirks. Internete galima pasiekti būtent tuos lankytojus, kuriems yra įdomūs papuošalai ir juos gali įsigyti per artimiausiu kelis mėnesius.

Visus momentus sudėjus į vieną vietą išeina, kad kaina gali kristi vos ne pusiau. O tai beveik taip pat gerai, kaip apsipirkinėjant grupiniuose portaluose.

Kvepalai kvepia pigiau?

Atrodo, kad jau atėjo laikas, kuomet prabangos preke laikyti kvepalai tapo kasdienine ir neatsiejama, beveik kiekvienos ir kiekvieno, kosmetinės sudedamąja dalimi. Ar tai reiškia, kad pradedame kvepėti pigiau? Juk ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti brangius ir prabangius, aukštos kokybės kvepalus. Kvepalai pigiau – viena dažnesnių užklausų interneto paieškoje. Gal galima teigti, kad ne visi pasiryžę mokėti daugiau už gerus kvepalus? O gal ieškoti ko nors pigiau internete tampa mada? Dar visai neseniai panašių dalykų tikrai nebuvo, o paskutiniu metu kvepalais prekiaujančios interneto svetainės tiesiog klesti. Apie tai, kad internetu kvepalai pigiau atsiliepimai labai greitai sklinda iš lūpų į lūpas.

Kodėl ir kada tikrai pigiau?

Verta išsiaiškinti, kodėl kai kur kvepalai pigiau kainuoja nei firminėje parduotuvėje ir ar tikrai verta ieškoti ir pirkti pigiau. Nieko stebėtino, jei kokybiškus kvepalus įsigysite su nedidele nuolaida, tokia privilegija gamintojai kartais palepina savo VIP klientus, tačiau kvepalai, kuriems taikoma penkiasdešimties ir daugiau procentų nuolaida, turėtų kelti įtarimą. Netikėtai galite suprasti, kad įsigijote gražiai įpakuotą kvepalų kopiją. Visai nesvarbu, ar tai kvepalai moterims, ar vyrams, jei jie populiarūs, visada atsiras kažkas, kas sugebės gražiai supakuoti „vandenį“.

Kvepalai pigiau internetu perkantiems taip pat normalu. Nieko nuostabaus. Pirkėjas prekes gauna paštu ar per kurjerių tarnybą tiesiai iš sandėlio, kuriam išlaikyti, papuošti, patraukliai apšviesti, nereikia didelių lėšų, taigi – antkainis mažesnis nei parduotuvėje. Kai kurios interneto parduotuvės pačios pastabose nurodo priežastį, kodėl perkant kvepalus pas juos, mokėsite mažiau. Įvardina jau minėtas priežastis: patalpų nuomą, pardavėjų samdymas, tiesiog paprasta, elementariai tvarkoma interneto svetainė, kuriai nereikia daug išlaidų.

Kvepalai pigiau gali kainuoti ir vadinamose „duty free“ parduotuvėse oro uostuose, kuo tikrai pasinaudoja ne tik sumanūs lietuvaičiai, aprūpindami šiomis prekėmis savo draugus ir artimuosius. Visai neseniai tai buvo viena geriausių lauktuvių, dabar vis dažniau tenka išgirsti, kad kainos ten „ne ką mažesnės, nei bet kur kitur parduotuvėse.“

Paskutinį kartą kvepalai pigiau Kaune (taip pat ir daugelyje kitų vietų) buvo vos prieš kelias dienas, per visuotinį išpardavimą viename didžiajame prekybos centre. Tuomet kam pasisekė, tam pasisekė ir tikrai įsigijo norimą prekę bent šiek tiek pigiau. Tik reiktų atkreipti dėmesį, kad visgi brangiausi, vardiniai kvepalai ir tada be didelių arba visiškai be nuolaidų.

Nors tai ir populiari prekė, tačiau kvepalai visiems anaiptol nėra būtinumo prekė. Priešingai, yra žmonių, kurie kvepalų visai nenaudoja, taigi ir reklama, kad parduodami kvepalai pigiau, jų visai nemasina. Kartais, kvepalų ignoravimo priežastimi yra alergija tam tikroms sudedamosioms jų dalims. Tuo atveju, tenka atsisakyti įprastinių kvepalų, kuriuos dažnam atstoja, taip vadinamas, tualetinis vanduo. Tiesa sakant visa ši tema sukasi būtent apie jį. Kvepalai, kaip tokie, naudojami tik aukštuomenėje dėl dviejų priežasčių. Pirmoji ta, kad jie yra gerokai brangesni, nei „kvepalai“, t.y. tualetinis vanduo. Antroji, be abejo, prestižas ir tam tikros nerašytos tradicijos. Visai nesunku įsivaizduoti miniatiūrinius kvepalų buteliukus ir lašeliais naudojamą skystį juose.

Kokia išvada peršasi? Pirmiausia ta, kad daiktus vadiname ne tais vardais. Kvepalai pigiau yra ne tikrieji kvepalai, o jau jų pakaitalas. Antra, pigiau, bet ne visiškai pigiai galima nusipirkti gerą, kokybišką ir originalų produktą. Taigi, ar tikrai gerą ir tokią pačią prekę, kurią matome firminėse kosmetikos parduotuvėse, perkame pigiau?