Elektronines parduotuves nuoma bei patarimai

Apsipirkti virtualioje erdvėje yra ne tik patogu, bet ir naudinga. Čia įprastai sutaupome nemažai laiko ir pastangų, o atsiskaityti galima vos kelių klaviatūros klavišų paspaudimu. Verslo pasaulio akimis tai puiki proga realizuoti savo rinkodaros idėjas, tačiau visa tai turi būti atlikta nuosekliai ir itin kruopščiai. Elektronines parduotuves nuoma neapsiriboja vien nuomos procesu, visa tai reikalauja tinkamų žinių ir noro pasiekti aukštų rezultatų. Tad nuo ko pradėti?

Kiekvienas pardavėjas gerai išmano, jog pardavimų skaičių reikia didinti, tačiau kaip to pasiekti? Kaip užtikrinti klientų susidomėjimą? Viskas prasideda nuo paprastos elektroninės parduotuvės sukūrimo ar jos pritaikymo savo veiklos sričiai. Tuomet itin svarbi puslapio struktūros detalė yra dizainas bei firminis stilius. Jei svetainė bus niūri ir neypatinga, pasiekti aukštų rezultatų taps sunku ar beveik neįmanoma. Sodrios spalvos, solidus dizainas ir į akis nešokančios antraštės yra sėkmingo pardavimo paslaptis.

Patraukliai pateiktas prekės pristatymas yra antrasis žingsnis, vedantis vienu laipteliu aukštyn. Elektronines parduotuves nuoma gali suteikti puikią vietą prekybai, tačiau iškelti puslapio vertę nėra taip paprasta. Tik kokybiškas ir pirkti skatinantis produkto aprašymas garantuos susidomėjimą ir gausesnį lankytojų ratą. Tekstą derėtų rašyti ne tik gražiai, bet ir struktūriškai, atsižvelgiant į SEO svarbą. Jei aprašyme panaudosite esminius raktažodžius, jūsų prekės puslapis bus labiau vertinamas paieškos sistemose. Be abejonės nederėtų pamiršti ir kitų specifinių smulkmenų susijusių su preke. Tai kaina, socialinių tinklų mygtukai, nuorodos į kitas prekes ir, žinoma, itin stilingos produktų nuotraukos.

Nederėtų pamiršti ir kitų reklaminių triukų, iš kurių vienas yra geriausio pasiūlymo pateikimas. Lankytojams patinka matyti rekomenduojamas prekes ir itin dideles nuolaidas. Tai skatina nerūpestingai pirkti, juk tokia proga daugiau gali ir nebepasikartoti. Tai ne tik reklaminis triukas, tai galimybė sutaupyti šiek tiek santaupų įprastu apsipirkimo būdu, todėl laimi visi.

Elektronines parduotuves nuoma yra puiki prekybos internetu paslauga. Pardavimo platforma išsiskiria unikalia turinio valdymo sistema ir lengvu administravimu.  Ji palengvina bendravimą su klientais ir leidžia pasimėgauti neįpareigojančiu užsakymų priėmimu visą parą. Tai padaryti yra visai paprastai.

 

LCD televizoriai

Išgirdę terminą LCD televizorius galvojame apie technologiją, kuri buvo populiari ir nepalaužiama prieš 5 metus. Išties, kalbant apie prabangiausius modelius galbūt vertėtų pasižvalgyti į naujesnes technologijas, tačiau norint paprasto televizoriaus nedideliame kambaryje, LCD standartu gaminami ekranai vis dar turėtų būti pirminis Jūsų taikinys.

Viena iš priežasčių, kodėl pigūs LCD televizoriai yra pasirinktini – iš šios technologijos jau yra išspausti visi 100% ir netgi nebrangus LCD ekranas išties gerai išnaudos visas šios technologijos teigiamas savybes.

Ypatingai į LCD reikėtų atsižvelgti tuomet, jei Jūsų žvilgsnis krypsta į nedidelės įstrižainės televizorių, kuris bus naudojamas kaip televizorius, o ne pilnavertis medijos centras su sava operacine sistema, kuri palaiko „Skype“ pokalbius ir naršymą internete.

Apskritai, beveik visi rinkoje esantys TV yra LCD televizoriai, skiriasi tik jų apšvietimui naudojama technologija. LCD televizoriuose vis dar yra naudojamas liumisensinis apšvietimas, kuris nėra toks tikslus kaip šviesos diodų apšvietimas. Taip pat LCD yra šiek tiek storesni, tačiau vargu ar tai dažnai įtakoja jūsų pasirinkimą televizoriaus pirkimo metu. Juk neretai jie būna paslėpti sekcijose, kurios neleis įmatyti jų storio.

Aišku LCD technologija turi ir savų minusų, vienas iš didžiausių – tai kiek prasčiau atkuriamos spalvos bei siauresnis jų diapazonas. Taigi norintiems išties ypatingai kokybiško ir gero vaizdo reikėtų pataupyti pinigų ir pasižvalgyti į prabangesnes alternatyvas. Tačiau norintiems daikto, kuris tiesiog atliktų savo paskirtį ir neverstų jaustis taip lyg gyventumėte  akmens amžiuje LCD televizoriai yra būtent tas daiktas, į kurį turėtumėte žvalgytis.

Taip pat egzistuoja monitoriai su televizoriaus funkcija. Jeigu ieškote tokio daikto, tuomet Jums tikrai neverta žvalgytis į ypatingai prabangias alternatyvas ir griebti monitorių, pagamintą pagal LCD technologiją.

Labai puikus dalykas apie šiuos televizorius yra tas, kad internetas yra kupinas apžvalgų apie didžiąją dalį jų modelių. Taigi Jums net nereikia vargti einant į elektronikos parduotuvę, tokie televizoriai internetu gali būti įsigyjami drąsiai, be jokių savęs graužimų.

Tad LCD televizoriai nėra tokie, kurių reikėtų baidytis. Šio tipo TV turi savo klientų ratą, kuriame jie yra puikiai realizuojami ir gali įrodyti, kad jie dar yra verti dėmesio. Iš tikrųjų – retas pirkėjas skundžiasi dėl atkuriamos vaizdo kokybės, o likę kaip tik džiaugiasi, kad neskyrė per daug pinigų brangesnėms alternatyvoms.

Ar galima dovanoti sukneles?

Keletą kartų teko matyti Holivudo filmuose, kaip turtuoliai dovanoja sukneles savo išrinktosioms. Atneša gražiai įvyniotą dėžutę, kurioje neaišku kas, Kai moteris ją atidaro – ekstazės pilni šūksniai ir beveik isteriškas pasitenkinimo klyksmas ir jau traukia kažkokią itin įspūdingą suknelę. Sekantis kadras dažniausiai būna su jau pasipuošusia heroje, kur suknelė jai idealiai tinka… Ar tai gali būti tiesa?

Dovanoti sukneles vyrai Lietuvoje ryžtasi gana retai. Gal nėra tokių tradicijų, o gal tiesiog yra kitų priežasčių?

Dovanoti suknelę yra romantiška. Nuperkate suknelę, nuperkate dėžę ir ją gražiai įvyniojate arba papuošiate kaspinu. Dovanojate iškilmingai. Viskas atrodo paprasta, bet daugiausiai problemų kyla su suknelės išrinkimu. Vyrai dažniausiai net neįsivaizduoja, kokių išmatavimų rūbai jų damoms tinka. Juk neišmatuosi jos miegančios… Jei žieadą dar galima išmatuoti ir taip sužinoti numerėlį, tai krūtinės, klubų, talijos ir pečių išmatavimų taip lengvai negausi. Jei paklausi – dings staigmena, nes gudruolė gali susiprasti, kad renkama dovana bus suknelė ar koks kitas rūbas, pavyzdžiui seksualūs naktinukai, arba apatinis trikotažas.

Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sužinoti tinkamus dydžius – pašnipinėti savo moters spintoje. Ant etikečių gali būti užrašyti išmatavimai, tad pagal juos jau galima rinktis. Atminkite, kad sukneles perkant internetu galima ir apsirikti su dydžiais. Per 7 dienas nuo pirkimo galėsite suknelę pakeisti kito dydžio modeliu arba išsirinkti kitą. Bet kuriuo atveju, reiktų labai įdėmiai apžiūrėti tuos išmatavimus.

Žinoma, dar galima konsultuotis su pardavėjais. Keletas nuotraukų profiliu ir iš priekio, ir tai įgudusiai akiai gali pasakyti labai daug apie moters rūbų dydžius. Taip galima išsirinkti tinkamą dydį tiek paprastoje parduotuvėje, tiek perkant internetu. Internetu dar geriau, nes nuotraukų spausdinti nereikia, užtenka keletą nusiųsti el. paštu ir parduotuvės, iš kurios ketinate pirkti, konsultantas padės „atspėti“ dydžius ir galbūt net parinkti tinkamą modelį.

Suknelė – puiki dovana, išsiskirianti savo emociniu užtaisu. Be to moteriai ji visada patiks, net jei pati suknelė ir netiks. Dovanokite sukneles drąsiai, nebijodami suklysti, ir jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos.

Kodėl papuošalai internete – pigesni?

Kaina yra visada svarbi. Netiesą sako tie žmonės, kurie sako, kad jiems nesvarbu kaina, o tik kokybė. Kartais už žemos kokybės prekes prašoma kaina yra pernelyg didelė, todėl ji tampa itin svarbi. Jei kokybė labai gera, o kaina – maža, kyla įtarimas, kad kažkas čia ne taip. Gal prekės vogtos arba jau paskutinės? Bet kuriuo atveju pigesnių prekių ieško dauguma žmonių.

Papuošalai yra viena iš tų prekių, kurios savo kaina gali nustebinti. Viskas čia susiję su tauriųjų metalų kiekiu ir rankų darbu. Jei didžioji dalis darbo padaroma mašinų, kaina bus mažesnė.

Papuošalai internete užima garbingą vietą šalia prekybos apatiniu trikotažu ir rūbais. Tai dažniausiai prekės moterims, nes būtent jos mėgsta puoštis labiau. Nepaisant to, vyriški papuošalai irgi randa savo nišą. Papuošalai internete yra pigesni ir štai kelios priežastys – kodėl.

Saugumas. Paprastą parduotuvę reikia saugoti, tuo tarpu prekiaujant internetu niekas nežino, kur tas papuošalų sandėlis.

Darbuotojai. Norint išlaikyti papuošalų parduotuvę, reikalingi bent keli darbuotojai – 2 konsultantai-pardavėjai, buhalteris, vairuotojas. Interneto parduotuvės savininkas visa tai gali daryti ir pats. Tiesa, buhalteriją teks patikėti tik profesionalams. Bent jau pinigus surinkti pardavė. Norint išlaikyti papuošalų parduotuvę, reikalingi bent keli darbuotojai – 2 konsultantai-pardavėjai, buhalteris, vairuotojas. Interneto parduotuvės savininkas visa tai gali daryti ir pats. Tiesa, buhalteriją teks patikėti tik profesionalams. Bent jau pinigus surinkti pardavėjas gali ir pats, nereikia kasos aparato, kitų grynųjų operacijų procesui reikalingų priemonių ir pastangų.

Vitrinos. Papuošalai parduodami specialiuose stikliniuose paviljonuose, kurie apšviečiami ryškia šviesa. Paviljonuose taip pat montuojama ir apsaugos sistema, tad tokie įrengimai parduotuvei atsieina ne vieną tūkstantį. Tuo tarpu parduotuvę internete galima susikurti vos už 1000-5000 litų priklausomai nuo prekių kiekio. Jos palaikymas ir išlaikymas kainuoja nedaug, todėl tokia virtuali vitrina apsimoka kur kas labiau.

Lankytojai. Parduotuvėje pritraukti lankytojų yra gana sudėtinga. Turi paskelbti apie akciją ir nuolatos rodytis viešumoje. Lankytojai – visi, kam įdomu pasižiūrėti į juvelyriką, bet tai nereiškia, kad jie kažką nupirks. Internete galima pasiekti būtent tuos lankytojus, kuriems yra įdomūs papuošalai ir juos gali įsigyti per artimiausiu kelis mėnesius.

Visus momentus sudėjus į vieną vietą išeina, kad kaina gali kristi vos ne pusiau. O tai beveik taip pat gerai, kaip apsipirkinėjant grupiniuose portaluose.

Kvepalai kvepia pigiau?

Atrodo, kad jau atėjo laikas, kuomet prabangos preke laikyti kvepalai tapo kasdienine ir neatsiejama, beveik kiekvienos ir kiekvieno, kosmetinės sudedamąja dalimi. Ar tai reiškia, kad pradedame kvepėti pigiau? Juk ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti brangius ir prabangius, aukštos kokybės kvepalus. Kvepalai pigiau – viena dažnesnių užklausų interneto paieškoje. Gal galima teigti, kad ne visi pasiryžę mokėti daugiau už gerus kvepalus? O gal ieškoti ko nors pigiau internete tampa mada? Dar visai neseniai panašių dalykų tikrai nebuvo, o paskutiniu metu kvepalais prekiaujančios interneto svetainės tiesiog klesti. Apie tai, kad internetu kvepalai pigiau atsiliepimai labai greitai sklinda iš lūpų į lūpas.

Kodėl ir kada tikrai pigiau?

Verta išsiaiškinti, kodėl kai kur kvepalai pigiau kainuoja nei firminėje parduotuvėje ir ar tikrai verta ieškoti ir pirkti pigiau. Nieko stebėtino, jei kokybiškus kvepalus įsigysite su nedidele nuolaida, tokia privilegija gamintojai kartais palepina savo VIP klientus, tačiau kvepalai, kuriems taikoma penkiasdešimties ir daugiau procentų nuolaida, turėtų kelti įtarimą. Netikėtai galite suprasti, kad įsigijote gražiai įpakuotą kvepalų kopiją. Visai nesvarbu, ar tai kvepalai moterims, ar vyrams, jei jie populiarūs, visada atsiras kažkas, kas sugebės gražiai supakuoti „vandenį“.

Kvepalai pigiau internetu perkantiems taip pat normalu. Nieko nuostabaus. Pirkėjas prekes gauna paštu ar per kurjerių tarnybą tiesiai iš sandėlio, kuriam išlaikyti, papuošti, patraukliai apšviesti, nereikia didelių lėšų, taigi – antkainis mažesnis nei parduotuvėje. Kai kurios interneto parduotuvės pačios pastabose nurodo priežastį, kodėl perkant kvepalus pas juos, mokėsite mažiau. Įvardina jau minėtas priežastis: patalpų nuomą, pardavėjų samdymas, tiesiog paprasta, elementariai tvarkoma interneto svetainė, kuriai nereikia daug išlaidų.

Kvepalai pigiau gali kainuoti ir vadinamose „duty free“ parduotuvėse oro uostuose, kuo tikrai pasinaudoja ne tik sumanūs lietuvaičiai, aprūpindami šiomis prekėmis savo draugus ir artimuosius. Visai neseniai tai buvo viena geriausių lauktuvių, dabar vis dažniau tenka išgirsti, kad kainos ten „ne ką mažesnės, nei bet kur kitur parduotuvėse.“

Paskutinį kartą kvepalai pigiau Kaune (taip pat ir daugelyje kitų vietų) buvo vos prieš kelias dienas, per visuotinį išpardavimą viename didžiajame prekybos centre. Tuomet kam pasisekė, tam pasisekė ir tikrai įsigijo norimą prekę bent šiek tiek pigiau. Tik reiktų atkreipti dėmesį, kad visgi brangiausi, vardiniai kvepalai ir tada be didelių arba visiškai be nuolaidų.

Nors tai ir populiari prekė, tačiau kvepalai visiems anaiptol nėra būtinumo prekė. Priešingai, yra žmonių, kurie kvepalų visai nenaudoja, taigi ir reklama, kad parduodami kvepalai pigiau, jų visai nemasina. Kartais, kvepalų ignoravimo priežastimi yra alergija tam tikroms sudedamosioms jų dalims. Tuo atveju, tenka atsisakyti įprastinių kvepalų, kuriuos dažnam atstoja, taip vadinamas, tualetinis vanduo. Tiesa sakant visa ši tema sukasi būtent apie jį. Kvepalai, kaip tokie, naudojami tik aukštuomenėje dėl dviejų priežasčių. Pirmoji ta, kad jie yra gerokai brangesni, nei „kvepalai“, t.y. tualetinis vanduo. Antroji, be abejo, prestižas ir tam tikros nerašytos tradicijos. Visai nesunku įsivaizduoti miniatiūrinius kvepalų buteliukus ir lašeliais naudojamą skystį juose.

Kokia išvada peršasi? Pirmiausia ta, kad daiktus vadiname ne tais vardais. Kvepalai pigiau yra ne tikrieji kvepalai, o jau jų pakaitalas. Antra, pigiau, bet ne visiškai pigiai galima nusipirkti gerą, kokybišką ir originalų produktą. Taigi, ar tikrai gerą ir tokią pačią prekę, kurią matome firminėse kosmetikos parduotuvėse, perkame pigiau?

Papuošalai internetu – apsipirkti paprasta ir patogu

Vis dažniau drabužius perkame internetu, tačiau ar jau žinote, kad egzistuoja ir papuošalai internetu? Džiugu, jei atsakymas teigiamas, todėl galite toliau nebeskaityti, tačiau jei tai – Jums vis dar naujiena, galime maloniai pradžiuginti, kad nuo šiol ir papuošalai moterims, ir papuošalai vyrams parduodami ne tik Basanavičiaus alėjoje Palangoje ar Pilies gatvėje Vilniuje, bet ir internete, kur galite apsilankyti bet kuriuo metų ar paros laiku, visas 24 valandas per parą. Paprasta ir patogu.

Aišku, iškart iškyla klausimas, kodėl turiu pirkti internetu? Vienas teigiamas aspektas jau buvo įvardintas – Jums nereikia net kelti kojos iš namų, kad nauji kaklo papuošalai papuoštų Jūsų dekolte, o žiedai dabintų rankos pirštus. Čia taip pat parduodami ir rankų darbo papuošalai. Tad jei turite išskirtinį stilių, ar prijaučiate unikaliems kūriniams, rankų darbo papuošalus tikrai įvertinsite.

Kiek daug sutaupote laiko ir papildomų išlaidų kurui ar viešajam transportui, jei nereikia belstis į kitame miesto gale esančią bižuterijos parduotuvę ar juo labiau – kitą miestą.

Apsipirkdami internete galite užsisakyti patinkančių parduotuvių naujienlaiškius. Tai – puiki priežastis gauti naujienas, jeigu mėgstate apsipirkinėti per akcijas ar išpardavimus. Apie juos sužinosite pirmieji. Tikėtina, jeigu būsite lojalus pirkėjas, galite gauti dovanų.

Papuošalai internetu –  tai viskas vienoje vietoje. Atskirai pateikiami papuošalai moterims, atskirai – papuošalai vyrams. Prekės sugrupuotos pagal kategorijas, tam nesunkiai rasite, kur yra kaklo papuošalai, kur apyrankės ar ieškomi žiedai. Jums nereikia sukiotis tarp atskirų lentynų, klausytis į ausį šnopuojančio kito kliento ar klausyti aktyviai prekę bandančio įsiūlyti konsultanto. Paspaudžiate vieną mygtuką – ir prekė jau guli Jūsų virtualiame prekių krepšelyje. Atsiskaityti už norimus papuošalus taip pat nesudėtinga, tereikia prisijungti prie banko sistemos.

Internete galite apsipirkti bet kuriuo laiku, nes parduotuvės neturi darbo laiko, joms nesvarbu, kaip esate apsirengę ar susišukavę. Apsipirkti galite iš bet kurios pasaulio vietos, kur turite prieigą prie interneto.

Juk ir ne veltui statistika rodo, kad šiandien beveik 30 % Lietuvos interneto vartotojų apsipirkinėja internete. Tikėtina, kad papuošalai internetu taip pat įeina į šį skaičių. Tad ar Jūs jau esate vienas iš jų?

Pigūs lėktuvo bilietai – pigus keliavimo būdas

Lėktuvo bilietai – pigūs, kaip niekada anksčiau. Nuskristi į Londoną ir atgal kainuoja apie 200 litų. Palyginimui – tai 50 litrų degalų, kurių neužtenka nuvažiuoti iš Vilniaus į Šventąją ar Palangą ir atgal. Panaši kaina yra ir į Vokietiją, Belgiją, Italiją. Kiek brangiau į Airiją ir Ispaniją, dar brangiau – Maltą ar Norvegiją. Iš esmės 200-400 litų už bilietą į abi puses tikrai nėra daug.

Šalia kainos visada galima dėti žvaigždutę – „yra papildomų sąlygų“. Tokie lektuvo bilietai pigus yra dėl to, kad keleivius skraidina pigių skrydžių bendrovės (low cost carrier).

Lietuvoje veikia dvi pigių skrydžių bendrovės – airių Ryanair ir vengrų Wizzair. Abi ragus surėmė Vilniaus oro uoste, kur keliautojų srautai didžiausi. Kol du kaunasi, trečias – keliautojas – laimi. Taip lietuviai priprato savaitgalius praleidinėti ne klubuose, o užsienyje. Kuprinę ant pečių su reikalingiausiais daiktais ir pirmyn į tokius miestus kaip Barselona, Dusseldorfas, Bremenas, Korkas, Dublinas, Liverpulis, Lydsas, Londonas, Milanas, Oslas, Paryžius, Roma, Karlsruhe, ir Briuselis (iš Vilniaus), plius Alikantė, Birmingemas, Bristolis, Edinburgas, Frankfurtas, Koso sala, Malta, Palma de Maljorka, Pafos, Rodas, Stokholmas ir Tamperė (iš Kauno). Tai labai daug krypčių. Tai 12 skirtingų Europos šalių.

Tiesiog keliautojų rojus. Aišku, iš tų šalių turistai taip pat atkeliauja į Lietuvą. Lėktuvo bilietai pigūs tapo dėl daugelio veiksnių.

  • Nuošalesni oro uostai – mažesni oro uostų mokesčiai;
  • Apmokestinamas bagažas lemia mažiau bagažo, tad ir kuro sąnaudos mažesnės, taip pat reikia mažiau darbuotojų bagažo transportavimui;
  • Automatinė keliautojų įleidimo sistema leidžia sutaupyti priežiūros darbuotojų sąskaita.
  • Darbuotojai gauna nedidelius atlyginimus, todėl čia didelė darbuotojų kaita;
  • Taupoma rinkodarai – bilietus galima pirkti per vežėjų puslapį, reklamos nedaug, renkamasi daugiau nemokamos ar pigios reklamos galimybės – interneto reklama. Be to patys žmonės reklamuoja pigius skrydžius, nes nei neigiamų, nei teigiamų atsiliepimų pigių skrydžių bendrovės nekomentuoja.
  • Kiek prastesni lėktuvai ir aptarnavimas lėktuve.

Yra dar būdų, kaip oro linijos taupo, kad galėtų užtikrinti tokias mažas kainas. Aišku, perkant paskutiniu momentu kainos kyla. Taip pat sunkiai galima sukeisti skrydžio laiką. Taip pat vežant daugiau bagažo reikia susimokėti tiek, kiek kartais kainuoja kelionė į vieną pusę…

 

Smagu, kai lėktuvo bilietai – pigūs, kaip niekada. Galima pamatyti pusę Europos.