Jei bus sveikatos, bus ir pinigų: ar tikrai?

kreditas internetuLinkėdami geriausių dalykų naujų metų proga, mes paprastai stengiamės palinkėti to, ko kitam žmogui turėtų reikėti. Niekas nelinki, kad kreditas internetu kitais metais taptų pinigų šaltiniu, linkime pinigų užsidirbti. Paprastai palinkime ir sveikatos. Tai jau tapę įprastu dalyku. Tačiau dažnai vyresni žmonės dar ir priduria – jeigu bus sveikatos, bus ir pinigų. Na, žmonės, kurių sąskaitoje yra ilgalaikiai kreditai, ir kurie turi sveikatos, pamanytų kitaip. Juk kreditas dažniausiai ir yra imamas jaunų bei sveikų žmonių. Tai kodėl sakoma, kad sveikata garantuos pinigus, o pinigai sveikatos tikrai ne? Pasiaiškinkime.

Kodėl žmonės neturi pinigų

Galima pastebėti, kad kreditas internetu būna reikalingas sveikiems ir darbingiems žmonėms. Vadinasi, iškart galima daryti prielaidą, kad sveikata tikrai negarantuoja pinigų, juos dar reikia uždirbti, ir tą galima padaryti įvairiais būdais, nuo kiekvieno iš mūsų priklausys, ar sugebėsime būti pakankamai stiprūs, drąsūs bei išradingi, ieškodami būdo, kaip užsidirbti. O gal nepavyks, ir kredito skaiciuokle vėl bus mūsų draugė, dengiant sąskaitas už būsto nuomą.

Santaupos, dirbant už vidutinę algą

Pažvelkime į vidutinę žmonių algą. Bent jau Lietuvoje ji yra tik du – tris kartus didesnė už minimalią, ir ją paprastai gauna žmonės, gyvenantys ne provincijoje, o didmiesčiuose. Vadinasi, jie ir daugiau moka už pragyvenimą: už būsto nuomą, komunalinius, transportą, pramogas. Kai kur ir maistas yra brangesnis nei kitur. Taigi, pinigų lieka nedaug. Susitaupyti „juodai diena“ iš vidutinės algos tikrai beveik neįmanoma, nes reikia ne tik maistą pirkti, bet kartais ir ką nors kito įsigyti, mokėti už įvairius dalykus. Taigi, kreditai internetu visa para dažnai gali būti panaudojami ir visiškai dirbančių, save išlaikančių, vidutinę algą uždirbančių sveikų žmonių. Vėlgi – sveikata negarantuoja uždarbio. O kitas dalykas – ar neturint tų santaupų įmanoma išsaugoti sveikatą?

Kai ištinka bėda

Jeigu sveikata visą laiką išlieka normali ir niekas, nei jūs, nei artimieji nesuserga baisiomis ligomis, galima gyventi ir kažkaip planuotis tą gyvenimą. Tačiau, kai prasideda ligos, paaiškėja, kad pinigai visgi galėtų nupirkti sveikatą. Ir kartais vien tam nupirkimui ir būna reikalinga mazos palukanos bei žmonės žmonėms paskolos.  Gali būti ir kitos kreditu rusys, tačiau iš esmės staiga gali prireikti mokėti už sveikatos priežiūrą ir gydymą, ir tada neturint santaupų greitas kreditas gali labai pasitarnauti.

Kokią sveikatą įmanoma nusipirkti: kol nesergi

Kol nesergi, ir kol turi pinigų, iš tiesų irgi jau tada perki sveikatą. Jeigu gyveni sočiai ir pertekliuje, ir tau nereikalingi kreditai, o juo labiau negresia kreditai isiskolinusiems, turbūt žinai, ką gauni. Gauni puikiausią priežiūrą, vos tik kyla abejonių. Gauni prabangius profilaktinius tyrimus. Gauni sporto klubą, užtikrinantį fizinį pasirengimą, ir gauni sveikiausią, subalansuot mitybą.

Sveikatos pirkimas sergant

Tačiau daugiausiai pirkti sveikatos tenka sergant. Net tada, kai eina gyvybės ir mirties klausimas. Tuomet tenka pirkti brangiausius vaistus, kurių galbūt neįpirktų daug žmonių. Brangias reabilitacijas ir atostogauti, gydytis gražiausiose ligoninėse, sanatorijose, kalnuose, vilose. Net tuo atveju, kai niekas jau nebegali padėti ir aišku, jog sergi nepagydoma liga, net tuo atveju tenka pirkti sveikatą. Tada norisi praleisti dienas pačiame geriausiame hospise ir gauti visišką komfortą, iki kol būsi palydėtas į paskutinę kelionę. Taigi, pinigai yra reikalingi, kai nėra sveikatos, ir kažkiek jos galima ir nusipirkti.

 

Kai žiema užšaldo piniginę

kreditasIr galiausiai liko dar vienas neaptartas metų laikas, kuriam ištverti taip pat visada gali būti naudingas kreditas. Tai, be jokios abejonės – karalienė žiema. Mes visada norime gyventi taip, kaip iš žurnalų, tačiau gyvenimas mus verčia žvelgti kitokiai į realybei į akis. Jeigu artėjant žiemai įžymūs žmonės žurnaluose demonstruoja savo madingus kailinius, tai mes realybėje tiesiog svarstome, kaip sudurti galą su galu ir kaip susimokėti tą šildymą, kurio sąskaitos šiais metais ir vėl bus pragariškai didelės. Kažkaip reikia susikaupti ir visa tai išgyventi, tačiau kaip? Taigi, kreditai internetu yra tikrai ne vienintelis būdas tam, kad galėtumėte gauti tai, ko jums reikia, tačiau tai tikrai neabejotinai gana veiksmingas būdas, norint, kad susimokėtumėte, pavyzdžiui, už nuomą.

Didelės šildymo sąskaitos

Kam dažniausiai žiemą išleidžiamas kreditas? Aišku tai, visų pirma, bus nemažos šildymo sąskaitos. Jūs būtinai pamatysite, kad žiemą visi žmonės nori kažkaip gyventi taupiau, tačiau pavyksta tik juokas pro ašaras. Na negali atkirpti kažko iš ten, kur nieko nėra. Jeigu trūksta pinigų šildymo sąskaitoms, tai juk radiatoriaus nenusipjausi. Daugybei mūsų šalies gyventojų žiema ir yra būtent tuo atgrasi, kad žiemą tenka daug dalykų išgyventi jų nenuspėjant. Mes niekada nežinome, kokia šalta bus žiema ir kiek dėl to teks mokėti už tą šildymą. Kaip ir niekada nežinome, ar nebus pakelta šildymo kaina apskritai. Jeigu pasiruošiame ne pakankamai, tuomet iš padėties traukia tik kreditas internetu, bet ir tai sunku būtų surasti žmogų, kuriam toks dalykas būtų labai malonus. Niekas nenori visų savo pinigų išleisti komunalinėms išlaidoms, o dar ir dėl jų lįsti į skolas. Deja, mūsų šalyje toks gyvenimas, ir kito pasirinkti kol kas negalime.

Žiemos ligos

Dar vienas dalykas, kuris priverčia žiemą praverti piniginę, o kartais dėl jo imamas ir kreditas – tai žiemos ligos. Peršalimai, bronchitai, plaučių uždegimai. Gal ir jums tai pažįstate, jeigu bandėte nors kartą pragyventi žiemą savarankiškai. Kai kurie žmonės turi labai stiprią imuninę sistemą ir niekuo neserga, tačiau tokiems žmonėms nėra taip jau paprasta, nes jie tada daugiau gali išleisti pramogoms. Daugumai žmonių žiemą vis tiek prasideda visokios ligos. Suaugę žmonės tvarkosi įvairiai, ir jeigu ten nieko rimto, tai kreditas apyvartinėms lėšoms nebūtinai yra imamas. Galima išsiversti ir su savo turimomis pajamomis. Tačiau būna ir taip, kad serga visa šeima. Tada kreditas be pabrangimo tampa kur kas realesne tikimybe. Matome, kaip serga vaikai, tada tenka dar ir tėvams dėl to neiti į darbą ir prarasti pajamas. Save kartais galime skriausti, neduoti pailsėti, neduoti vaistų, kurių galbūt reikėtų, ar sveiko maisto. Tačiau vaikų nenori skriausti jokie geri tėvai, todėl jie vaikams nori tiesiog atiduoti viską. Todėl kreditas dalimis irgi kartais būna toks pasirinkimas, kuris gali išgelbėti sveikatą, gali leisti žiemą pasitikti šiek tiek būnant sveikesniais.

Žiemos sportas

Na bet mes daug kalbame apie problemas ir pamirštame paminėti linksmybes. Juk tikrai ne visada žmonės skolinasi tik dėl to, kad prispaudžia bėdos. Labai dažnai kreditas iki 3000 eurų būna imamas ir dėl laisvalaikio kelionių ir pramogų. Sporto entuziastai žino, kad žiema yra nuostabus laikas, kada gali su slidėmis čiuožti nuo pasirinktų kalnų. Tada kiekvienas žmogus gali laimingai keliauti nuo kalnelio, jeigu tik turi pinigų tokiai kelionei į slidinėjimo kurortą.

Greitas kreditas

greitas kreditasTuo metu, kai nusprendžiama, kad greitas kreditas yra reikalingas įsigyti, visada verta iš anksto pabandyti išsiaiškinti, kokią tikslią naudą jis galėtų suteikti užsakovui ateityje. Juk dažniausiai tik atsakingai įvertintas greitas kreditas pagelbėja pasinaudoti visais, įmanomais jo privalumais. Tarkime, viena iš aktyviausiai vertinamų detalių yra apibūdinama galimybė užsisakyti labai skirtingose ribose varijuojančias pinigų sumas. O pasirinkus sau pačią tinkamiausią iš jų, daugeliui žmonių pavyksta labai nesunkiai šias naująsias finansines įplaukas investuoti į pageidaujamą nuosavybę. Juo labiau, kad šiuolaikiniai gamintojai bei įvairūs paslaugų teikėjai beveik kiekvieną dieną sukuria vis įdomesnių produktų. Be to, jie beveik visuomet gali būti užsakomi už kainą su nuolaida. Svarbiausia, kad vykdant tokių, geriausiai tinkančių produktų paieškas, būtų stengiamasi atsakingai įvertinti jų pardavimo sąlygas.

Taigi, jei yra būtina įsigyti minkštą, iš tiesų dailų kilimą savo namams, tačiau kišenėje niekaip nepavyksta rasti reikalingos sumos pinigų, naudinga pabandyti pasidomėti pačiose įvairiausiose prekybos vietose teikiamais pasiūlymais klientams. Juk kartais laiku pastebėjus, kuris prekybininkas siūlo įsigyti puikiai tinkantį, reikalingą kilimą, be to, jį parduoda už visiškai prieinamą kainą, pasirodo tiesiog privalu pasistengti papildyti savo asmenines santaupas bei jau netrukus grožėtis savo namuose esančia naująja nuosavybe. Visgi, tokie pirkiniai leidžia ir šilčiau gyventi, ir savo būstą paversti jaukesniu, ir pagelbėti nesusižeisti galbūt dar tik ropojantiems po grindis mažiems kūdikiams. Juo labiau, kad beveik kiekvienas asmuo, vos tik jam iškilus kiek didesniam poreikiui pasiskolinti, gali užsisakyti atitinkamą paslaugą. Ir jau netrukus greitas kreditas internetu turėtų būti pervedamas į kliento paraiškoje nurodytą sąskaitą.

Jeigu paaiškėja, jog yra tiesiog privalu šiek tiek pasiskolinti, taip pat būna labai svarbu įvertinti, kokio dydžio paskola gavėjo galėtų būti be jokių problemų apmokama. Be to, per kokį laiko periodą jam pasirodytų įmanoma tai atlikti nesusiduriant su būtinybe kreiptis finansinės pagalbos iš netoliese esančių pažįstamų ar tiesiog užsakant naujų kreditų, padedančių padengti būtinas, ankstesnės skolos įmokas. Juk tik tuomet pavyksta net neabejoti, jog konkrečiu metu pasiskolinta suma turėtų suteikti iš tiesų nemažai naudos. Juo labiau, kad kai kurių, paskolinti savo klientams galinčių juridinių asmenų suteikiamas greitas kreditas akcija būna atpiginamas netgi ir per pusę. Paprasčiausiai šeimai, norinčiai šiek tiek pasiskolinti, reikia peržvelgti jai konkrečiu metu pačius priimtiniausius pasiūlymus teikiančias įmones.

Žinoma, kartais norint pasiskolinti, atrodo net neįmanoma išsiversti ir be privalumų, kuriuos suteikia greitas kreditas be palukanu. Tačiau įprastais atvejais tokio pobūdžio savybėmis pasižymintį pasiūlymą susirasti nebūna lengva. Jam paprastai prireikia iš tiesų nemažai atidumo. O tam, kad šioms paieškoms prireiktų tikrai ne viso mėnesio laisvo laiko, vertėtų prisijungti prie interneto tinklo. Juo labiau, kad tai padaryti dažniausiai pavyksta beveik bet kuriuose, šiuolaikiniuose namuose, biure ar netgi gyvenamojo miesto centre. Be to, kartais pasirodo nesunku atlikti išskirtinio kredito paiešką remiantis jau išbandžiusių atitinkamas paslaugas žmonių teikiamais patarimais. Juk pastaruosius nurodymus šiuolaikiniai, jau patyrę tokioje srityje asmenys neretai viešina su malonumu. Todėl beveik visų pageidaujamas greitas kreditas internetu gali būti ne tik įsigyjamas, bet ir iki menkiausių detalių peržvelgiamas.

Taigi, jei į galvą ateina mintis kiek pasiskolinti, dažniausiai tikrai neverta baimintis atitinkamos idėjos. Tiesiog šiuos planus įgyvendinti vertėtų kiek įmanoma atsakingiau. Juk tai padarius, vėliau pavyksta nė trupučio nesuabejoti savo įvykdyto sprendimo iš tiesų nemaža nauda. Ir dar turėtų būti ilgai džiaugiamasi faktu, jog pasirinktas greitas kreditas per sutartą jo grąžinimo laikotarpį tikrai nesukėlė jokių nepageidaujamų nepatogumų.

 

Kreditai: bendroji informacija, su kuria privalu susipažinti kiekvienam, besidominčiam šia galimybe

kreditaiBe pinigų – nei žingsnio. Maistas, transportas, komunaliniai mokesčiai, pramogos, medicinos išlaidos – tik keletas išlaidų šaltinių, kurie pareikalauja kasdien atverti piniginę. Gerai, jei pastarojoje pūpso solidus banknotų pluoštas, tačiau dažnam tenka susidurti su finansiniais sunkumais. Kreditai – viena iš populiariausių pastarųjų sprendimo būdų, kurį pasirenka tiek studentai, tiek ir pensininkai. Tiesa, kredito gavėjas rizikuoja susivilioti iš pažiūros lengvais pinigais ir įklimpti į dar didesnę finansinę duobę. Kaip nuo to apsidrausti? Pradėkime nuo bendro suvokimo, kas gi tie kreditai yra ir kaip veikia skolinimosi sistema.

Kreditas – tam tikra pinigų suma, kurią kredito teikėjas sutartyje numatytam terminui (nuo kelių mėnesių iki kelių metų) paskolina gavėjui. Ilgą laiką itin populiarūs buvo greitieji kreditai – nedidelė pinigų suma, pasiskolinta trumpam laikotarpiui. Tos pačios paskolų bendrovės, reaguodamos į besikeičiančius klientų poreikius, pradėjo siūlyti ilgalaikes paskolas su ilgesniu grąžinimo terminu – asmeniui suteikiama galimybė gauti didesnę pinigų sumą ir grąžinti ją per ilgesnį laikotarpį. Reikia suvokti, jog   kreditas – tai verslas, kuriame laimi abi pusės. Paskolos gavėjui suteikiama galimybė išspręsti finansines problemas, o kredito teikėjas už suteiktą paslaugą gauna atlygį – palūkanas. Palūkanos – tai tam tikra procentinė dalis nuo pasiskolintos sumos. Menėsinį įmokos dydį, tai yra sumą, kurią privalu kas mėnesį pervesti į kredito teikėjo sąskaitą, sudaro tam tikra paskolos dalis ir palūkanos. Tiesa, klientai neretai viliojami reklamomis, skelbiančiomis, jog galima pasiimti nemokamą kreditą. Tikriausiai visi suvokia, jog pinigų už dyką niekas nedalina – minėtų akcijų metu siūlomos paskolos be palūkanų, tai yra grąžinama tiek, kiek buvo pasiskolinta. Tokiu atveju rekomenduojama atidžiai išanalizuoti sutarties sąlygas ir įsitikinti, ar nėra paslėpto „kabliuko“.

Kreditams, suteikiamiems paskolų bedrovių, taikomi mažesni reikalavimai nei bankuose bei kreditų unijose. Aišku, skolinama ne bet kam – tikrinamas paskolą norinčiojo gauti mokumas: asmuo turi gauti pastovias, nustatyto dydžio pajamas. Tiesa, tarp savo paslaugas siūlančių kredito teikėjų atsiranda ir tokių, kurie suteikia, tarkime, paskolas mainais už tam tikrą užstatą (pavyzdžiui automobilį). Tad nepaisant to, jog visi aplinkui jums ir sakys, kad paskolos negausite, vilties nepraraskite ir išbandykite visas prieinamas galimybes (aišku, turėkite realų planą, kaip paskolą grąžinsite). Kreditai nėra suteikiami asmenims, turintiems „suteptą“ kredito istoriją – kitų negrąžintų paskolų, skolų už įvairių paskolų teikėjų suteiktas paslaugas ir kita.

Kreditai, kaip finansinių problemų sprendimo įrankis, savaime yra gėris. Pavojingu jie tampa tada, kai kalbame apie nesąmoningus ir neatsakingus asmenis.

 

 

Greita paskola įvairiems poreikiams bei sprendimams

Tenka pripažinti, jog pinigai yra šio pasaulio varomoji jėga. Kuo daugiau jų turėsi, tuo daugiau pasiekti galėsi. Materialinis turtas suteikia daug naudos, tačiau šia nauda ne visuomet galima pasinaudoti. Kai pinigų pristinga, jų tenka skolintis. Tam geriausiai tinka greita paskola, nes būtent ji padeda patenkinti įvairius poreikius bei sprendimus.

Kai stinga pinigų, kartais sunku susimokėti mokesčius. Jei iki algos liko vos kelios dienos, o didžiulės sąskaitos neduoda ramybės, reikia ieškoti lengvos paskolos, kuri suteiktų pakankamai lankstų sprendimą. Tai ne ilgalaikė išeitis, tačiau toks sprendimas gali padėti ištempti dar ne vieną dieną. Paskola suteiks finansinę paramą, tad apmokėti visas sąskaitas galėsite be jokio vargo ir jokių sudėtingų įsipareigojimų. Pinigus kredito bendrovėms grąžinsite per iš anksto sutartyje numatytą terminą. Kadangi tokios paskolos palūkanos nėra didelės, šis sprendimas tampa pakankamai lanksčia išeitimi ne vienai situacijai išspręsti.

Pritrūko pinigų naujam pirkiniui? Dabar tai ne bėda, kadangi pasiskolinti pinigų galima net ir tokiais tikslais. Tiesą sakant, paskolą išduoti gali beveik visais atvejais, tad įsigyti naują automobilį ar prabangų televizorių neturėtų būti sunku daugeliu atvejų. Greita paskola, suteikia greitą problemos sprendimo išeitį, tad nauju pirkiniu pasimėgauti galima vos per keliolika minučių. Ir tam nereikia jokių ypatingų įsipareigojimų, kadangi pinigus grąžinti reikės ne visus iš karto, o dalimis kiekvieną mėnesį.

Visi svajojame apie keliones, tačiau joms reikia skirti nemažą dalį savo finansų. Jei atostogauti būtų taip paprasta, nereikėtų ištisus metus leisti nuobodžiai ir vangiai. Laimei, viena kita paskola gali padėti išspręsti net ir šią problemą. Taupymo procesas vasarai gali pasirodyti it sunkus išbandymas, tačiau dabar galima iš anksto gauti norimą pinigų sumą kelionei, o ją grąžinti bus galima ir vėliau. Tai itin patogu, kadangi atostogomis pasimėgauti galima tada, kada labiausiai jų reikia.

Svarbu atminti, jog greita paskola nėra lengvų pinigų šaltinis. Ja negalima piktnaudžiauti. Pasiskolinti galima beveik bet kada, tačiau grąžinti šią sumą privaloma laiku ir su iš anksto nustatytomis palūkanomis. Jei šis susitarimas pažeidžiamas, gresia skolos, o skola niekada neatneša žmogui finansinės laisvės. Skolinkitės protingai!

Greitos paskolos – pagalba reikiamu metu?

Tikriausiai jau visi į valias prisiklausė ir prisižiūrėjo reklamų apie greituosius kreditus. Televizija, internetas, stendai, stotelės, visur mirga įvairiausių spalvų ir dizaino iškabos, nors reklama gal ir skirtinga, bet visas jas vienija vienas… Raktiniai žodžiai, tokie kaip „Pinigai reikiamu metu“, „Pirmas kreditas nemokamai“, „Geriausios paskolos grąžinimo sąlygos tik pas mus“. Sprendžiant iš to, kiek pinigų bendrovėms kainuoja tokios reklamos, tampa aišku, jog tai veikia, turbūt didžioji dalis gyventojų bent kartą turėjo reikalų su bent vieną tokia įstaiga, o dalis ir su keliomis ar net dar daugiau. Kodėl?

Ar žmones vilioja daugiau nei 100 procentų uždėtos palūkanos? Tikriausiai ne, problema kitur – žmonės, imdami kreditą, mažiausiai galvoja apie gražinimą ir sąlygas, o derėtų…. Niekam ne paslaptis, jog didžioji dalis klientų yra studentai ir vos pilnametystės sulaukę asmenys, kadangi mėnesio eigoje mažai kas galvoja apie paskolos grąžinimą, o atėjus paskutiniai gražinimo dienai daugumai pristinga pinigų. Pasiimti lengva, o  su grąžinimu prasideda sunkumai, atrodo žadėtos lanksčios sąlygos susitarimai, žmogiškas bendravimas dingsta tada, kai išaušta grąžinimo data. Būtent tada žmonės pastebi koks buvo sutartas palūkanų procentas. Galbūt dauguma imdami kreditą tikisi, jog po kelių mėnesio ateis geresni laikai, deja, tokiai pat daugumai tenka atėjusiais laikais labai nusivilti su kabančiu kelių tūkstančių kreditu virš galvos. Taigi paskolos atrodo ne tokia ir gera išeitis.

Tiek reklamų, tiek skambių frazių, o atrodo vienintelė verta dėmesio reklamose girdima frazė yra „Skolinkis atsakingai“, žinoma žmonėms, o ypatingai studentams, paskolos internetu yra lengvas grobis geram gyvenimui artėjantį mėnesį, deja tokio grobio pasekmės dažniausiai būna skaudžios: išieškojimas, antstoliai, arba net savižudybė. Geriausiu atveju geraširdžių tėvų įsikišimas ir finansinė pagalba.

Taigi reklamose viskas skamba labai gerai, patirtis rodo jog blogai, tai kaip yra su tais greitaisiais kreditais? Ar tai tikrai pinigai reikiamu metu? Taip, tai pinigai reikiamu metu, kai jums trūksta 200 litų iki naujo kompiuterio, o atlyginimas tik už savaitės, taip kai jums trūksta 600 litų netikėtai kelionei, o atlyginimas tik už dviejų savaičių, o draugai ir giminės šiuo metu jums padėti negali.

Tačiau jeigu jūs neturite stabilių pajamų, jūsų finansinė ateitis po mėnesio ar kelių yra dar miglota, o jūs norite nors paprasto automobilio, kelių gerų vakarėlių su draugais ar kitokių laisvalaikio išlaidų kurių negalite sau leisti įprastai, tai yra duobė jūsų kitam mėnesiui.

Išvada – paskolos internetu tikrai yra „Pinigai reikiamu metu“, tačiau didesnį dėmesį reikėtų atkreipti į frazę „skolinkis atsakingai“, negu į kažką panašaus kaip „Lengvi pinigai dabar“. Ir tuomet nebereikės prašyti artimųjų pagalbos arba dirbti kelis mėnesius dykai, norint padengti išieškojimo išlaidas. Skolinkitės atsakingai ir neapsikraukite nereikalingu finansinių galvos skausmu, jeigu ir be to galima išsisukti.