Grožis ir sveikata

Apatiniai pagal zodiako ženklą

apatinis trikotazas

apatinis trikotazas

Apatinis trikotažas – subtilus dalykas. Kokius apatinius renkasi skirtingi zodiako ženklai?

AVINAS. Šios ugningos moterys tiesiog neatsispiria raudonai spalvai. O tai gerai, nes ši spalva visada madinga ir įvardijama kaip pati geidžiamiausia, seksualiausia apatinio trikotažo spalva. Taip pat po avino ženklu gimusios moterys itin mėgsta, kai apatinis trikotažas turi įvairių detalių: kaspinų, raištelių, sagučių.

JAUTIS. Šių moterų apatinis trikotažas itin kontrastingų spalvų, dažnai dekoruotas gėlėmis ir kaspinais, siuvinėtas. Jautis renkasi apatinių spalvą pagal nuotaiką, bet vis tik mėgiamiausios išlieka persikinė ir švelniai rausva.

DVYNIAI. Intriguojančios moterys, apatinių srityje mėgstančios visišką minimalizmą: siaurikes, atviro tipo liemenėles, apatinius iš permatomų audinių. Kadangi šios moterys priklauso oro stichijai tai ir apatinis trikotažas dažniausiai būna iš lengvų audinių kaip šilkas ar nėriniai.

VĖŽYS. Romantiškos ir jausmingos prigimties vėžio ženklo atstovės visišką pirmenybę teikia rožinei spalvai. Rožinei pirmenybę dažniausiai teikia kuklesnės merginos, o fuksijų spalva ypač mėgstama tarp ryškių, savimi pasitikinčių merginų ir moterų. Kadangi tai pats romantiškiausias zodiako ženklas tai ir apatinis trikotažas dažniausiai būna puoštas dailiais nėriniais.

LIŪTAS. Tai moterys, kurioms patinka netradicinių spalvų apatiniai: geltonos, oranžinės, aukso ar gintaro. Taip pat liūtės neabejingos gyvūnų raštais margintiems apatiniams. Tokie apatiniai tarsi pažadina šių moterų laukinę prigimtį.

MERGELĖ. Šios moterys labai ramios, švelnios ir subtilios būtybės. Todėl ir jų apatinis trikotažas nėra iššaukiantis ar provokuojantis, greičiau jau gana paprastas. Spalvos taip pat ramios, švelnūs rudi atspalviai.

SVARSTYKLĖS. Šios moterys ypač jausmingos ir gundančios. Jų tikslas – kaitinti vyrų kraują. Todėl ir apatinis trikotažas pasiutusiai seksualus. Aksomo, veliūro ar šilko apatiniai puošti nėriniais, siuvinėti karoliukais. Korsetas ir aukšto liemens kelnaitės – tiesiog privalomos šios moters spintoje.

SKORPIONAS. Skorpionės viską renkasi labia kruopščiai. Ne išimtis ir apatinis trikotažas. Jos linkusios intriguoti todėl renkasi itin atvirus, provokuojančius apatinius.

ŠAULYS. Tai būtybė su kuria niekada nebūna nuobodu. Toks ir šaulės apatinis trikotažas.  Juoda spalva tiesiog privaloma, o nėriniai ir permatomos detalės savaime suprantamos.

OŽIARAGIS. Tai ledi, dama. Todėl jos spintoje rasite tik klasikinį apatinį trikotažą. Spalvos – balta, juoda ir jokių nereikalingų dekoracijų ar blizgučių.

VANDENIS. Šios moterys itin originalios, todėl ir jų apatinia visada nestandartiniai, neįprasti. Svarbu netradicinė spalva, įmantrus modelis. Patogumas, audinys, dėl to jos nesuka galvos.

ŽUVYS. Šios merginos dievina blizgučius. Karoliukai, žvyneliai, perlamutrinis žvilgesys. Gali būti ir viskas kartu, šiam zodiako ženklui spindesio nebus per daug.

Comment here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.