Virtualūs turai kaimų ir miestelių bendruomenėms

virtualūs turaiVirtualus turas pirmiausiai pristatomas, kaip puiki galimybė reklamuoti verslą – kavines, restoranus, SPA centrus, viešbučius ir kitas uždaras patalpas. Taip, tai tiesa, tačiau egzistuoja ir kitoks virtualių turų panaudojimo būdas. 3D turai – puiki galimybė pristatyti tam tikras geografines vietoves.

Ar esate buvę Tiltų kaime Trakų rajone? O Anykščiuose? O gal teko lankytis Kartenos miestelyje Kretingos rajone? Neteko, bet norėtumėte tai padaryti neišvažiuodami nė kilometro? Čia virtualūs turai tikrai padėtų.

Aišku, nepajausite nė kvapo, nė triukšmo, tačiau vizualiai vaizdą tikrai galėsite susidaryti apie paminėtas vietoves.

Kiekviena kaimo ar miestelio bendruomenė rūpinasi savo vietovės populiarinimu. Jiems rūpi, kad kuo daugiau žmonių čia atvažiuotų per šventes ir paprastomis dienomis. Juk atvažiuojantieji iš kitų miestų reiškia, kad bus perkama kaimo parduotuvėje, paaukojama vietos bažnyčiai, įsigyjamas vienas kitas vietinių menininkų sukurtas dirbinys. Tai tiesioginė finansinė nauda, jau nekalbant apie moralinę naudą, kurią pajaučia kiekvienas kaimelio ar miestelio gyventojas, kai svečiai pasakoja apie jų gimtuosius namus su susižavėjimu ir pagarba.

Virtualus turas – brangus malonumas? Nelabai. Virtualaus turo kaina – apie 900 Lt. Taigi, su seniūnijos ir rėmėjų pagalba tokią sumą surinkti nesudaro didelių problemų. Ar reikalingas interneto puslapis? Taip, jie reikalingas, nes virtualus turas paprastai patalpinamas kūrėjų serveryje, o tik tada perkeliamas į bendruomenės ar miestelio puslapį. Jis lengvai integruojamas ir į kitus, asmeninius puslapius. Taigi, tą patį virtualų turą galima pamatyti ir seniūnijos puslapyje, ir vietos mokyklos tinklalapyje, ir pavienių asmenų puslapiuose. Taip daugiau lankytojų pamato miestelį ar kaimą bent virtualiai.

Virtualūs turai daromi profesionaliai. Reikalinga speciali techninė ir programinė įranga, kad virtualus turas būtų kokybiškas ir įspūdingas. Pirmiausiai padaromos kelios 360 laipsnių fotografijos. Tadas jos sujungiamos į vieną virtualų turą. Perėjimai iš vienos vietos į kitą specialiai pažymimi rodyklėmis ar kitokiais objektais, kad lankytojas galėtų vaikščioti viduje. Yra galimybė įsidėti nuotraukas, video klipus, tekstinę informaciją. Tai suteikia virtualiam turui daugiau interaktyvumo ir įdomumo. Viskas pasiekiama internetu. Galima virtualius turus ir per išmanųjį telefoną peržiūrėti, tik interneto ryšys turėtų būti gana greitas.

Jei kiekviena kaimo ar miestelio bendruomenė turėtų po virtualų turą – visą Lietuvą galima būtų pamatyti net į ją neatvažiavus realiai. Tai labai padėtų pritraukti svečius iš užsienio ar paskatinti emigravusius tautiečius grįžti. Nors trumpam.

Tiltų kaimo virtualus turas

Kartenos miestelio virtualus turas

Anykščių virtualus turas

Logon sukurta svetainė

Šiais laikais prekyba internetu tiesiog užvaldė rinką. Dauguma vartotojų pasinaudoja šia galimybe ir jiems reikalingas prekes bei paslaugas užsisako internetinėse parduotuvėse. Šis pasirinkimas kiekvienam vartotojui suteikia savus privalumus. Galbūt vieni iš jų naudojasi kainų skirtumais, kurie leidžia sutaupyti, na o kiti taupo savo laiką ar mėgaujasi galimybe rinktis iš platesnio asortimento. Kad ir kokia priežastis lemia pasirinkimą pirkti internetu, galima drąsiai teigti, jog kiekvienas verslininkas, norintis sukurti sėkmingą veiklą, tiesiog privalo turėti internetinę parduotuvę. Tiesa, norint įgyvendinti šią idėja reikia rasti kvalifikuotus specialistus, kurie galėtų įgyvendinti ne tik techninius aspektus, tačiau taip pat pasidalinti idėjomis. Šioje situacijoje Logon yra išties geriausias variantas. Šios firmos darbai suteikė sėkmę ne vienam projektui, na o tolesnė priežiūra bei vystymas padėjo išlaikyti geriausius rezultatus. Logon sukurta svetainė yra išvaizdi, patogi vartotojams ir atitinka pačių išrankiausių klientų poreikius. Taigi, jei dar tik pradedate savo veiklą ir planuojate, su kuo bendradarbiausite internetinė parduotuvės kūrimo klausimais – Logon yra pasirinkimas skirtas jums.

Internetinių svetainių gausa lemia faktą, jog vartotojai kreipia dėmesį ne tik į pačias prekes ar paslaugas, tačiau ir bendrą išvaizdą. Taip jau nutinka, kai žmogus negali apsilankyti įprastoje parduotuvėje ar pabendrauti su joje dirbančiais žmonėmis. Tokiose situacijose net ir internetinės svetainės dizainas prisideda prie kuriamo įvaizdžio, kuris paskatina išbandyti siūlomą produkciją. Logon sukurta svetainė nėra įprastas ir visiems puikiai pažįstamas dizainas. Tai modernus ir šiuolaikiškas požiūris į dizainą, valdymą ir prekių pateikimą. Tik nuolatinis tobulėjimas ir naujovių pateikimas leidžia nuolatos kurti unikalias ir išskirtines internetines svetaines užsakovams. Būtent dėl šios priežasties Logon bendradarbiauja su didelėmis įmonėmis ir stambiausiais projektais rinkoje. Tai pasitikėjimas, kurį pavyko užsitarnauti ne vienerių metų patirtimi ir profesionaliu darbu.

Žinoma, sukurta internetinė svetainė nėra galutinė paslauga, kurios gali prireikti verslininkui. E-parduotuvės valdymas yra dar vienas aspektas, kuriuo reikia pasirūpinti. Tiesa, visa tai galite atlikti patys ar patikėti savo komandos nariams, tačiau nepamirškite, jog valdymas reikalauja atitinkamų žinių bei patirties. Taigi, tik Logon gali pasiūlyti savo paslaugas, kurios padės valdyti internetinę parduotuvę, ją prižiūrėti ir administruoti. Tokiu būdu visą savo dėmesį galėsite skirti svarbesniems veiklos darbams atlikti. Bendradarbiavimas su Logon gali padėti išvystyti jūsų turimą verslo projektą, tad būtinai išnaudokite šią galimybę savo naudai.

 

Draudimas internetu ir 5 priežastys, kodėl vertą jį rinktis

Jeigu esate ar buvote apsidraudęs ir turėjote nelaimingą atsitikimą, tikriausiai tik tuomet įvertinote, kokia brangi yra Jūsų sveikata ar nervai, praradus ar pamačius sugadintą turtą. Dažnai žmonėms reikia tam tikrų smūgių, kad įvertintų, ką turi brangaus ir kaip būtina tai vertinti. Draudimas – ne išimtis. Šiandien jau nėra būtina keliauti į draudimo atstovybę, kad įsigytumėte gyvybės, turto ar automobilio draudimą, viskas gali būti atliekama internetu, net nekeliant kojos iš namų. Draudimas internetu – tai greičiausias būdas apsidrausti. Kodėl taip yra ir kodėl verta juo naudotis, pateikiame penkias priežastis.

 1. draudimas internetuŠią paslaugą galite įsigyti iš bet kurios Lietuvos ar pasaulio vietos, kur yra pasiekiamas internetas.
 2. Įsigyti draudimą galite bet kuriuo paros metu.
 3. Pigiau, nes nereikės skaičiuoti sugaišto laiko ir transporto išlaidų, kad pasiektumėte artimiausią draudimą ofisą.
 4. Visa informacija vienoje vietoje, o kilus klausimams visada galite kreiptis pagalbos į konsultantus telefonu arba el.paštu.
 5. Jūsų gali laukti specialūs pasiūlymai, pasirinkus draudimas internetu paslaugą.

Tai – vieni svarbiausių ir pagrindinių argumentų, kodėl verta draustis internetu. Nereikia pamiršti pridurti ir teiginį, kuris puikuojasi daugelyje draudimo kompanijų šūkiuose, kad draudimas internetu yra patikimas, greitas ir patogus būdas įsigyti norimą draudimo rūšį.

Žmonės šiuo metu gyvena pašėlusius tempu, tad viską stengiasi atlikti taupydami ne tik pinigus, bet ir laiką, kuris, jau kaip ir daugelis suprato, yra pats brangiausias šiandien. Tad ilgai nesvartę ir Jūs stenkitės pasinaudoti  draudimas internetu paslauga. Viskas labai paprastai ir greitai atliekama: pasirenkate norimą draudimo tipą, sistemoje suvedate prašomus pateikti duomenis ir laukiate patvirtinimo iš draudimo kompanijos arba iš karto atliekate apmokėjimą ir el.paštu gaunate draudimo liudijimą, kurį beliks atsispausdinti ir saugoti.

Elektroninės draudimo paslaugos nuolat tobulėja ir sparčiai populiarėja tarp klientų, nes jie vertina savo brangų  laiką ir mielai sutaupo, nes draudžiantis virtualioje erdvėje dažnai jų laukia puikūs pasiūlymai bei dovanos. Juk kiekvienam iš mūsų, kad ir kas atsitiktų, visada malonu jaustis užtikrintai ir saugiai, o tai garantuoja tik draudimas.

Darbo skelbimai internetu

Rasti darbą šiais laikais nėra labai lengva, kadangi daug žmonių jo ieškosi,  darbo vietų tiek jau daug nėra. Tačiau yra keli įrankiai, galintis jums tikrai labai gerai padėti – darbo skelbimų internetu portalai. Šie portalai turi nemažai privalumų, jeigu lygintume su laikraščiais ar kokiais nors žurnalais, į kuriuos yra taip pat dedami darbo skelbimai. Pagrindinis privalumas yra tas, kad šie darbo pasiūlymai yra atnaujinami visiškai realiu laiku.

Jeigu esate jaunas žmogus, beieškantis darbo, tuomet būtinai pasinaudokite nauju darbo skelbimų portalu Telo.lt. Tai tikrai geras portalas, kuriame galima per labai trumpą laiką susikurti solidžią anketą ir su nurodyta informacija pasiekti daug dėmesio. Šiame portale dažnai lankosi įvairūs darbdaviai, kurie ieško papildymo savo komandai. Tad jeigu jūs esate programuotojas, kompiuterių specialistas, tekstų kūrėjas ar dizaineris – čia tikrai turėtumėte rasti naudingų darbo skelbimų. Tereikia prisiregistravus tinkamai užpildyti anketą ir pradėti paieškas. Jeigu kol kas negaunate jokių tiesioginių pasiūlymų, tuomet galite tiesiog atsiversti pasiūlymų skiltį ir ten jau pagal konkrečias kategorijas matysite visus aktyvius pasiūlymus, kurie gali būti jums pateikti.

Šiame portale iš karto pamatysite ne tik visus reikalavimus konkrečiai darbo vietai, tačiau ir galėsite tiesiogiai susisiekti su jūsų potencialiu darbdaviu – bus nurodytas ir elektroninis paštas, ir galbūt kiti kontaktai (tai jau priklauso ir nuo konkretaus darbdavio).

Ar darbdaviui lengva rasti gerą darbuotoją?

Jeigu esate darbdavys ir jums reikia naujų darbuotojų  į savo komandą, tuomet Telo.lt be jokių abejonių  pasitarnaus ir Jums. Svarbiausia, kad užsiregistravę portale pateiktumėte konkretų darbo pasiūlymą, į kurį  galėtų atsiliepti visi norintys kandidatai. Tai padaryti bus labai paprasta, kadangi visas Telo.lt dizainas yra paprastas ir patogus naudotis, tad net ir anksčiau nesinaudoję šiuo portalu, galėsite labai greitai rasti naujų darbuotojų, kurie turėtų atitinkamą kvalifikaciją ir reikiamos patirties.

Galėsite pasinaudoti specialistų paieškos skiltimi, kadangi ten visi užsiregistravę darbuotojai yra pasiskirstę  savo veiklą pagal tam tikras sritis, tad galėsite ilgai negaišę laiko iš karto paspausti ant tos srities, kuri jus domina ir pamatyti visus galimus kandidatus. Tokie modernūs darbo skelbimai yra visiškai nemokami, todėl galite naršyti į valias. Negana to, visos darbuotojų anketos ir darbo pasiūlymai yra atnaujinami realiu laiku, todėl norint greitai surasti darbuotoją, jums tikrai pavyks sutaupyti nemažai laiko.

Draudimas internetu – puikus pasirinkimas

Kaip žinia Lietuvoje yra net keletas rūšių privalomų draudimų, kuriuos besąlygiškai privaloma įsigyti. Šie draudimai būtai, tai pirmiausiai notarų, antstolių, žemėtvarkininkų, brokerių įmonių ir be abejo  civilinės atsakomybės draudimai. Vienas iš  labiausiai naudojamų privalomų draudimų, tai yra transporto priemonių savininkų civilinės atsakomybės draudimas, kuris privalomas kiekvienam savininkui savo vardu turinčiam užregistravus motorinę transporto priemonę. Automobilio draudimas svarbus ne tikrai todėl, kad jis privalomas, bet dar ir todėl, kad jis transporto priemonės savininką apsaugo nuo galimų nuostolių. Tarkim padarius avariją ir atsitrenkus į brangesnį automobilį, kai jūs esate kaltas, jums užtenka tikrai užsipildyti eisimo įvykio deklaraciją ir skirstytis. Nukentėjęs vairuotojas kreipsis į Jūsų draudimo kompaniją, ten pateiks įvykio deklaraciją ir jam bus atlyginta žalą. O jeigu ir jūs būsite apsidraudęs kasko draudimu, tai jums tai pat bus atlyginta.

 

Kadangi tokia paslauga, kaip privalomas draudimas yra praktiškai identiška visur tik skiriasi kainos. Tai protingiausia būtų draustis, kur jums bus pasiūlyta mažiausia draudimo kaina. Čia negalioja taisyklė, kad kaina atitinka kokybę. Kainų skirtumai atsiranda dėl draudimo kompanijų skirtingai vertinamų rizikų. Tarkim viena draudimo kompanija laiko, kad vairuotojas nerizikingas jau turintis 3 metus stažo, o kita savo taisyklėse numačius, kad vairuotojas nerizikingas kai turi 5 metus vairavimo stažo. Kai į pastarąją kompanija nueina vairuotojas turintis 4 metus vairavimo stažo, tai jam draudimo kaina būna labai didelė, nes jis neturi 5 metų stažo, o jei vairuotojas nueitų į draudimo kompaniją pirmąją, tai jam paskaičiuotų žymiai mažesnę kainą, nes tos draudimo kompanijos taisyklėse vairuotojams užtenka vos 3 metų, o mūsų vairuotojas turi net 4.

Taigi kaip nepermokėti už draudimą ir įsigyti patį pigiausią variantas? Pirmas variantas, jei turite daug laiko, galite užsukti į visas draudimo kompanijas ir gauti visų draudimo kompanijų pasiūlymus. Taip sugaišite gal ir visą dieną, bet turėsite tikrai pigiausią variantą. Antras pasirinkimas, jei jūs laiko neturite, tai kreiptis į kompetentingą ir rimtą draudimo brokerį, kuris jums pasiūlytų visų kompanijų draudimo kainas, o jūs tik išsirenkate kur Jums pigiausia. Ir dar patogesnis būdas draustis draudimas internetu brokerių svetainėse, tai nereikės net išeiti iš namų.

Skelbimų gausa

Daug žmonių turi nereikalingų daiktų, siūlo įvairias paslaugas, parduoda nekilnojamąjį turtą per skelbimus. Galima sakyti, kad skelbimai – puiki išeitis, jei norite ką nors parduoti ar pirkti.

Talpinkite skelbimus virtualioje erdvėje

skelbimaiMažai kas viešina skelbimus laikraščiuose, nors čia skelbimai nemokami. Tai pateisinama, nes žmonės šiais laikais rečiau perka spaudą, naujienos perskaitomos internetinėje erdvėje. Galima teigti, kad jei talpinami skelbimai internete, tai padidėja tikimybė parduoti prekę ar paslaugą. Be to, dažnai teikiama galimybė matyti, kiek kartų peržiūrėtas Jūsų skelbimas, todėl žinosite, ar tai, ką siūlote, yra paklausu.

Daugybė portalų

Internetinėje erdvėje yra daug portalų, kuriuose galima talpinti skelbimus. Vieni žinomesnių tinklalapių – skelbimai 123, skelbimai jums, bet yra dar daug kitų. Pasirinkite vieną jų ir ten paviešinkite savo skelbimą. Turėtumėte žinoti, kad yra mokami ir nemokami skelbimai, pastaruoju atveju už skelbimą nereikės mokėti nė cento. Nepaisant to, yra žmonių, kuriems atrodo patikimiau mokami skelbimai, jie mano, kad tokius portalus peržiūri daugiau lankytojų. Kiekvienas renkasi pagal save. Suprantama, kad, kai yra galimybė rinktis, tai atsižvelgiama ir į portalo patogumą, dizainą, nes nuo to gali priklausyti, ar lengvai bus randami Jūsų skelbimai.

Įvairus skelbimų pobūdis

Nereikėtų galvoti, kad skelbimų portaluose parduodami tik nereikalingi rakandai, čia yra ir itin gerų pasiūlymų. Dažnai talpinami nekilnojamo turto skelbimai (gyvenamųjų namų, butų, garažų, sodų ir pan.) – tai patogu ne tik parduodančiam, bet ir potencialiam pirkėjui, nes gali apžiūrėti nuotraukas. Antai darbo skelbimai yra naudingi ir darbdaviui, ir ieškančiam nuolatinio pragyvenimo šaltinio. Įvairių paslaugų (grožio, vertimo, juridinės, buhalterinės ir kt.) nemokami skelbimai taip pat teikia abipusę naudą, nes pirkėjai gali rasti pigesnių paslaugų, o paslaugos siūlytojai nemokamai reklamuotis. Jei žūtbūt norite atsikratyti nereikalingo ir ne itin vertingo daikto, tai galite jį tiesiog padovanoti, tam pravers skelbimų portalai. Ne tik iškuopsite namus, bet ir kažkam padarysite gera.

Paieška pagal miestus

Jei Jus domina įvairūs prekių, paslaugų ar nekilnojamo turto skelbimai konkrečioje vietovėje, tai galite paieškos sistemoje įvesti skelbimai mazeikiuose, skelbimai kaune, skelbimai uzsienyje  ar pan. Vieta yra aktualiausia tuo atveju, kai ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą. Galbūt seniai svajojate dirbti Klaipėdoje ir nuolat jausti jūros kvapą, gal gavote darbą būtent čia, todėl suprantama, kad Jums reikia kuo skubiau pasirūpinti gyvenamąja vieta.

Būkite budrūs

Ne visi pardavėjai yra sąžiningi ir patikimi, todėl nepasikliaukite skelbimu, kuris kelia įtarimą. Dažnai skelbimų portaluose skelbiasi ne tik įmonės ar pagal patentą dirbantys žmonės, bet ir nelegalias paslaugas ar prekes siūlantys aferistai. Gali būti, kad pervesite pinigus į nurodytą banko sąskaitą, o daikto negausite, todėl geriau akis į akį susitikti su pardavėju, pačiam apžiūrėti prekę ir tik tada pirkti. Su paslaugų kokybės patikrinimu yra šiek tiek sudėtingiau, nes rezultatas matysis tik po kurio laiko. Labai rizikuojate, jei pasikliaujate nežinoma, bet itin pigiai plaukus kerpančia kirpėja, manikiūrininke, kuri už kelis litus siūlo sutvarkyti Jūsų nagus nepriekaištingai. Gali būti, kad Jūsų nagai ir plaukai po paslaugų atlikimo bus neigiamai paveikti, t. y. nagai pradės lūžinėti, o plaukai bus taip iškarpyti, kad nežinosite, kaip juos sutvarkyti. Tad būkite atidūs, nepasikliaukite bet kuo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad skelbimai yra naudingi ir ieškančiam, ir siūlančiam. Prekės, paslaugos internetinėje erdvėje yra nesunkiai parduodamos ir randamos.

Pigūs lėktuvo bilietai – pigus keliavimo būdas

Lėktuvo bilietai – pigūs, kaip niekada anksčiau. Nuskristi į Londoną ir atgal kainuoja apie 200 litų. Palyginimui – tai 50 litrų degalų, kurių neužtenka nuvažiuoti iš Vilniaus į Šventąją ar Palangą ir atgal. Panaši kaina yra ir į Vokietiją, Belgiją, Italiją. Kiek brangiau į Airiją ir Ispaniją, dar brangiau – Maltą ar Norvegiją. Iš esmės 200-400 litų už bilietą į abi puses tikrai nėra daug.

Šalia kainos visada galima dėti žvaigždutę – „yra papildomų sąlygų“. Tokie lektuvo bilietai pigus yra dėl to, kad keleivius skraidina pigių skrydžių bendrovės (low cost carrier).

Lietuvoje veikia dvi pigių skrydžių bendrovės – airių Ryanair ir vengrų Wizzair. Abi ragus surėmė Vilniaus oro uoste, kur keliautojų srautai didžiausi. Kol du kaunasi, trečias – keliautojas – laimi. Taip lietuviai priprato savaitgalius praleidinėti ne klubuose, o užsienyje. Kuprinę ant pečių su reikalingiausiais daiktais ir pirmyn į tokius miestus kaip Barselona, Dusseldorfas, Bremenas, Korkas, Dublinas, Liverpulis, Lydsas, Londonas, Milanas, Oslas, Paryžius, Roma, Karlsruhe, ir Briuselis (iš Vilniaus), plius Alikantė, Birmingemas, Bristolis, Edinburgas, Frankfurtas, Koso sala, Malta, Palma de Maljorka, Pafos, Rodas, Stokholmas ir Tamperė (iš Kauno). Tai labai daug krypčių. Tai 12 skirtingų Europos šalių.

Tiesiog keliautojų rojus. Aišku, iš tų šalių turistai taip pat atkeliauja į Lietuvą. Lėktuvo bilietai pigūs tapo dėl daugelio veiksnių.

 • Nuošalesni oro uostai – mažesni oro uostų mokesčiai;
 • Apmokestinamas bagažas lemia mažiau bagažo, tad ir kuro sąnaudos mažesnės, taip pat reikia mažiau darbuotojų bagažo transportavimui;
 • Automatinė keliautojų įleidimo sistema leidžia sutaupyti priežiūros darbuotojų sąskaita.
 • Darbuotojai gauna nedidelius atlyginimus, todėl čia didelė darbuotojų kaita;
 • Taupoma rinkodarai – bilietus galima pirkti per vežėjų puslapį, reklamos nedaug, renkamasi daugiau nemokamos ar pigios reklamos galimybės – interneto reklama. Be to patys žmonės reklamuoja pigius skrydžius, nes nei neigiamų, nei teigiamų atsiliepimų pigių skrydžių bendrovės nekomentuoja.
 • Kiek prastesni lėktuvai ir aptarnavimas lėktuve.

Yra dar būdų, kaip oro linijos taupo, kad galėtų užtikrinti tokias mažas kainas. Aišku, perkant paskutiniu momentu kainos kyla. Taip pat sunkiai galima sukeisti skrydžio laiką. Taip pat vežant daugiau bagažo reikia susimokėti tiek, kiek kartais kainuoja kelionė į vieną pusę…

 

Smagu, kai lėktuvo bilietai – pigūs, kaip niekada. Galima pamatyti pusę Europos.