Auto nuoma: automobilių pasirinkimas ir nuomos sąlygos

Šiandien itin populiari automobilių nuoma atitinka individualius klientų reikalavimus – nuomojami tiek laisvalaikio, tiek miesto automobiliai, tiek talpūs mikroautobusai ir dideli, limuzininės klasės automobiliai ypatingoms progoms. Didžiosios nuomos bendrovės, pvz., RentCar nuoma, siūlo itin palankias nuomos kainas ir užtikrina geras nuomos sąlygas, kad galėtumėte išsinuomoti visus lūkesčius atitinkantį automobilį ir pamiršti bet kokius su nuoma susijusius rūpesčius.

automobilių nuoma

Automobilių nuoma tampa individualesnė

Ilgą laiką automobilių nuoma buvo gana ribota, kadangi nuomos bendrovės siūlė gan mažą automobilių asortimentą, sunkiai prisitaikantį prie individualių kliento poreikių. Šiandien situacija iš esmės pasikeitė – siekiant prisitaikyti prie augančių klientų poreikių ir išlikti konkurencingoje rinkoje, nuomos bendrovės siūlo tik naujus, techniškai tvarkingus, įvairių modelių ir markių automobilius su automatine ir mechanine pavarų dėže, skirtus kasdieniam vairavimui, atostogoms, persikraustymui, įrangos pervežimui ar kitiems jūsų tikslams. Be to, nuomos bendrovėje siūlomi automobiliai yra varomi tiek benzinu, tiek dyzeliu. Nuomotojai teigia, kad svarbiausia, ką turite padaryti – susidėlioti aiškius kriterijus, koks automobilis jums reikalingas ir kokiu tikslu norite jį nuomoti. Jei turite klausimų ar abejonių, visuomet galite susisiekti su nuomos bendrovių darbuotojais, kurie padės priimti teisingiausią sprendimą.Automobilių nuomos sąlygos

Automobilių nuoma nereikalauja nei daugybės laiko, nei didelių išlaidų, nei specialių žinių. Iš tiesų, auto nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste yra kaip niekad paprasta. Tereikia užeiti į nuomos bendrovės internetinę svetainę, nurodyti automobilio atsiėmimo ir grąžinimo vietą, išsirinkti pageidaujamą transporto priemonę ir numatyti nuomos terminą, atlikti apmokėjimą ir leistis į kelionę. Primename, kad automobilį nuomoti gali ne jaunesni nei 18 metų asmenys. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad priklausomai nuo vairuotojo patirties, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, pvz., paprastai vairuotojams iki 21 metų arba neturintiems 2 metų vairavimo patirties taikomas jaunojo vairuotojo mokestis. Tuo atveju, jei nuomojamą automobilį ketina vairuoti ne vienas asmuo, kiekvienas papildomas vairuotojas, ketinantis vairuoti transporto priemonę, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą.

Nereikia būti turtuoliu, norint naudotis auto nuoma

auto nuomaNuomos galimybė aktuali tiems, kurie neturi nuosavo, tačiau reikalingo daikto, tarkime – būsto ar automobilio. Gyvenamojo ploto nuoma žinoma visiems, tuo tarpu auto nuoma dar nėra tokia populiari, tačiau vis drąsiau įsitvirtinanti mūsų šalyje. Pavyzdys, kaip ir daugeliu atvejų, atkeliavo iš Amerikos bei Vakarų Europos. Pirmaisiais klientais tapo turtingi užsienio verslininkai bei asmenys, ieškantys išskirtinio transporto svarbiai šventei. Šiandien ši paslauga nesvetima ir viduriniosios klasės atstovams.

Pirmosios transporto nuomos bendrovės savo veiklą pradėjo didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ten ir šiandien pastarųjų kiekis yra didžiausias. Priežastys paprastos:

  • didžiausias užsienio turistų bei verslo pasaulio atstovų srautas. Tai – vienas pagrindinių pelno šaltinių, nešantis didžiausias pajamas. Pastaruosius neretai vilioja prabangiausių modelių auto nuoma, jie nėra linkę sureikšminti kainos faktoriaus.
  • palanki infrastruktūra. Oro uostai, didžiausios autobusų ir geležinkelio stotys – vietos, iš kurių nuomotais automobiliais išrieda didelis klientų srautas.
  • gyventojų pragyvenimo lygis bei platesnis akiratis. Tendencinga, jog didmiestyje gyvenantys asmenys turi galimybę rinktis iš platesnio darbo pasiūlymų rato bei gauna atitinkamai didesnį atlyginimą. Natūralu, jog ir tokios paslaugos kaip auto nuoma jiems yra finansiškai labiau prieinamos. Negana to, kai kuriais atvejais gerokai skiriasi didmiesčio bei provincijos gyventojų mąstymas. Miestiečiai su analizuojama paslauga, tikėtina, yra susipažinę asmeniškai ar bent kažką apie tai girdėję, tuo tarpu daliai gyvenančiųjų kaime tai gali būti visiška naujovė ar, viso labo, sietis tik su galimybe išsinuomoti prabangų limuziną vestuvėms ar kitais reikšmingai progai.

Tiesa, transporto nuomos bendrovės stengiasi praplėsti potencialių klientų tinklą, skleisdamos informaciją apie savo siūlomas paslaugas ir pritaikydamos auto parką prie įvairių klientų poreikų.

  • Internetinėse svetainėse pateikiama detali informacija apie nuomos sąlygas, siūlomus automobilius. Galima užpildyti ir čia pat pateiktą pageidaujamo automobilio rezervacijos formą.
  • Daugelis nuomos bendrovių siūlo ne tik išimtinai prabangius automobilius, eilinį klientą galinčius išgąsdinti aukšta nuomos kaina: galima rinktis ir iš kuklesnių, nedaug kuro „ryjančių“ modelių. Toks pasirinkimas aktualus žmonėms, ieškantiems talpaus ir praktiško transporto išvykoms po Lietuvos ir kitų šalių miestus bei kelionėms į darbą.

Situacija, jog automobilių nuoma yra prieinama tik aukštesnes pajamas gaunantiesiems, šiandien sparčiai keičiasi. Šioje srityje dirbantys verslininkai atsigręžia į viduriniąją klasę ir siūlo jai priimtinus variantus kainos bei kokybės atžvilgiu.

Automobilių nuoma: ką reikėtų žinoti?

automobilių nuomaIeškote automobilio savaitgaliui, savaitei, o gal ir visam mėnesiui? Neturintiems savo transporto priemonės, o mėgstantiems keliauti patogiai ir saugiai – geriausia idėja – automobilių nuoma. Tai puiki paslauga bet kuriame Lietuvos mieste bet kokiu oru ir bet kokiu metų laiku. Tačiau automobiliu nuoma užsiimantys verslininkai pastebi, jog dažnai klientai ateina patys nesuprasdami, ko jiems reikia ir kaip vyksta nuoma. Tad jei Jums taip pat aktualu išsinuomoti automobilį, yra keli dalykai, kuriais Jums reikėtų pasirūpinti.

Automobilio pasirinkimas

Pirmiausia prieš nuomojant automobilį, reikėtų patiems žinoti, kokios markės ir tipo automobilis Jums reikalingas. Jeigu keliauti į kitą miestą dviese arba vienas, greičiausiai Jums pravers nedidelis sedano klasės automobilis. Geriausiai rinktis patikimus gamintojus ir ne per daug senų gamybos metų. Jei norite pasivažinėti mieste ir turite nemažai reikalų, Jums pravers nedidelis automobilis, pritaikytas miestui, manevringas ir neeikvojantis daug kuro. Tuo tarpu keliaujantiems kiek toliau ir mėgstantiems laisvalaikį leisti su visa šeima, pravers nedidelis autobusiukas, kur visi tilpsite ir dar atsiras vietos bagažui.

Registracijos peripetijos

Dažniausiai automobilių nuoma nevyksta labai greitai ir nereikėtų tikėtis, kad vos paskambinus gausite norimą automobilį. Dažniausiai pirmiausia nuomos punkte reikia rezervuoti norimą automobilį, o jį paimti galite sutartu laiku. Todėl geriausiai ieškoti nuomos punkto ne tą pačią dieną, kai automobilis jau reikalingas, o bent šiek tiek prieš tai, kad neįvyktų nepatogumų ar neliktumėte be norimo automobilio.

Draudimo reikalai

Labai svarbus dalykas nuomojantis automobilį, apie kurį Jums būtinai reikia pasikalbėti su nuomos punkto darbuotoju – automobilio draudimas. Kaip žinia, Lietuvoje esama įvairaus plauko draudimo rūšių, todėl gali pasitaikyti, kad būtent Jūsų norimas automobilis apdraustas Jums ne itin palankioms sąlygomis. Pasirūpinkite, kad automobilio draudime būtų nurodyta, jog automobilį gali vairuoti Jūsų amžiaus ir stažo vairuotojas. Taip išvengsite nemalonumų nelaimės atveju.

Nenumatyti atvejai

Automobilių nuoma – rimtas dalykas, todėl labai svarbu pagalvoti apie įvairius scenarijus. Automobilis gali sugesti ar susiklostyti kitos neplanuotos aplinkybės. Todėl geriau iš anksto sužinoti, kur Jums reikėtų kreiptis tokiais atvejais. Gal avarijos ar gedimo atveju galite tuojau pat išsikviesti nuomos punkto pagalbą? Pasiteiraukite, tokios žinios tikrai pravers.

Mikroautobusu nuoma padės jums pigiai ir patogiai keliauti

Dabar galite už visai nedidelę kainą gauti tikrai puikių automobilių, kuriais galėsite važinėtis ir mieste, ir už jo ribų. Jeigu planuojate kokią nors šventę, tuomet kaip ideali transporto priemonė turėtų būti mikroautobusiukas. Juk šis transportas yra maždaug toks pat greitas kaip ir įprasti lengvieji automobiliai, tačiau jis talpina kur kas daugiau žmonių ir juo kur kas patogiau keliauti, jeigu ruošiatės į kokią nors kelionę ilgesniam laikui.

Naujausi modeliai ir techninė pagalba

Dar keli labai svarbūs privalumai, kodėl tikrai verta pasinaudoti Carsrent.lt paslaugomis yra tokie:

Techninė pagalba jums bus prieinama bet kada – tiesiog paskambinsite jums duotu numeriu ir bet kada, kuomet kelyje su jūsų nuomota mašina iškils kokių nors bėdų, iš karto galėsite gauti pagalbą – bet kuriuo paros metu;

Jūs turėsite galimybę pasinaudoti ne tik mikroautobusu nuoma, tačiau taip pat ir pasirašyti ilgalaikę nuomos sutartį  ir taip gerokai sutaupyti – jeigu norite pasinaudoti CarsRent.lt kokybiškais automobiliais ilgam laikui, tai tikrai turėsite galimybę mokėti maždaug du kartus mažesnę kainą.

Visi nuomojami mikroautobusai gali jums būti pristatyti tiesiai į  namus jūsų nurodytu laiku, o užsisakyti mikroautobusu nuoma galite tiesiog internetu – taip pat galėsite ir apmokėti per elektroninės bankininkystės sistemą, tad viskas bus tikrai labai patogu. Jeigu norite kažkokio konkretaus modelio, tuomet jums taip pat nebus jokių problemų užsirezervuoti savo norimo modelio mikroautobusiukų skaičių tiesiog internetu.

CarsRent.lt šiuo metu siūlo pačius naujausius Volkswagen, Opel, Mercedes Benz modelius, tad tikrai yra iš ko pasirinkti net ir tuo atveju, jeigu esate gana išrankus mašinoms. Taip pat turėsite galimybę išsinuomoti savo norimą mikroautobusą ir su vairuotojo paslaugomis. Profesionalūs ir patyrę vairuotojai garantuos, kad saugiai nukeliausite į bet kurią vietą, į kurią tik užsimanysite. Puiku yra ir tai, kad daugelis iš dabartinių mikroautobusiukų, kurie yra įmanomi išsinuomavimui, yra gana ekonomiški – tai reiškia, kad jums nereikės mokėti labai daug pinigų ant benzino – kelionė turėtų būti gana nebrangi, net jeigu ir keliausite į užsienį.

Gerai kelionei labai svarbus ne tik komfortas viduje, tačiau taip pat ir talpi bagažinė – juk jeigu keliausite su visa šeimyna į iškylą, tuomet be jokios abejonės reikės ir didelės erdvės visiems daiktams sudėti. Nuostabu, kad naujieji mikroautobusiukai jums gali pasiūlyti erdvias bagažines.